Jump to content
Football Manager Balkan | Forum

FM Editor - pomoć


prodo
 Share

Recommended Posts

  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 2 months later...

Igram sa real madridom i u igri kad igram u narandastim dresovima ne pokazuju se dresovi u toj boji vec u nekoj varijanti plave?kako to ispraviti?

I kako da mi pravilno se pokaze ime lige..skinuo sam FIFA World League i posto je radena pod engleskom nacijom umjesto World League One prikazuje mi barclays premier league..kako to promijeniti?

Link to comment
Share on other sites

gledam sad u editoru je sve dobro naštimano. realu su treći dresovi narančasti tako da će valjda vrlo rijetko igrati u njima. ne znam kako ti se onda pokazuje narančasta boja prije početka utakmice, a u igri neka druga. po meni nema logičnog objašnjenja...

za pitanje vezano za world ligu ovisi odakle si je skinio i o autoru filea. jesi li pročitao upute do kraja? možda je bio nekakav .lnc file koji mijenja imena natjecanja i koji se trebao staviti na određeno mjesto prije početka igre, a možda je neka beta nedovršena verzija, a možda je jednostavno loše napravljena. a možda i ti od prije koristiš neke .lnc fileove koji mijenjaju imena natjecanjima pa bi njih trebalo ukloniti. može bit svašta...ti najbolje znaš šta je od ovoga

 

edit: vjerojatno je ovo zadnje s obzirom da ti se premier liga zove barclays. znači već koristiš neke fileove koji mijenjaju imena natjecanjima. njih moraš ukloniti pa započeti novu igru sa tom svjetskom ligom.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 2 months later...

može al nesmi ti ostat niti jedan igrač ili staff sa tim državljanstvom i moraš sva natjecanja u kojim je ta država sudjelovala (prvenstva svjetska, kontinentalna, ligu prvaka, natjecanja mlađih uzrasta) napraviti sistem njihov ponovo. ovako je krlenjuska uspio prije koju godinu napraviti da ugasi neku naciju u igri, a ne doživi crash. posao je ogroman i pitanje je vrijedi li truda i vremena, a radi li i na fm14 ti ne mogu reći jer ne znam je li itko pokušavao

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Mene interesuje kako da u advanced rules podesim da mi u grupama za SP ne bude više od dve evropske repke, da bude dobro ukrštanje u nokaut fazi, da u kvalifikacijama bude raspored ekipa po jačini, a ne da u istoj grupi budu Nemačka, Italija, Engleska... i još ponešto...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

logo dark full small.png

×
×
  • Create New...

Important Information

Na sledećim linkovima se možete upoznati sa | Pravilima korišćenja - Terms of Use | | Politikom privatnosti - Privacy Policy |