Jump to content

Welcome to Football Manager Balkan | Forum
Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, post status updates, manage your profile and so much more. If you already have an account, login here - otherwise create an account for free today!
Photo

Niže lige BiH by staridedo

fm14 nize lige fbih rs druge balkan staridedo research fm-balkan

• Please log in to reply
44 replies to this topic

staridedo

staridedo

Kloppo ist der BVB

• Legenda
  • 6,584 posts
  • Formacija:4-2-3-1, 4-1-3-2 i 3-5-2
  • Trenutno vodim:NOTTINGHAM FOREST
Riješio sam veliku većinu tih promjena, a cijela baza je detaljno provjerena nakon patcha. Poslije toga sam uradio 12 od 14 kantonalnih liga što ćete uskoro i vidjeti.
File sam probao na drugim računarima i radio je 5 sezona ba svakome bez crasha, svaki put je radila svaka liga i sve promocije su bile uredne.
Bilo kako bilo ovo je najrealniji dodatak, a nadam se i najbolji.

• Ling^2 likes this

krlenjuska

krlenjuska

Početnik

• Član foruma
  • 160 posts
ovo je tvoj 1.162 fajl kad ga loadam u editor 14.1.4

Posted Image

kao sto vidis ima cak 313 failed changes i veruj mi da ne radi kako treba. ista stvar i sa onim 1.2 sto si mi poslao.
kazem ti patch 14.1.4 je sjebao sve databaze radjene pre njega. ja imam oko 60k promena na fajlu a 8500 je "failed"
sreca pa znam koje su i obrisacu ih ali moram ponovo sve uraditi kad konacno srede i igru i editor.
moj savet je da ne pravite nista do patcha 14.2 jer stvarno nema garancije da ce raditi.
na SI forumu sam ih napljuvao ali oni samo prete banom i ne odgovaraju nista konkretno kao i uvek.
cekamo januar :a1324:

Madox

Madox

Početnik

• Član foruma
  • 5 posts
Na startu sezone u nekim drugim ligama se uopste ne igraju utakmice, kad sam zavrsio prvu sezonu, nemam utakmice u 1. LFBIH :(

staridedo

staridedo

Kloppo ist der BVB

• Legenda
  • 6,584 posts
  • Formacija:4-2-3-1, 4-1-3-2 i 3-5-2
  • Trenutno vodim:NOTTINGHAM FOREST
Toga sigurno nema u posljednjoj verziji.
Još da mi neko pomogne oko jednog problema zbog kojeg ne mogu izdati ušminkani fajl sa svim kantonalnim ligama.

E sad da se nešto nije pogubilo u silnim patchevima...

Edited by staridedo, 09 April 2014 - 07:27 PM.

• ŽeljkoDelija and Madox like this

Madox

Madox

Početnik

• Član foruma
  • 5 posts
Evo pogledaj ni premijer liga nije pocela a vec je blizu nova godina :/ http://prntscr.com/3......<br /><br />

EDIT: Igrom slucaja ubacena prva verzija a ne ova nova tako da je problem rjesen :)

Edited by Madox, 10 April 2014 - 10:24 AM.

Also tagged with one or more of these keywords: fm14, nize, lige, fbih, rs, druge, balkan, staridedo, research, fm-balkan

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users