Jump to content
Football Manager Balkan | Forum

Niže lige BiH by staridedo


staridedo
 Share

Recommended Posts

Ne možeš ga spojiti jer ja radim isto što i prodo, dakle file je identičan što se tiče premijer lige i prvih liga fbih i rs. Zato ako želiš niže lige skidaš samo moj.

Ja ću probati ako ne danas, onda sutra završiti sve niže lige.

e hvala care :)

ajde onda molim te ako si u stanju, da napravis sve ove izmjene sto sam naveo. znaci cetvrtfinale kupa ti je u martu, u aprilu je polufinale, i finale se igra pocetkom maja u srijedu prva, a zavrsna tekma je u subotu. naravno, tv kuca prenosi utakmice polufinala i finala. toliko znam za sad. dalje pogledao sam tvoj file, sve super stoji, samo sto nize lige se razigravaju u kupu, onda im se dodaju prve lige fed i rs, i onda 16 pobjednika se doda u "prvo kolo" gdje dolaze 16 premijerligasa. aj please ako ovo uspijes sredit, pa da mogu onda starta to, jer mi treba rudar zenica kao Celikov feeder club (Rudar Zenica je druga ekipa Celika), da im mogu slat svoje igrace.

Hvala ti jos jednom. I da, premijer liga ima 8 utakmica, od toga 6 subotom i 2 nedeljom. termini su 15:00 oba dana. samo sto se subotom igraju dvije utakmice u tv prenosu: 18:00 (Arena Sport) i 20:30 (BHT), i nedeljom jedna na Areni Sport. Eto toliko, pozdrav

I da, mozes li promjenit kod Kolosinca da je prijavljen za BiH?

Link to comment
Share on other sites

i evo jos jedno pitanje, nas januarski trasnfer termin je do 15.02. ? Jesam li upravu, ili smo izmejnili to? Ne mogu nigdje da nadjem na sluzbenim stranicama transfer termine (ljetni i zimski) za nasu ligu

Jel ima neko te informacije

Link to comment
Share on other sites

Promjenit ću ovo prvo, znam podatke, nego moram dodati kupove fbih, rs i kantonalne.

Ovo za premijerku je malo komplikovanije, ali može se izvesti, nisam se bavio ovime jer nemam vremena, ali sam naravno svjestan ovoga kao navijač Želje.

Link to comment
Share on other sites

Promjenit ću ovo prvo, znam podatke, nego moram dodati kupove fbih, rs i kantonalne.

Ovo za premijerku je malo komplikovanije, ali može se izvesti, nisam se bavio ovime jer nemam vremena, ali sam naravno svjestan ovoga kao navijač Želje.

pa sto ne rasporedis kup da se dodaju pojedinacno timovi (nize lige, pa onda prve lige), i onda na kraju dodas premijer klubove. i pomjeris datume. ovi se igraju u augustu i septembru (kako i jest pravilo) i krajem septembra onda pocinje sesnestine-finala. Do tad sve po jedna tekma, i od osmine dolaze dvije tekme.

ziPa druze, samo mi je bitno da nastimas sistem, tj. utakmice od kad do kad, break period od 5.12 do 27.02 (jer ako stavis 01.03. nece da prihvati 01.03. subotu kao subotu za utakmice, a u stvarnosti se igra tad), tv tekme, tekme sub i nedelja, i zimski rok do 15.02. Sve ostalo cu ja sam da dovrsim u editoru (Rami presao u Milan za djabe, Honda od januara, Vitez novi trener Mise, Celik novi trener Hukic, Osim director of football u Zelji (e tu mi treba tvoja pomoc, kako da mu stavim odredbu kao sto ima Sammer u Bayernu: ima pravo da da otkaz treneru, a njega mijenja samo gazda.), i jos koje sitnice)

 

hvala i pozz

Link to comment
Share on other sites

i evo jos jedno pitanje, nas januarski trasnfer termin je do 15.02. ? Jesam li upravu, ili smo izmejnili to? Ne mogu nigdje da nadjem na sluzbenim stranicama transfer termine (ljetni i zimski) za nasu ligu

Jel ima neko te informacije

 

do 31.1. thumbup

 

inače postovi su vam prebačeni u predviđenu temu da ne dovodite ljude do zabune. molim vas da ubuduće poštivate to

Link to comment
Share on other sites

Druze, zavrsio sam prvu sezonu i imamo problem sa rangiranjem klubova. Npr. Druga liga Federacije - Centar. Sezonu je na prvom mjestu zavrsila ekipa NK Usora, dok su iz lige trebali ispasti Natron i Stupcanica. Medjutim sva tri tima su opet u ovoj ligi u drugoj sezoni. Dakle, niti je neko ispao niti je neki tim prosao u visi rang

Link to comment
Share on other sites

i evo jos jedno pitanje, nas januarski trasnfer termin je do 15.02. ? Jesam li upravu, ili smo izmejnili to? Ne mogu nigdje da nadjem na sluzbenim stranicama transfer termine (ljetni i zimski) za nasu ligu

Jel ima neko te informacije

http://nstk.info/component/content/article/42-novosti/243-zimski-prelazni-rok-od-2001-do-14022014-godine.html

Link to comment
Share on other sites

Druze, zavrsio sam prvu sezonu i imamo problem sa rangiranjem klubova. Npr. Druga liga Federacije - Centar. Sezonu je na prvom mjestu zavrsila ekipa NK Usora, dok su iz lige trebali ispasti Natron i Stupcanica. Medjutim sva tri tima su opet u ovoj ligi u drugoj sezoni. Dakle, niti je neko ispao niti je neki tim prosao u visi rang

Riješeno u 1.162, radi bez problema. Problem je bio u season update day.

Inače uskoro očekujte full verziju, moramo još srediti neke stvari.

Link to comment
Share on other sites

Naisao sam na jos jednu gresku pri verziji 1.162. Izabrao sam najnizi rang takmicenja, dakle kantonalne lige. E ovako, kantonalna liga centar se ne moze igrati, a kada sam birao neki klub iz ZDK pokazuje mi da se u toj ligi nalaze Omladinac (BL), Drinovci i Jedinstvo ©. Ova tri kluba se pojavljuju u jos nekim kantonalnim ligama. Mozda je najveci problem kantonalna liga BPK gdje mozes da vodis svega 2 kluba od osam ponudjenih. A i tamo se pojavljuju isti klubovi.

Link to comment
Share on other sites

To je do tebe jer inače file ne bi prošao testiranje u editoru.

Ako nemaš original, ne možeš očekivati da radi kako treba.

 

problem je do 14.1.4 patcha. glupani iz SI su promenili neke kodove pa skoro svi fajlovi koji su radjeni pre patcha imaju "failed changes". moze da se desi da fajl radi ali samo je pitanje kad ce da vrisne :( meni su sjebali 10k promena na fajlu-sad cekam potvrdu od njih da nece menjati opet za sledeci patch jer sta mi vredi da radim opet ako promene nesto za sledeci patch

 

Takodje testiranje u editoru ti ne vredi ama bas nista zato sto ima bug-prijavljen je i kao bice ispravljen u patchu ali videcemo da li ce biti tako.

 

Sad sam proverio-kad loadam tvoj 1.162 file u editor imam 313 failed changes-to je ogroman broj i najbolje je da brises download link. Izgleda da nam nema igranja pre februara.

Edited by krlenjuska
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Riješio sam veliku većinu tih promjena, a cijela baza je detaljno provjerena nakon patcha. Poslije toga sam uradio 12 od 14 kantonalnih liga što ćete uskoro i vidjeti.

File sam probao na drugim računarima i radio je 5 sezona ba svakome bez crasha, svaki put je radila svaka liga i sve promocije su bile uredne.

Bilo kako bilo ovo je najrealniji dodatak, a nadam se i najbolji.

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

ovo je tvoj 1.162 fajl kad ga loadam u editor 14.1.4

 

http://i.imgur.com/TNNoIkZ.png

 

kao sto vidis ima cak 313 failed changes i veruj mi da ne radi kako treba. ista stvar i sa onim 1.2 sto si mi poslao.

kazem ti patch 14.1.4 je sjebao sve databaze radjene pre njega. ja imam oko 60k promena na fajlu a 8500 je "failed"

sreca pa znam koje su i obrisacu ih ali moram ponovo sve uraditi kad konacno srede i igru i editor.

moj savet je da ne pravite nista do patcha 14.2 jer stvarno nema garancije da ce raditi.

na SI forumu sam ih napljuvao ali oni samo prete banom i ne odgovaraju nista konkretno kao i uvek.

cekamo januar :a1324:

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Toga sigurno nema u posljednjoj verziji.

Još da mi neko pomogne oko jednog problema zbog kojeg ne mogu izdati ušminkani fajl sa svim kantonalnim ligama.

 

E sad da se nešto nije pogubilo u silnim patchevima...

Edited by staridedo
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

 Share

logo dark full small.png

×
×
  • Create New...

Important Information

Na sledećim linkovima se možete upoznati sa | Pravilima korišćenja - Terms of Use | | Politikom privatnosti - Privacy Policy |