Jump to content
Football Manager Balkan | Forum

[RIJEŠENO] Pomoć: Taktika Tika-Taka


KenzoBre
 Share

Recommended Posts

Vidim da svi pišete po forumu o toj taktici, pa mene zanima kako da se ta taktika napravi? Što sve treba posložiti da bi mi ekipa igrala tika-taka?

 

Igram u španjolskoj ligi i 80% ekipa ima veći posjed lopte od mene, iako ja pobjedim u nekim utakmicama, al mi opet nije jasno kako to da i ove lošije ekipe imaju bolji posjed lopte?

 

Znaci trebala bi mi pomoć kako da napravim tu taktiku. A nadam se da ce i drugima to pomoci u izradi iste taktike

 

Hvala

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 5
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Popular Days

Staviš u početku utakmice mentalitet na Standard i kreneš prvih 10 minuta. Nakon toga vidiš gdje šteka pa staviš Attacking, Control ili Counter. Ako si poveo do 30. minute malo smanjiš tempo i držiš loptu. Drugo poluvrijeme krećeš malo jače, sa jačim tempom kako bi probao zabiti gol u početku, poslije ako si već zabio gol, imaš sigurnu prednost ponovno čuvaj loptu, smanji tempo i igraj kratka dodavanja(ako je kiša to ne radi, igraj direktno)..

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share




logo dark full small.png

×
×
  • Create New...

Important Information

Na sledećim linkovima se možete upoznati sa | Pravilima korišćenja - Terms of Use | | Politikom privatnosti - Privacy Policy |