Jump to content
Football Manager Balkan | Forum

S kojim ćete klubom/vima igrati FM 14?


Dino151
 Share

Recommended Posts

Ako ču nabaviti FM14, moj trenutni izbor su:

 

- Partizan

- Manchester United. Igranje u ENG/ŠPA če biti ove godine nešto posebno: mnogi od njih su dobili novog menadžera u RL, pa čemo sad zapravo i MI biti jedni od njih. United je posebna priča, svi znamo, zašto.

- Milan. Kupili su Valterja Birsu. :)

- Šahter Karagandi. Put iz Azije u Europu.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Prvi save volim da počnem sa nekom jakom ekipom kojoj treba rekonstrukcija ekipe. Prošle godine sam igrao sa Interom. Ranije sam uzimao Romu, Milan.. Ove godine ću vjerovatno Junajted. Oslobodiću se Ferdinanda, Evre, Janga, Nanija.. Možda još nekoga. Taj save uglavnom igram u početku, dok se upoznam sa novinama u FM-u. Kasnije dolazi na red Zvezda i taj save igram dugo. Pokušaću da okupim sve talente sa Balkana. Prošle godine sam doveo Tin Jedvaja. Pre dve godine Bakića, Kramarića.. Pokušavam da napravim tim kao 1991. kad su igrali Srbi, Hrvati, Bosanci, Crnogorci, Makedonci.. :wink: Posle tog sejva igram desetak i nijedan me ne drži kao ova 2. :unsure:

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Kakvi Junajted, Celsi, Arsenal, Real, Milan, Barselona, Bajern i ostali, za mene uvek dovoljan je jedan izazov da odigram ceo serijal menadzera sa njim, vec par godina u nizu samo sejvove sa CRVENOM ZVEZDOM redjam

 

Zvezda u <3

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Po meni jedan od zanimljivijih klubova za vodjenje je Crvena Zvezda. Odlican igracki kadar, pogotovo iz omladinskog pogona. Finansije su lose ali posle 3,4 sezone postaje podnosljivije , liga je dosta laka tako da tu nema nekih vecih problema , dok je uspeh u Evropi pravi izazov, pa ko voli nek je uzme :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

mogu li samo pitat,..ako mi moze neko rec,.jeli velika razlika izmedju 13 i 14?? ,.posto imam 13,.sa svim patchevima i dodacima za novu sezonu,..pa me zanima,.poceo bih igrati opet s nekim,..ali nez dal se isplati na 13. a 14 mi se neda kupovat :/

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

logo dark full small.png

×
×
  • Create New...

Important Information

Na sledećim linkovima se možete upoznati sa | Pravilima korišćenja - Terms of Use | | Politikom privatnosti - Privacy Policy |