Jump to content
Football Manager Balkan | Forum

Samba


IM995
 Share

Recommended Posts

tko ce bit najglasniji kod pitanja u vezi taktike? cisto me zanima iako vam necu otkrit do iduceg posta

Ja i Madri, ja se borim za uvijek napad i 4-2-3-1, a Madri hoće 4-1-4-1. Onda tu dolazi Dino i iz iskustva kaže da je najbolje 4-6-0 :D

Link to comment
Share on other sites

cris da znam postavit takvu taktiku vjeruj mi mozda bi igrao haha

ako ne dode do promjena sutra navecer ce ic nastavak i taktika s kojom sad igram sto ne znaci da se ne moze promjenit :D

 

i lorde s ovim igracima koje si ti doveo i odveo bila bi najbolja ova s kojom igram :P

Edited by IM995
Link to comment
Share on other sites

http://image.shutterstock.com/display_pic_with_logo/301303/301303,1276292403,2/stock-vector-football-manager-giving-pre-match-tactics-team-talk-55010584.jpg

Nakon sto ste Vi i javnost saznali o kojem se klubu radi doslo je pitanje koju taktiku treba koristiti.

U sobi za sastanke pocela je prica oko taktike. Naravno Madridista je bio najglasniji on je htio da se igra 4-1-4-1. Govorio je kako je to najbolja moguca postava. Ichigo je govorio da treba igrati u sustavu 4-3-3, jer tako igraju najbolje svjetske momcadi. Staridedo je tvrdio da se treba igrati u sustavu 4-2-3-1. I onda Ling s povisenim tonom kaze: ''Treba igrati 4-2-2-2, to je prava napadacka taktika, ako zelimo da svaka momcad mora igrat obrambeno protiv nas, ako zelimo da se svaka obrana boji naseg napada onda trebamo igrati ovako.''

Nastaje zamor u sobi... Svatko govori o svom misljenju i viziji osim Ventusa. On je sa strane njih gledao i odjednom ustao uz popraceni govor: " Sve se da srediti i dogovoriti. Pa ljudi smo nismo zivotinje. Ovo cemo rjesit na demokratski nacin. Glasat cemo, a svatko ima pravo na jedan glas." Ventus je razumno govorio. Usljedilo je glasovanje....

A 4-1-4-1

B 4-2-2-2

C 4-2-3-1

D 4-3-3 ( 4-1-2-2-1)

Ventus ispred svih otvara kutiju u kojoj su bilo glasovi. Prvi listic je bio zakruzen pod B 4-2-2-2 , drugi listic zaokruzeno pod D 4-3-3 (4-1-2-2-1), treci listic zaokruzeno pod C 4-2-3-1..... Kada su se zbrojili glasovi A je imao 4 glas,B je imao 4 glasa, C je imao 1 glas i D je imao 1 glasa. Ventus: "IMAMO IZJEDNACENJE! Glasat cemo ponovo, ali samo se moze glasati za A 4-1-4-1 i pod B 4-2-2-2." Usljedio je novi krug... Ventus ponovno otvara kutiju i nakon zbrojenih glasova taktika 4-2-2-2 je dobila 6 glasova. Madridista nije mogao vjerovati kako njegova taktika nije izabrana i zurno, pognute glave, odlazi iz sobe. I tako je odluceno kakvom taktikom ce igrati ova momcad.

 

TAKTIKA:

http://i.imgur.com/Cws7N9G.jpghttp://i.imgur.com/hzCvpZs.jpg

 

 

IM995 krece sa Ichingon, Madridistom i Staridedon na pripremne utakmice, Lord u to vrijeme suraduje s Lingom. Ling skautira igrace koje Lord Torrent zeli dovesti u klub. Bila je to duga lista, cak se na njoj nasao i Leo Messi.

 

 

Da li je Lord uspio nagovoriti Messia da dode u Sahtar i kako su prosle pripremne utkmice i treninzi doznat ce te u iducem mom javljanju. U kojem ce se i Flekica uz Dina obratit javnoscu...Zahvaljujem se svima koji me prate.... 650 pregleda u 2 dana mi puno znace.... Hvala!

Edited by IM995
  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

logo dark full small.png

×
×
  • Create New...

Important Information

Na sledećim linkovima se možete upoznati sa | Pravilima korišćenja - Terms of Use | | Politikom privatnosti - Privacy Policy |