Jump to content

Welcome to Football Manager Balkan | Forum
Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, post status updates, manage your profile and so much more. If you already have an account, login here - otherwise create an account for free today!
Photo

FM Editor - pomoć

• Please log in to reply
24 replies to this topic

prodo

prodo

Rotation

• Super Moderator
  • 2,019 posts
Sva pitanja oko rada u editoru te pitanja kako nešto napraviti idu u ovu temu. Zahtjevi za baze i lige koje ćemo napraviti za Vas idu u temu Zahtjevi za DB i Nove Lige.
  • Flekica™, Kruno™ and iluzionista like this

icko1610

icko1610

Početnik

• Član foruma
  • 31 posts
Je li isti način menjanja kontinenta, za neku državu, kao i u prošlim verzijama?

Kruno™

Kruno™

Liverpool is the best

• Administrator
  • 15,230 posts
Je isto je ko i prosle godine.

icko1610

icko1610

Početnik

• Član foruma
  • 31 posts
E hvala...hoće li biti nekog tutorijala za editor, odnosno, za advanced rules?

prodo

prodo

Rotation

• Super Moderator
  • 2,019 posts
zasad ne. kad i ako bude u planu obavijestit ćemo. dotad vidi mogu li ti pomoći zasad objavljeni fileovi. rađeni su advanced editorom pa probaj usporediti. sva pitanja kako, zašto, mogu ovdje u temu :)

alexxx85

alexxx85

Početnik

• Član foruma
  • 5 posts
Zasto kada uradim neku novu naciju pr.Jugoslavija u igri se nemoze izaberiti jugoslovensko drzavjansto dali zna neko kako to da sredim poz.

Kruno™

Kruno™

Liverpool is the best

• Administrator
  • 15,230 posts
To se izgleda vise ne moze, jos do proslog fm2013.

krlenjuska

krlenjuska

Početnik

• Član foruma
  • 160 posts
Zar ne menjas naziv drzavljanstva u podesavanjima nacije?

jurefm

jurefm

Početnik

• Član foruma
  • 5 posts
Imam jedno pitanje. Je u FM 2013 Editoru moguče suspendirati igrača za recimo tri mesece (recimo od 20.10. do 15.1.)? Ili napišeš suspend tri mesece ili nešto slično? Hvala

krlenjuska

krlenjuska

Početnik

• Član foruma
  • 160 posts
imas opciju "bans" ali ja je nisam nikad koristio. imas da podesis razlog zasto je suspendovan, pocetak i broj utakmica
  • Vedran Bukal likes this

Vedran Bukal

Vedran Bukal

Početnik

• Član foruma
  • 6 posts
Igram sa real madridom i u igri kad igram u narandastim dresovima ne pokazuju se dresovi u toj boji vec u nekoj varijanti plave?kako to ispraviti?
I kako da mi pravilno se pokaze ime lige..skinuo sam FIFA World League i posto je radena pod engleskom nacijom umjesto World League One prikazuje mi barclays premier league..kako to promijeniti?

prodo

prodo

Rotation

• Super Moderator
  • 2,019 posts
gledam sad u editoru je sve dobro naštimano. realu su treći dresovi narančasti tako da će valjda vrlo rijetko igrati u njima. ne znam kako ti se onda pokazuje narančasta boja prije početka utakmice, a u igri neka druga. po meni nema logičnog objašnjenja...
za pitanje vezano za world ligu ovisi odakle si je skinio i o autoru filea. jesi li pročitao upute do kraja? možda je bio nekakav .lnc file koji mijenja imena natjecanja i koji se trebao staviti na određeno mjesto prije početka igre, a možda je neka beta nedovršena verzija, a možda je jednostavno loše napravljena. a možda i ti od prije koristiš neke .lnc fileove koji mijenjaju imena natjecanjima pa bi njih trebalo ukloniti. može bit svašta...ti najbolje znaš šta je od ovoga

edit: vjerojatno je ovo zadnje s obzirom da ti se premier liga zove barclays. znači već koristiš neke fileove koji mijenjaju imena natjecanjima. njih moraš ukloniti pa započeti novu igru sa tom svjetskom ligom.

Dejan92

Dejan92

Početnik

• Član foruma
  • 138 posts
  • Formacija:4-3-3
  • Trenutno vodim:Crvena Zvezda
Ljudi jel moze da se promeni stanovnistvo neke drzave?

staridedo

staridedo

Kloppo ist der BVB

• Legenda
  • 6,584 posts
  • Formacija:4-2-3-1, 4-1-3-2 i 3-5-2
  • Trenutno vodim:NOTTINGHAM FOREST
Kako misliš?

Dejan92

Dejan92

Početnik

• Član foruma
  • 138 posts
Ono kao population. npr. Nemacka ima 80M i ja bih da povecam to?

staridedo

staridedo

Kloppo ist der BVB

• Legenda
  • 6,584 posts
Ne može :(

Dejan92

Dejan92

Početnik

• Član foruma
  • 138 posts
Jel ima to neki uticaj na igru?

staridedo

staridedo

Kloppo ist der BVB

• Legenda
  • 6,584 posts
Nema.

Dejan92

Dejan92

Početnik

• Član foruma
  • 138 posts
Jel moze da se izbrise neka reprezentacija iz igre? :)

prodo

prodo

Rotation

• Super Moderator
  • 2,019 posts
može al nesmi ti ostat niti jedan igrač ili staff sa tim državljanstvom i moraš sva natjecanja u kojim je ta država sudjelovala (prvenstva svjetska, kontinentalna, ligu prvaka, natjecanja mlađih uzrasta) napraviti sistem njihov ponovo. ovako je krlenjuska uspio prije koju godinu napraviti da ugasi neku naciju u igri, a ne doživi crash. posao je ogroman i pitanje je vrijedi li truda i vremena, a radi li i na fm14 ti ne mogu reći jer ne znam je li itko pokušavao
  • Dejan92 likes this

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users