Jump to content
Football Manager Balkan | Forum

Zahtjevi za DB i Nove Lige


prodo
 Share

Recommended Posts

kako mogu ubaciti igraca u FM 13,fora kao Becam a legend?

 

Imas u dijelu za ReSearch tutorijal o editoru, tamo imas to, samo trebas da nadjes. Uglavnom, trazi kako napraviti novog igraca (add person u editoru na engleskom)

Link to comment
Share on other sites

jel moze neko da mi napravi bazu da doria iz botafoga ima i italijanski pasos al da je declared for nation brazil, da nikoli anticu iz rada nije zvezda klub koji mrzi i da zvezdini treci dresovi budu skroz crvena majica, malo tamnije plav sorc i bele stucne umesto onog teget III dresa. Pozdrav

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Možda je glupo pitanje ali može li neko napraviti nekakav kup koji bi se igrao za vrijeme ljetne pauze (jul/avgust) 5-6 mečeva da ne moram voditi računa oko prijateljskih,bilo je takvo nešto za FM2012 evropa podjeljena po regijama na 4 različita kupa koji se igraju tokom ljeta.Može i nekakav interkontinentalni naravno ako ko ima vremena da to napravi pošto znam da treba dosta posla :).Da vas ne gnajvim više :).Hvala

Link to comment
Share on other sites

Samo jedna sugestija ako se šta bude radilo oko mog prijedloga za kup za vrijeme ljetne pauze.Mislim da bi bilo dobro da se može izvršiti više izmjena a ne standardne 3 ipak bi to bilo prijateljsko takmičenje :wink: .Hvala i na čitanju sugestije a ako se uvaži hvala i za to :D

Edited by suki86
Link to comment
Share on other sites

Potpuno te razumijem pošto mi nije strano raditi u editoru ali ove god nije bilo para da kupim original :( pa sam FM dobio od kolege na dvd-u da inst i nemam editor.Ako nemaš ništa protiv napisao bih šta i kako bi ja napravio :) pa ako šta uspiješ dobro je ako ne nikom ništa.U svakom slučaju hvala što si i pogledao moj prijedlog.

Link to comment
Share on other sites

Može tehnički ako promjeniš sistem europskih kupova i dodaš Jugoslaviju kojoj je prva liga razigravanje između najboljih X ekipa iz svih ex-yu liga i najbolji odatle idu u Europu.

Na taj način ostaviš ex-yu države van LP i EL, a one i dalje postoje jer nisi mijenjao državljanstvo igračima.

Link to comment
Share on other sites

Novo!

Da bi vaš zahtjev za izradom nove lige, izradom promjena na bazi i sl., ušao u razmatranje i bio ispunjen, morate ispuniti uvjet od minimalno 50 postova na forumu.

Do tog broja ćete najlakše doći na način da pomognete nekome vezano za editor ili igru općenito, komentirate neke od naših research ili grafičkih radova i napišete što bi vi drugačije uradili i kako ih unaprijedili, ili pak predstavite svoj save u obliku karijere ili kratkog reporta u temi "kako vam ide".

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

logo dark full small.png

×
×
  • Create New...

Important Information

Na sledećim linkovima se možete upoznati sa | Pravilima korišćenja - Terms of Use | | Politikom privatnosti - Privacy Policy |