Jump to content
Football Manager Balkan | Forum

Šta bi promjenili na igračima za FM14?


Ling^2
 Share

Recommended Posts

Svako od nas ima neku viziju kako bi neki igrac trebao da izgleda. Neke ocjene smatramo da su pretjerane za njega, za neke da su previsoke. Ukratko, ako mislite da neki igrac ne zasluzuje neku ocjenu u FM13, napisite ovdje. Igrace koji budu najvise puta spomenuti cemo da predlozimo SI da ih razmotre.

Link to comment
Share on other sites

Samo da povećaju domet reputacije, a ne da nemam nikoga dovesti kao pojačanje facepalm

Mislio sam uopsteno za igrace, neke ocjene koje nisu dobro uradjene. Cini mi se da postoji tema 'sta vi htjeli vidjeti u FM14'. A ideja je dobra, reputacija moze biti bolje uradjena.

Link to comment
Share on other sites

Prva stvar je Rafael Varane. Brzina mu treba da bude najmanje 15, 15. Izuzetno brz stoper. Nakon toga odemo u Chelsea i smanjimo Cahillu skoro sve ocjene za jedan. Mogli bi malo i Giacherrinija i Pepea da redukuju, 20 off the ball Pepe ima, a Giacherrini fenomenalne atribude za prosjecnog igraca. Chiellini je jako brz na FMu, dok u RL i nije bas nesto pretjerano brz. Angelo Ogbonna treba da bude dosta bolji, i defanzivno i fizicki.

Link to comment
Share on other sites

Promasili ste poentu teme. Poenta je da neku ocjenu koja vam se ne svidja da napisete, ili neki igrac ako nije dobro uradjen pa da napisete vase misljenje sta i kako. Znaci ime igraca je potrebno, ovo ostalo ide u temu 'sta bi htjeli vidjeti u FM14'.

Link to comment
Share on other sites

Toliko toga ima, pa šta mi padne prvo na pamet.

Carricku bih podigao decisions, composure, tackling, Cazorli long shots, Gibbsu popravio mentalne ocjene, marking, Vermaelenu spustio dobar dio ocjena za 1-2. Čak mislim da Rooneyu treba spustiti dobar dio ocjena. Kompany ima preobre mentalne, i Aguero je precijenjen(passing 17 npr.). Benzema precijenjen. Verrati će biti popravljen, naravno, kao i drugi mlađi koji su napreovali...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Mislim da ne znate sta zapravo Jumping znaci na FMu. Malo je teze objasniti, ali pokusacu.

Posto visina i tezina igraca nemaju nikakav uticaj na fizicke atribute igraca na FMu, tako jumping preuzima ulogu, uzecu PES ili FIFU kao primjer, visine + skoka. Dakle, jumping nije samo koliko igrac moze sa skoci, nego njegova visina u skoku. S obzirom da Ronaldo nije najvisi igrac, ali ima jako dobar skok, 17-18 jumpinga mu je sasvim dovoljno po mom misljenju.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 4 weeks later...

kouassi po meni ima pre mal dribling i iluridze 12 pa mislin da su bolji od toga

a za malocu su malo pretjerali

soudani bi po meni moga bit bolji onako opcenito sam malo razocaran kako su predstavili u stbarnosti najbolje igrace hnl-a =)

Link to comment
Share on other sites

Mislim da ne znate sta zapravo Jumping znaci na FMu. Malo je teze objasniti, ali pokusacu.

Posto visina i tezina igraca nemaju nikakav uticaj na fizicke atribute igraca na FMu, tako jumping preuzima ulogu, uzecu PES ili FIFU kao primjer, visine + skoka. Dakle, jumping nije samo koliko igrac moze sa skoci, nego njegova visina u skoku. S obzirom da Ronaldo nije najvisi igrac, ali ima jako dobar skok, 17-18 jumpinga mu je sasvim dovoljno po mom misljenju.

a i uglavnom oni koji imaju 20 a to su kasnije ovi koji se stvore ili neki golmani danas visoki su 2 metra
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

logo dark full small.png

×
×
  • Create New...

Important Information

Na sledećim linkovima se možete upoznati sa | Pravilima korišćenja - Terms of Use | | Politikom privatnosti - Privacy Policy |