Jump to content
Football Manager Balkan | Forum

Buduće zvezde sa Balkana


Target Man
 Share

Recommended Posts

Nikola Mojovic,Adem Ljajic,Miroslav Stevanovic,Djordje Susnjar,Milos Reljic,Nemanja Bilbija

 

Ljajića ne bi tu ubrajao pošto je on već sada jedan od najboljih mladih igrača na balkanu ako ne i najbolji i u igrici i u stvarnosti.

 

Za ostale bi se složio. :)

 

Roske onda sam čuo za Tićinovića nisam znao da mu je to nadimak. Delač naravno u budućnosti će biti jedan od najboljih golmana sa balkana a sada je sigurno najbolji mladi golman sa balkana. Mada ruku na srce i nema neku konkurenciju. :bo:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 38
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ljajića ne bi tu ubrajao pošto je on već sada jedan od najboljih mladih igrača na balkanu ako ne i najbolji i u igrici i u stvarnosti.

Delač naravno u budućnosti će biti jedan od najboljih golmana sa balkana a sada je sigurno najbolji mladi golman sa balkana. Mada ruku na srce i nema neku konkurenciju. :bo:

 

Bože dragi prestani dizat Partizan i nj. igrače u nebesa jer mi to već pomalo ide na nerve. :thumbup:

Napokon nešto pametno iz tvojih usta.

Link to comment
Share on other sites

Bože dragi prestani dizat Partizan i nj. igrače u nebesa jer mi to već pomalo ide na nerve. :thumbup:

Napokon nešto pametno iz tvojih usta.

 

A ne dižem. Video si moj skrin kad sam ga doveo u Bajern tj kada sam mu ugovorio prelazak kako je se razvio. Sa druge tačke gledišta bio je vođa u svim mlađim kategorijama Srbije. Zato mislim da to nije dizanje. :bo:

Link to comment
Share on other sites

U prvom postu kad sam postavljao temu,nadam se da sam realno postavio nekolicinu igrača sa prostora Balkana koje će biti buduće zvezde a neke već i jesu.Oni jesu zvezde i u igrici,a bogami i u stvarnosti.

Naravno,da sam neke izostavio,ali ste vi bili lepo dopunili temu nekim igračima. :thumbup:

Link to comment
Share on other sites

@ Slobo - Bolji je Kramarić od Ljajića u 2015 100%. :thumbup:  Tako da ne dipr. I Delač brani u tim godinama u najboljim klubovima na svijetu, a Livaja u svakom mom sejvu igrau u Sevilji(ponekad i Inter(Milan)). A Ljajić je i dalje u Fiorentini sa jednom cojenom 15+. :thumbup
Link to comment
Share on other sites

Pa hoćemo li u ovoj temi opet da počinjemo "Ko je bolji?"...Naravno da nećemo.Bilo je slučajeva,koliko se sećam i već rasprava na tu temu.Neki su igrači dobri u igrici a neki u stvarnosti.Neki igrač extra igra u nekom klubu,dok u drugom klubu igra katastrofalno(Tu mislim na FM).Zato,nemojte da odlutate od teme... :thumbup:
Link to comment
Share on other sites

A gde ti igra Kramarić? Kod mene je čini mi se još uvek u Dinamu dok je Ljajić u Fiorentini baš dobijao priliku da igra. :bo:

 

EDIT: Tačnije gde ti je te 2015 igrao?

 

Kod mene u Leverkusenu i sa Driblingom i Finišingom 18+.

 

 

:ontopic: inace :zakljucano:

 

Ovo jesu buduće zvjezde balkana tako da nije off. :thumbup:

 

 

Link to comment
Share on other sites

Tako je nije off. Kod mene moguće da se nije najbolje razvio jer je ostao u Dinamu. A razlog može da bude što su imali dobre uspehe u evropi (nisu ni jednom igrali 1/8 lš ali su par puta prezimeli u evropi) i totalno su dominirali u Hrvatskoj (četiri uzastopne titule za sada).

 

Ja bi da preporučim pošto vidim da ih niko nije preporučio ili nisam dobro video uglavnom braću Šćepović. Marka i Stefana. :)

 

Link to comment
Share on other sites

Scepovici nisu ni za k....ali su se zato ova 2ojica razvila za sada fenomenalno :)

http://img201.imageshack.us/img201/2036/19jovankrneta2.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

width=400 height=320http://img571.imageshack.us/img571/1227/22darkobrasanac.jpg[/img]

 

Uploaded with ImageShack.us

Znam da ih je Ventus kacio,al moji su bolji  ::tease:: :D weee

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share




logo dark full small.png

×
×
  • Create New...

Important Information

Na sledećim linkovima se možete upoznati sa | Pravilima korišćenja - Terms of Use | | Politikom privatnosti - Privacy Policy |