Jump to content
Football Manager Balkan | Forum

Trebam pomoć oko taktike


Madridista
 Share

Recommended Posts

Napravio si šuplje drvo Cris xD

Svi ti idu u napad tako da si šupalj u sredini i na beku.

Crno je protivnik, a crveno si ti.

Ovako je sada:

 

http://i.imgur.com/TmTdHOG.png

 

 

Ti želiš ovo:

 

http://i.imgur.com/gOSNq3O.png

Link to comment
Share on other sites

Nisam je jos probao, ali kako je moguce da budem u sredini šupalj kada imam 3 vezna+ 1 napadača koji se vrača u sredinu...

Sa bekovima je moguce, ali ako se osjeti da obrana pušta preko bekova lako je prebaciti na drugi duty...

Kako sam postavio, tako nekako i Ancelotti igra... Ako imaš koji prijedlog slobodno reci :D

Link to comment
Share on other sites

Ako neče radit stavi na Control + Fluid. Ako igras proti boljima ili u gostima mozes stavit i na counter+fluid. Ako hočeš imat vise prilika odstrani work ball in the box, preporučjem jos pass into space zbog brzih krila :)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Totti je stvoren za Trequartistu jer je fizički slab, ali prva dva stupca su mu i više nego odlična i time bi više doprinjeo ekipi jer kao Treq nemora trčat puno već će se on šetkarat po terenu i upošljavat krila iz drugog plana.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Treq ili f9 razlike nema puno. Mozes i na f9 jos bolje, ili samo probaj koja ti je bolje radi u takom sistemu. Isto imas onda Destra koji iste moze odigrat dobro f9 ili treq.

 

Nema puno razlike kada staviš nekog agilnijeg i fizički boljeg igrača na tu poziciju. Totti prije 10 godina je F9, ali sada, ovako star i nepokretan je Treq. Treq je igrač koji ima radijus kretanja 25 metara. F9 je igrač koji se kreće po cijeloj protivničkoj trećini i zbog toga je to za Frančeska to lošiji izbor. Doduše, možda griješim jer je ovo samo teorija...a FM je čudan na sto načina...o čemu ću možda napisati jedan tekst.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Počevši od obrane, mislim da bi mogao imati BPD-C i CD-C (ili probaj da ti CD bude na Defend). Što se bekova tiče, trebali bi ti biti dosta ofanzivni jer će ti trebati širina u napadu. Probaj sa WB, ali jedan na Attack, a drugi na Support.

 

u veznom redu neka budu DLP-S, BWM-D i BBM. AMC stavi na AP-Attack, a u napadu Poacher i DLF-S ili A...

 

Što se tiče TI, stavi Play out of defence, work ball into box, pass into space, shorter passing, look for overlap...što se širine tiče ne mogu ti govoriti kako ćeš, tijekom predsezone probaj sa Hassle opponents, play narrower i push higher up te probaj neku drugu varijatnu :)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

jel mogu neke player instructions koje bi pomogle jos?

 

http://i.imgur.com/UmuRhFP.png

 

 

zasad iman ovako: bekove na drible less, stoperi na pass it shorter, DLP more direct passes i drible less, BWM pass it shorter i shoot less often, AMC more direct passes, AMR pass it shorter i ST move into channels

 

postavke na kornerima bi isto pomogle

Link to comment
Share on other sites

Ja bih desnom beku dao više slobode, nemoj ga ograničavati sa tim driblinzima. DLP stavi na pass it shorter, bez riskantnih dodavanja i da igra sigurno, a AP nemoj ništa, nek igra kako zna i umije, Napadaču koji ti je poacher ne stavljaj MIC :)

Link to comment
Share on other sites

Nemoguće je sa jednim DM imati DLP i HB :)

 

Što se AMC i napadača tiče, stavi AP-Attack, TM-Support i AF-Attack, iako bih ti ja preporučio u napadu ako imaš igrače za to, role DLF-S i P-A

 

Možeš probati sa HB-om i krilne igrače stavi na W-Attack i koristi ''Exploit the flanks''

Link to comment
Share on other sites

Ja sam mislio ovako nesto HB; DLPs - BBM ili BWMs; APa i u napadu, da, TM i AF jer su takvi tipovi napadaca. A sto se tice krila - nemam ih.

Isto se premisljam da li da igram presing ili na kontre, mada sa TM tesko.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

logo dark full small.png

×
×
  • Create New...

Important Information

Na sledećim linkovima se možete upoznati sa | Pravilima korišćenja - Terms of Use | | Politikom privatnosti - Privacy Policy |