Jump to content
Football Manager Balkan | Forum

Besplatni/jeftini igrači


staridedo
 Share

Recommended Posts

  • 3 weeks later...

ako vodite domace klubove ( one bolje iz nase bivse zemlje), ili koji nisu izvikani evo nekoliko dobri igraca koji prave razliku a pre svega nemaju klub...

1. Franco Zuculini

2. Mahamadou Diarra

3. John Mensah

4. Márton Fülöp

5. Mohamed Sissoko

6.Mamadou Bah

7. Sidi Keita

8.Sacha Petshi ( malu platu trazi) pa ti vidi to

9. Florent Rouamba

10 Vicente ( cuveni visente u sjajnoj valensiji kad je igrala finala lige sampiona nije los samo meni je trazio veliku platu )

11. Yven Moyo najsmesnija plata koju mi je neko trazio i pristaje da igra za rezervni tim tj automatski mi je tamo prosledjen , ubrzanje 16 ocene nisu lose za te pare odlicne

12. David Bentley

13. Adrián Luna

14. Carlos Alberto nekada veliki talenat

15. Renato

16. Ciprian Marica

17. Valeri Bojinov

18. Carlton Cole

19. Lassad

20. Leonardo Novo

21. Sylvan Ebanks-Blake

22. Jay Simpson

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

pa nije bas tako nije sve kao sto izgleda :) , neke igrace nisam dobro napiso pa sam obriso i kopiro da u slucaju da neko trazi pomocu serc da nema problema naci a onda je ispalo da sam sve kopiro posto se boja nije menjala dok sam kuco al koga sisa vazno je da napomenem dok sam ix otkrivo svi su pristali na pregovore ( vodim zvezdu)

preporucujem igraca reala neki rodrigez igra u kastilji ima super ocene posto je 94 i doveo sam ga u zvezdu za pola miliona evra 100 i plus 400 za 48 meseci po meni najbolje pojacanje za te pare , samo trazi veliku platu za nase uslove tj zvezdine...

Link to comment
Share on other sites

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 1 month later...
  • 1 month later...

Gabriel Barbosa, napadač, možete ga dovesti za nekih 1.8m, kroz 1-2 sezone se toliko razvije da mu vrijednost skoči na 30-ak miliona, što znači da je igrač rudnik zlata.

Angel Correa takođe, jeftin oko 2m.

Vitinho njemu ističe ugovor u prvoj sezoni.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

logo dark full small.png

×
×
  • Create New...

Important Information

Na sledećim linkovima se možete upoznati sa | Pravilima korišćenja - Terms of Use | | Politikom privatnosti - Privacy Policy |