Jump to content
Football Manager Balkan | Forum

Tabela FM Balkan foruma


Ling^2
 Share

Recommended Posts

Kao i prethodnih godina, i ove uvodimo tabelu u kojoj ce se nalaziti bodovi koji odgovaraju vasoj aktivnosti na forumu. Bodovace se razni aspekti i za najaktivnije nagrada ce da bude Football Manager 15. Princip je jednostavan, sto vise bodova imate, imate vise sansi za osvajanje ove nagrade. Prvih 10 ljudi na listi ce biti ukljuceni u takozvanu, tombolu, gdje ce jedan bod biti jedna sansa za osvajanje nagrade. Ukoliko imate 100 bodova, imate 100 sansi za osvajanje nagrade, a ako neko ima 90 bodova onda ima 90 sansi za osvajanje nagrade. Najjaktivniji na tabeli FM Balkan foruma ce da dobije nagradu nebitno osvoji li FM15 ili ne.

 

Bodovace se:

 

- Opsta aktivnost na forumu

(Ovo ce da bude subjektivno misljenje mene i mojih pomocnika o tome koliko ste aktivni u temama. Sedmicno ce se dodavati bodovi)

 

- Karijere i price na forumu

(Svako ko pocne karijeru/pricu dobija 5 bodova u offline tabelu. Svaki naredni post autora teme koji se odnosi na report donosi 1 bod. Svaka predjena sezona u karijeri/prici donosi dodatnih 5 bodova - racunaju se samo karijere price gdje se prosla jedna sezona)

 

- LLM karijere (Lowest League Managment)

(Svako ko pocne ovu vrstu karijere dobija 5 budova u offline tabelu. Svaki naredni post koji se odnosi na report donosi 2 boda, a svaka predjena sezona donosi 10 bodova - racunaju se samo karijere price gdje se prosla jedna sezona)

 

- Pisanje clanaka na forumu

(Bilo kakav napisani clanak ce vam donjeti odredjeni broj bodova, od 1 do 5, u zavisnosti od teme i kvalitete clanka koju cemo odrediti ja i moj tim)

 

- Opis igraca/osoblje

(Svaki opisani igrac/osoblje ce da vam donese 2 boda u offline tabelu)

 

- Opis klubova/liga

(Svaki opisani klub/liga vam donosi 5 bodova u offline tabelu)

 

- Timski rad

(Svako ko udje u timski rad i ispunjava svoje duznosti po zavrsetku istog dobija 10 bodova u offline tabelu)

 

-Top Goal

(Svako ucesce u Top Goal-u vam donosi 5 bodova)

 

- FM Balkan izazovi

(Svako ko ispuni jedan FM Balkan izazov dobija 10 bodova)

 

- Razno

(Opet subjektivno misljenje mene i mog tima. Sluzi ukoliko smatramo da ste iz bilo kojeg razloga zasluzili bodove, a da ne spada u kategorije gore navedene. Bodovi ce da osciliraju)

 

 

 

(KLIKNITE NA ZUTI TEKST DA VAS ODVEDE DO ODGOVARAJUCE TEME).

 

FM-Balkan administracija

  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

Pa valjda bi ti bodovi trebali u tablicu, barem je tako bilo prošle godine? I zašto bi onda netko igrao (iako nitko ne igrao) izazove kada nema koristi od njih? Je li to znači da se bodovi dobiju kad napišeš izazov?

Ne znam sta ti nije jasno. Kada vidim da je neko zavrsio izazov (tj. prvu sezonu) dobija 5 bodova. Ostali bodovi iz tih izazova idu u tu tabelu. Dakle dobije 5 bodova + te bodove.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

logo dark full small.png

×
×
  • Create New...

Important Information

Na sledećim linkovima se možete upoznati sa | Pravilima korišćenja - Terms of Use | | Politikom privatnosti - Privacy Policy |