Jump to content
Football Manager Balkan | Forum

Heaven's higher command - Sila Nebeska!


archangel32
 Share

Recommended Posts

Ma ja nisam htio poceti karijeru jbg 2 u porodici je previse da budu fudbaleri . Svaka cast za save i nemoj da ovaj ne igra

 

haha drug, ta ti je dobra :D ma igrat će on, za njega će uvijek biti mjesta dok ne dovedem kakvog kvalitetnijeg bosanca :P

Novi reporti

Moze li ss Plakala

 

Samo klikni na ime od Plakala u ovom dijelu Najboljih 11, sva imena su linkana sa ss-ovima. thumbup

Link to comment
Share on other sites

Samo da vam javim da se ovaj save više neće nastavljati. Ukratko osvojio sam još jednu titulu BiH. Što se tiče Evrope ispao sam u play-offu za Ligu prvaka od Basela, završio u Euro Ligi u grupi sa Partizanom, Sportingom i Lokomotivom iz Moskve, završio kao 3. u grupi. Zadnje 3 sezone stvari se većinom odvijaju u istom smjeru ali nema značajnog napretka. Ne da mi se gurat do 2050 kad nijedan igrač neće da dođe u Bosnu igrati, a što se tiče mladih nada kroz naš intake neće doći niti jedan jer imamo užasne uslove, uprava stalno gradi ali nikad da nadogradi. Potrošio sam milione i milione u uslove za trening i mlade pa nikad ništa. Izgubio sam volju za igranjem, makar što se Jedinstva tiče. Možda ga nastavim "za svoju dušu" ali reporte neću pisati. Možda počnem sa nekim klubom iz lige petice što do sad niko nije vodio, možda vam se taj report svidi.

 

Do sljedećeg tipkanja dragi prijatelji, uživajte! BOKICIC

 

EDIT: Mislim da ima neki bug u ovom dodatku za bosanske lige jer u prve 2 sezone sam doveo 4 igrača na posudbe i normalno svaki se vratio u svoj klub, ali ja i dan danas ne mogu dovesti nikog na posudbu jer piše da je limit od 4 igrača popunjen a ja nemam niti jednog u svom timu.

Edited by archangel32
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

logo dark full small.png

×
×
  • Create New...

Important Information

Na sledećim linkovima se možete upoznati sa | Pravilima korišćenja - Terms of Use | | Politikom privatnosti - Privacy Policy |