Jump to content
Football Manager Balkan | Forum

Predložite tim (13)


Debeli Ronaldo
 Share

Recommended Posts

Ipak cu da se odmorim malo od evrope.Predlozite neke interesantne klubove iz Kine,Meksika i slicnih zemalja?

 

Chivas, imas Fierra i Torresa, igraju u ludoj meksickoj ligi, probaj da uspostavis dominaciju u ligi i CONCACAF LS i da osvojis klupsko svetsko prvenstvo

Link to comment
Share on other sites

Stoke. Preporucujem ti njih jer su zanimljiv klub i sigurno ce biti zanimljivo igrati sa njima. Imaju veoma zanimljivu ekipu ( vecinom propali ragbijasi, bivsi bacac koplja, 2 bivsa reprezentativca engleske, 1 bh reprezentativca i cuo sam da ima neki kasapin). Probaj igrati kako igraju u rl, znaci presing, duge lopte, ubacaji iz auta i naravno ubijanje protivnika.Imas dobru odbranu i dobar napad ( vezn red i nije bas bitan). Para nema pa ces se morati kutarisati nekih igraca. Probaj osvojiti nesto. I naravno ako uzmes njih budi uvijek stoka xD

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Stoka ili Labudovi? Hocu elaborat od najmanje 50 slova.

 

Uzmi Stoke ako si bas dobar menadzer, losa ekipa, i ako volis direktan stil igre sa polomljenim kostima.Labudove uzmi ako volis posed, jace ekipe(veruj mi, oni su izuzetno jaki na novom FM), ako nisi toliko dobar, ako imas problema da se dugo drzis na jednom save i ako ti se svidja da ti predsednik daje mnogo para u odnosu na finansije ;)

Link to comment
Share on other sites

Bas sam njih uzeo jer su totalno razliciti po stilu igranja. Kako je meni svedno koliko mi predsjednik daje novca, rijetko trosim velike cifre, uzeo sam Swansea, pokusacu od njih da napravim Ajax.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Ekipa da vas čujemo. Ideje nemam nikakve,s kim god krenem nemam neku volju pa mi treba jedan vrlo zanimljiv klub,u jednu ruku da bude i izazovan...

 

Mislio sam krenuti sa ekipom koja bi imala roster igrača da napravim neku verziju tika-taka igre. Prvo mi je na pamet pao Ajax,imate li još eke prijedloge,naravno,možemo se odmaknit od ove tematike,samo da je zanimljiv klub..

Link to comment
Share on other sites

Ekipa da vas čujemo. Ideje nemam nikakve,s kim god krenem nemam neku volju pa mi treba jedan vrlo zanimljiv klub,u jednu ruku da bude i izazovan...

 

Mislio sam krenuti sa ekipom koja bi imala roster igrača da napravim neku verziju tika-taka igre. Prvo mi je na pamet pao Ajax,imate li još eke prijedloge,naravno,možemo se odmaknit od ove tematike,samo da je zanimljiv klub..

 

Everton - jako kvalitetan kadar, odlična mlada škola i jako loše financije. veliki izazov

 

Sociedad - u svakom djelu tima imaš po par jako kvalitetnih igrača. klub sa kojima se mogu napravit velike stvari

 

Lazio - vrati ih gdje su nekad bili

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Hoffenheim - 5 milijuna € za transfere, mozes kupovati na rate jer je gazda bogat. MP 9.mjesto, ne igras europu prvu sezonu sto je ok za uigrat se, Wiese, Beck, Rudy, Derdiyok, Vestergaard, Volland, zanimljiva ekipa.

 

Gladbach - ostali bez Reusa, a tu su ima Ter Stegen, Zimmermann, Jantschke, Arango, de Jong, Xhaka, lose financije ali mozes lako uci u LP. MP 11 s tim da imas momcad za top 5.

 

Wolfsburg - do 16 milijuna € za transfere, puno losih igraca ima velike ugovore a imas jako dobar kostur momcadi. Rjesi se raznoraznih levata, dovedi par mladih igraca i haraj po Europi i Njemackoj.

 

Nadam se da je pomoglo. :)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ili naravno, BVB i razvaljuj. Francuska prva liga ti je jako interesantna. Bordeaux, Sochaux, Lille, Lyon, Rennes.

 

Sporting Lisabon ima tehnicki odlicne igrace, ali jako lose financije i lose ugovore, skoro pa svaki transfer ti je 50% iznosa ide proslom klubu.

Link to comment
Share on other sites

Zasada se dvoumim između Sociedada i Hoffenhaima,pričekat ću još malo da vidimo ima li još tko

 

Zaboravio sam ti spomenit, najbjači izazov, Saint Etienne. Nekad slavni, trofejne povjesti, danas prosječni prvoligaš. Imaš Zomu i jako kvalitetnu školu, vrati ih na vrh gdje su i bili

Link to comment
Share on other sites

Šta misliš o ovim prijedlozima:

 

Nottingham Forest - vratiti mu nekadašnji sjaj

 

Leeds United - predugo boravi u drugoj ligi s obzirom na povijest

 

Blackburn - ekspresni povratak u prvu ligu, još ima vrlo dobrih igrača u klubu

 

Bolton - također izboriti brzi povratak u prvoligaško društvo

Link to comment
Share on other sites

Zasada se dvoumim između Sociedada i Hoffenhaima,pričekat ću još malo da vidimo ima li još tko

 

 

Vidi Everton. Imaš Pienara, Fellainija, neznan kakav je Barkley. Do sada je bija odličan talent.

Također se slažen sa Bordenom za Sporting. U Portugalu imaš i Bragu koja može takvu igru igrat.

 

Također pogledaj Twente i Feyenorrd. Imaš mladih i kvalitetnih veznjaka u oba kluba.

Link to comment
Share on other sites

Ajmo ekipa da čujem vaše prijedloge.

Dvoumim se koga da uzmem između Bayer Leverkusena i Dinamo Kijeva,pa bih trebao korisne savjete da me riješe dvojbe. hmm

Naravno možete i neki treći klub predložiti ako smatrate da je bolji izbor od ova dva. :)

Link to comment
Share on other sites

Ja bih uzeo Leverkuzen. Zasto? Njemacka liga je jaca od ukrajinske, pa ako planiras igrati na duzi rok, bice ti zanimljivije, da se ispravim, sporije ce ti dosaditi jer ces imati vecu konkurenciju za titulu. Ali ovo ne znaci da i ukrajinska liga nije jaka. Imas par dobrih klubova, ali jednom kada nadjes par sjajnih igraca, ni Shakhtjor ti nece nista moci.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

logo dark full small.png

×
×
  • Create New...

Important Information

Na sledećim linkovima se možete upoznati sa | Pravilima korišćenja - Terms of Use | | Politikom privatnosti - Privacy Policy |