Jump to content
Football Manager Balkan | Forum

Recommended Posts

onako kako si opisao da si uradio accept pa extract je to to. ako si točno tako napravio stvarno bi trebalo raditi i ne znam do čega bi moglo biti. sa patchom mislim da ovaj problem nema veze jer kad sam radio zadnji update imao sam 14.1.4 patch (imam ga i sad), a na tom patchu još nije bilo nekakvih promjena na bazi pa da bi to moglo raditi problem...a jesi vidio jel nakon toga accept i extract file stvarno završio u my documents-sports interactive-football manager 2014-editor data?

 

edit: evo sad gledam na fileu je dobra i putanja i sve...stvarno ne znam do čega je

Link to comment
Share on other sites

Sarajevo: Delac Matej posudba 6 mjeseci, Tan vecinski vlasnik, Cardiff partnerski klub, Mario Baric, Dario Puric, Krste Velkosi, Stojcev dosli

 

Otisli: Komazec i Karic.

 

Trener: Robert Jarni

Sportski direktor: Abdulah Ibrakovic

Predsjednik: Edis Kusturica

 

To je to sto se tice Sarajeva

 

Sent from my HTC Desire 300 using Tapatalk

 

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Adi Adilović, Salih Hinović, Aid Vehabović (golmani), Darko Mišić, Harun Huseinspahić, Sead Jakupović, Emir Jusić, Renato Gojković, Dženan Bureković (odbrana), Alen Dedić, Stipe Barać, Marin Popović, Vladimir Grahovac, Vedad Jaganjac, Nikola Simić, Semir Bajraktarević, Armin Duvnjak, Petar Bašić, Fenan Salčinović (vezni red), Namir Alispahić, Jasmin Mešanović, Haris Ribić (napad). I Kamerunac Clovis Ngalame

 

Evo Čelik, ne znam je li neko pisao.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

tako će se i napraviti. nakon što izađe službeni patch vidit će se šta oni nisu uradili pa ćemo samo to ispraviti. tako da bi i vama lakše bilo da prvo sačekate službeni patch pa onda prijavite neodrađene stvari

Link to comment
Share on other sites

Pozdrav

Imam problem sa ubacivanjem nove lige u igru

Uradio sam sve kao sto je napisano,skinuo zip fajl,otpakovao ga i stavio u editor data,zatim udjem u igru i startujem novu igru ali nema prozorcica sa kojim bi izabrao novu ligu

Unapred hvala....

Link to comment
Share on other sites

1. kad si otpakirao zip dobio si exe koji moraš pokrenuti i ispratiti do kraja (accept pa extract)

2. da bi dobio prozorčić moraš birati custom i edit kako je objašnjeno ovdje

 

Sad radi,znam da je pre samo trebalo da ga stavis u editor data nije bilo ovo sa accept pa extract

Ja sam iz Foce,i uvjek igram sa Sutjeskom,al vidim da niste puno radili na njima,sve su stari igraci,ima ih sto su prestali da igraju fudbal a ovde su ekipi

Sutjeska sad ima mlad tim,i nez dal je moguce da stavite nove igrace??

Link to comment
Share on other sites

ako postoje u bazi moguće ih je prebaciti, ako ne postoje neće se raditi. ako hoćeš napiši popis i ispravke koje želiš pa ćemo pogledat thumbup

 

Pa ima 5-6 igraca kojih i sad ima u igri,al ostali igraci ne postoji u igri,to su sve mladi igraci,koji su ponikli u tom klubu...

 

Evo na ovom linku ima popis igraca,a i moze se naci i za ostale klubove u Prvoj ligi RS

 

http://www.fsrs.org/index.php/fk-sutjeskaf

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
 Share

logo dark full small.png

×
×
  • Create New...

Important Information

Na sledećim linkovima se možete upoznati sa | Pravilima korišćenja - Terms of Use | | Politikom privatnosti - Privacy Policy |