Jump to content

Welcome to Football Manager Balkan | Forum
Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, post status updates, manage your profile and so much more. If you already have an account, login here - otherwise create an account for free today!
Photo

Zahtjevi za DB i Nove Lige

• Please log in to reply
48 replies to this topic

suki86

suki86

Početnik

• Član foruma
  • 10 posts
Potpuno te razumijem pošto mi nije strano raditi u editoru ali ove god nije bilo para da kupim original :( pa sam FM dobio od kolege na dvd-u da inst i nemam editor.Ako nemaš ništa protiv napisao bih šta i kako bi ja napravio :) pa ako šta uspiješ dobro je ako ne nikom ništa.U svakom slučaju hvala što si i pogledao moj prijedlog.

Igor93

Igor93

Početnik

• Član foruma
  • 5 posts
jel može kako da bude ex-yu liga ali da ne postoji traprezentacija Jugoslavije, već da bude normalno ko i dosad npr da Modrić igra za hrvatsku, Matić za Srbiju itd.. :)

prodo

prodo

Rotation

• Super Moderator
  • 2,019 posts
može ako ćeš je radit preko neke od postojećih ex yu država. ali onda će ti klubovi u europi kraj sebe imati zastavu hrvatske/srbije/bih itd. ovisno preko koje je države radiš

Igor93

Igor93

Početnik

• Član foruma
  • 5 posts
a nikako se ne može napravit kao ta regionalna liga? :)

staridedo

staridedo

Kloppo ist der BVB

• Legenda
  • 6,584 posts
  • Formacija:4-2-3-1, 4-1-3-2 i 3-5-2
  • Trenutno vodim:NOTTINGHAM FOREST
Može tehnički ako promjeniš sistem europskih kupova i dodaš Jugoslaviju kojoj je prva liga razigravanje između najboljih X ekipa iz svih ex-yu liga i najbolji odatle idu u Europu.
Na taj način ostaviš ex-yu države van LP i EL, a one i dalje postoje jer nisi mijenjao državljanstvo igračima.

Dejan92

Dejan92

Početnik

• Član foruma
  • 138 posts
  • Formacija:4-3-3
  • Trenutno vodim:Crvena Zvezda
.

Edited by Dejan92, 24 January 2014 - 05:41 PM.

prodo

prodo

Rotation

• Super Moderator
  • 2,019 posts
Novo!

Da bi vaš zahtjev za izradom nove lige, izradom promjena na bazi i sl., ušao u razmatranje i bio ispunjen, morate ispuniti uvjet od minimalno 50 postova na forumu.

Do tog broja ćete najlakše doći na način da pomognete nekome vezano za editor ili igru općenito, komentirate neke od naših research ili grafičkih radova i napišete što bi vi drugačije uradili i kako ih unaprijedili, ili pak predstavite svoj save u obliku karijere ili kratkog reporta u temi "kako vam ide".

• Ventus, Flekica™, Kruno™ and 1 other like this

Vedran Bukal

Vedran Bukal

Početnik

• Član foruma
  • 6 posts
Moze neka world liga i kup s najboljim svjetskim klubovima?

staridedo

staridedo

Kloppo ist der BVB

• Legenda
  • 6,584 posts
  • Formacija:4-2-3-1, 4-1-3-2 i 3-5-2
  • Trenutno vodim:NOTTINGHAM FOREST
Pročitaj post iznad.

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users