Jump to content
Football Manager Balkan | Forum

Ex Yu Legende


Ling^2
 Share

Recommended Posts

Šukeru puno veći flair treba, Bobana nisam puno gledao, ali sam ga više doživljavao kao box to box igrača ili klasičnog centralnog veznog sa dosta većim work rateom i ne toliko moćnim tehničkim ocjenama. Jarni je bio brz, ali ne znam je li toliko :)

Edited by Bili Tić
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Slavisa Jokanovic, Miroslav Djukic, Predrag Mijatovic, Savo Milosevic, Zoran Mirkovic, Darko Kovacevic, Ljubinko Drulovic, Mladen Krstajic.

 

Starija garda: Aleksandar Tirnanić, Vujadin Boškov, Blagoje Marjanović, Vladimir Beara.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Mislim da mjesas flair i dribling kod Sukera. Sto se tice Bobana, on je bio playmaker/trequarista koliko sam ja upoznat. U Hrvatskoj je igrao nesto povucenije, pa mozda zbog toga to mislis. A Jarni sigurno nije bio ovoliko brz, to je trebalo da bude 19, 17, ali preveliki CA mu je povecao to.

Edited by Ling
Link to comment
Share on other sites

Uzasno je tesko naci nesto o igracima Partizana na netu. Polomim se dok nadjem nekoliko tekstova. I opet uglavnom nemam pojma kako da ga predstavim. S toga ces morati da mi kazes gdje pogrijesim, jer ce greski biti sigurno.

Link to comment
Share on other sites

Vecinu igraca koje napisete ja cu da odradim. Necu odraditi samo one za koje ne mogu da nadjem materijal.

Ma znam, nego meni je lakše napisati o njemu nego ti da tražiš za svakog igrača, a meni to čas posla
Link to comment
Share on other sites

Ma znam, nego meni je lakše napisati o njemu nego ti da tražiš za svakog igrača, a meni to čas posla

To je super, dosta mi pomogne. Ali mislim na ovo 'Ling moze li?'. Moze naravno.

Link to comment
Share on other sites

Šta je onda flair ?

Tehnika, kao i flair su univerzalni atributi koji se očituju u mnoštvu situacija, tu je kod loba došlo do izražaja mnogo toga, od composure, preko finishinga i flaira, do tehnike.

Bio je poznat i po svom lažnjaku. To jeste dribling, ali je i flair jer je npr. koristio u skroz neobičnim situacijama.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

logo dark full small.png

×
×
  • Create New...

Important Information

Na sledećim linkovima se možete upoznati sa | Pravilima korišćenja - Terms of Use | | Politikom privatnosti - Privacy Policy |