Jump to content
Football Manager Balkan | Forum

Prijave za Taktičare (TCT tim)


staridedo
 Share

Recommended Posts

tcttim.png

 

Šta se od Vas očekuje?

Od vas se očekuje da izvršavate svoje obaveze u terminu koji vam je moderator tj. vođa tima zadao, ništa više. Dakle, očekuje se ozbiljnost, te privrženost poslu za koji vam je ukazano povjerenje. Bitno je da znate da ukoliko vođa tima procjeni da je previše članova u timu Vaša prijava će stagnirati neko vrijeme.

Vaš primarni zadatak je dio za početnike, gdje ćete pomagati u tehničkom, online ili općem dijelu, članovima koji su manje iskusniji od vas.

Traži se izrada taktika ovisno tko traži i kako se dogovorite. Sudjelovati ćete u najkvalitetnijim forumima i tako opravdati što smo izabrali upravo vas.

 

Uslovi/Uvjeti za ulazak u Taktički tim

Da biste ušli u TCT tim prijavite se ovdje u popunjenu prijavnicu.

Broj postova nije ograničen, može se prijaviti tko god želi, samo da ima volje za rad i voli pomagati drugima u raznim sferama FM-a.

 

Koliko vremena imate dnevno:

Vaš e-mail/Skype/Facebook profil:

Koja je uloga trequartiste u timu/kako se ponaša na terenu?

Koliko poznajete igru Football Manager:

 

Vođa tima: staridedo

 

Broj mjesta trenutno nije ograničen. Svi prijavljeni će dobiti probni zadatak na PP.

 

Imajte na umu da vas vaše članstvo u taktičkom timu stavlja u prvi izbor za urednika, a kasnije možda i moderatora.

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

Koliko vremena imate dnevno: 24/7

Vaš e-mail/Skype/Facebook profil: https://www.facebook.com/blaz.balkovec

Koja je uloga trequartiste u timu/kako se ponaša na terenu? Uloga mu je slična kao a. playmakeru. Trazi prostor izmedju veze i obrane, a kad ekipa nema lopte, slobodno se seta i trazi prostor.

Koliko poznajete igru Football Manager: Odlično

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Koliko vremena imate dnevno: kad nista neradim oko 10do 12 a kad imam odaveza jedno 4-5 sati

aš e-mail/Skype/Facebook profil:https://www.facebook.com/mihailo.simic.90?ref=tn_tnmn

Koja je uloga trequartiste u timu/kako se ponaša na terenu? to ne znam sta je ta poziija vise ne postoji

Koliko poznajete igru Football Manager poznajem od prilike 95%

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 7 months later...

Koliko vremena imate dnevno:Vremena će se naći nekih 4-5 sati na dan sve zavisi dali radim...

Vaš e-mail/Skype/Facebook profil:https://www.facebook...elmir.cumurovic

Koja je uloga trequartiste u timu/kako se ponaša na terenu? Trequartista po prirodi napušta poziciju tražeći loptu i to može izazvati konfuziju u odbrani protivnika,Trequarista je odličan za stvaranje šansi i uz njega treba neko ko dobro osvaja prostor prema naprijed.

Koliko poznajete igru Football Manager:FM sam počeo igrati od serijala 2008 i od tada poznajem ovu fantastičnu igru.

Edited by buble007
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 5 weeks later...

Koliko vremena imate dnevno: Trenutno dosta.

Vaš e-mail/Skype/Facebook profil: /

Koja je uloga trequartiste u timu/kako se ponaša na terenu? Trequartista je igrač koji će u dosta slučajeva imati najviše slobode u momčadi. Sličan je kao adv. play. Može igrati i na AMC i STC. Obranu igra dosta manje. Kada momčad nije u posjedu, onda "luta" i traži prostor

Koliko poznajete igru Football Manager: Odlično

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Koliko vremena imate dnevno: Dovoljno

Vaš e-mail/Skype/Facebook profil: [email protected]

Koja je uloga trequartiste u timu/kako se ponaša na terenu? Trequartist je igrac koji se nalazi iza napadaca ,a u nekim slucajevima moze biti napadac. Uloga njegova je da uposljava loptama napadaca. Njegove najvaznije sposobnosti su pasovi i dobro baratanje s loptom tehnika ali naravno postize i golove. Ne moze to biti svaki igrac mora biti veoma inteligentan i znati sta radi u svakom trenutku zato i ima neku vecu slobodu od drugih igraca.

Koliko poznajete igru Football Manager: Prvi FM koji sam igrao je FM05, veoma dobro poznajem.

Edited by SinterpBiH
Link to comment
Share on other sites

Koliko vremena imate dnevno: Trenutno dosta.

Vaš e-mail/Skype/Facebook profil: /

Koja je uloga trequartiste u timu/kako se ponaša na terenu? Trequartista je igrač koji će u dosta slučajeva imati najviše slobode u momčadi. Sličan je kao adv. play. Može igrati i na AMC i STC. Obranu igra dosta manje. Kada momčad nije u posjedu, onda "luta" i traži prostor

Koliko poznajete igru Football Manager: Odlično

 

Da li bi htio da prihvatis poziciju urednika za recimo timski rad? Imas li ti nego mjesto koje bi volio da uredjujes?

Link to comment
Share on other sites

Da li bi htio da prihvatis poziciju urednika za recimo timski rad? Imas li ti nego mjesto koje bi volio da uredjujes?

Ako nije problem da malo porazgovaramo na nekom chatu ili inboxu meni je svejedno. Ako zelis u inbox da ti posaljem svoj fb ili skype a mozemo i preko private message meni je svejedno :).

Link to comment
Share on other sites

Ako nije problem da malo porazgovaramo na nekom chatu ili inboxu meni je svejedno. Ako zelis u inbox da ti posaljem svoj fb ili skype a mozemo i preko private message meni je svejedno :).

To sam Crisu napisao. Nemoj da me shvatis pogresno, ali imas 2 posta na forumu i ne mogu ti dati urednika na osnovu toga. Budi aktivan, ucestvuj u prici, raspravi, sali pa cemo vidjeti malo kasnije.

Link to comment
Share on other sites

To sam Crisu napisao. Nemoj da me shvatis pogresno, ali imas 2 posta na forumu i ne mogu ti dati urednika na osnovu toga. Budi aktivan, ucestvuj u prici, raspravi, sali pa cemo vidjeti malo kasnije.

Slazem se u potpunosti, ne znam imam li sanse za TCT ali nema veze ima vremena :).

Edited by SinterpBiH
Link to comment
Share on other sites

Nemam neke volje opet biti urednik... ništa ako se otvori mjesto u timu javi :D

 

Problem je sto nema vise takticara. Taj tim vise ne postoji. Ti mozes da budes urednik nekog dijela i da pises tekstove za taj dio, npr tutorijale ili sta ti se vec svidja. Ti mozes i taktike da pravis, samo se vise ne fokusiramo na to.

 

@ SinterpBiH

 

Isto vrijedi kao i za Crisa. Nema vise ovog tima.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Timovi kao sto su ovi sto ti hoces takticari i tekstopisci vise nece biti, samo grafika i research ali to ne znaci da ti ne mozes predstaviti svoje videnje neke taktike ili predstaviti detaljno taktiku koju koristis sve ce to i dalje biti samo eto timovi nece biti formirani ;)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ne znam stvarno svidja mi se research ali nisam bas na ti sa editorom ali sve se da uvjezbati. A mogu i uredjivati sto se tice pravopisa vidim ima nekih gresaka na forumu pa naravno i sto se tice engleskog jezika tj. prijevod Tu mogu takodjer doprinjeti forumu. Ako vam treba takav tip taj sam :).

Link to comment
Share on other sites

Ne znam stvarno svidja mi se research ali nisam bas na ti sa editorom ali sve se da uvjezbati. A mogu i uredjivati sto se tice pravopisa vidim ima nekih gresaka na forumu pa naravno i sto se tice engleskog jezika tj. prijevod Tu mogu takodjer doprinjeti forumu. Ako vam treba takav tip taj sam :).

Ako zelis mozemo ti dati da napises neki tekst za nas Magazin. Tekst bi bio ili o FM-u ili o fudbalu uopsteno.

Sto se tice gresaka i svega ostalog vezanog za forum, a zelio bi da promjenis, napisi nam ovdje u temi:

 

http://www.fm-balkan.com/forum/topic/475-sta-vam-se-svida-a-sta-biste-promijenili-na-forumu/

Link to comment
Share on other sites

Ako zelis mozemo ti dati da napises neki tekst za nas Magazin. Tekst bi bio ili o FM-u ili o fudbalu uopsteno.

Sto se tice gresaka i svega ostalog vezanog za forum, a zelio bi da promjenis, napisi nam ovdje u temi:

 

http://www.fm-balkan...nili-na-forumu/

Ako vam treba u nekoj sekciji urednik / moderator ja cu rado priskociti u pomoc. Da znate ja sam na raspolaganju :)

Link to comment
Share on other sites

Ako vam treba u nekoj sekciji urednik / moderator ja cu rado priskociti u pomoc. Da znate ja sam na raspolaganju :)

Ako si zainteresovan, napisi neki tekst i posalji meni preko poruke, pa da vidimo da li da te ukljucimo u pisanje magazina. Za urednika, a pogotovo moderatora, treba malo vise od samo zelje thumbup

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

logo dark full small.png

×
×
  • Create New...

Important Information

Na sledećim linkovima se možete upoznati sa | Pravilima korišćenja - Terms of Use | | Politikom privatnosti - Privacy Policy |