Jump to content

Welcome to Football Manager Balkan | Forum
Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, post status updates, manage your profile and so much more. If you already have an account, login here - otherwise create an account for free today!
Photo

Predložite tim (13)

* * * * * 1 votes

• Please log in to reply
769 replies to this topic

Hugo Boss

Hugo Boss

Rotation

• Član foruma
  • 1,218 posts
  • Formacija:4-2-3-1 Deep
  • Trenutno vodim:Šampione
To je to ...s njima bih možda mogao i karijeru napisat ...da se vrati ona generacija Prše, rothena, Giulya, morientes, evre, cissea :D

dex6®​

dex6®​

You'll never walk alone!

• Legenda
  • 7,034 posts
  • Formacija:4-4-2
  • Trenutno vodim:Gubim
Definitivno Monaco. Imaš Barazitea, Ocamposa, Subašića i još k tome Sugar Daddya. :D

Youri Djorkaeff

Youri Djorkaeff

Početnik

• Član foruma
  • 102 posts
  • Formacija:4 - 4 - 2
  • Trenutno vodim:unemployed
Šta mislite o Dnipru? Meni su oni dobri a i imaju fin uspjeh u Ligi Evrope. 3 pobjede i poraz.

Igrački kadar skroz solidan. Konopljanka je trenutno možda i najbolji ukrajinski fudbaler. Na golu Lastuvka, golman koji je branio u Engleskoj (Fulham), Bohumu, Šahtjoru.. Ima 30 godina i bolji vam golman ne treba. Tu je kapiten Rotan, dobar vezni igrač. U odbrani Strinić, Inkoom, Odibe.. U vezi brazilac Guliano, Boateng, Aliev.. U napadu Kalinić, Zozulin, Seleznev... Jaka ekipa, možda konačno da probiju taj dvojac u Ukrajini: Šahtjor-Dinamo Kijev.

eagles

eagles

First team

• Član foruma
  • 3,198 posts
pocni sa njima. sto kazes imaju dobru ekipu (rotan, konopljanka,inkoom,.....) pa nemoras dovoditi puno igraca na pocetku. probaj sa njima osvojiti el

Maroje Božić

Maroje Božić

Početnik

• Član foruma
  • 30 posts
može netko predstavit HNK Hajduk Split da vidimo kakve su financije( s obzirom kakva je situacija u stvarnosti) i sve ostalo

Keot

Keot

Čudan tip

• Član foruma
  • 1,010 posts
  • Formacija:4-5-1
  • Trenutno vodim:Zenu na Havaje
Ajmo predlozi sa kojim klubom da krenem jer kad mi malo dosadi sa partizanm da igram neku drugu karijeru.

-Dortmund
-Atl. Bilbao
- Napoli
-Everton
- Totenham

Edited by Keot, 13 November 2012 - 07:41 PM.

ZakNik

ZakNik

....

• Banovan član
  • 2,725 posts
  • Formacija:4-2-4
  • Trenutno vodim:Man.Utd
najkompletniji klub ovog menađera je po mom mišljenju newcastle prvo zbog dvije lude špice ba i cisse,dobru obranu imaju uz taylora i coolochinia a ni sredina nije loša ako se dovede dva dobra igrača može i pod loan prvu sezonu tako da je to moj prijedlog za sve koji počinju fm2013

Edited by ZakNik, 13 November 2012 - 08:27 PM.

Keot

Keot

Čudan tip

• Član foruma
  • 1,010 posts
Probao sam Newcastle , ali mi je mnogo tesko , doveo sam igrace i mnogo je zeznuto , ali mislim da je to zbog toga asto sam stavio na Sunday league player.

Messi™

Messi™

Hot Prospect

• Član foruma
  • 588 posts
  • Formacija:4-3-3, 4-3-2-1
uzmi PSG i izdominiraj.

Keot

Keot

Čudan tip

• Član foruma
  • 1,010 posts
a nije mi to fora , fora je malo mucenje , ja da sam hteo uzeo bi Chelsea i cepao sve redom , fora je ovako da nadjes adekvatan klub i da cepas sa njim :)

Messi™

Messi™

Hot Prospect

• Član foruma
  • 588 posts
  • Formacija:4-3-3, 4-3-2-1
Uzmi Monaco,druga liga,odlični igrači+sd.

Keot

Keot

Čudan tip

• Član foruma
  • 1,010 posts
evo uzeo sam Atl. Bilbao , nasao sam sebi izaoz , napraviti od ovog tima novu Barcu :)

Piro

Piro

Početnik

• Član foruma
  • 1 posts
Ma kakav Real,Barsa,Dortmun,City,PSG,Chelsea i ostali mudzahedini BORAC CACAK bre ! :) , dosadno kad krenes sa jakim timom , ja krecem sa Odesom ( prva liga ukrajne )

Madridista

Madridista

No lajfer!

• Legenda
  • 19,174 posts
  • :julac1234
Vidim da si novi,možeš nam se i predstavit,a ovim putem dobrodošao ;)

Većina će početi sa jakim klubom da se malo uvuku u novi FM :D

Peca™

Peca™

BORN TO BE BLUE!

• Legenda
  • 10,406 posts
Nije ovaj FM kao prethodni, uverićeš se, ako već nisi. Treba krenuti sa malo jačim klubom, da vidiš kako sve to funkcioniše, jer je dosta težak za igranje.. :)

bodybuilder

bodybuilder

Hot Prospect

• Član foruma
  • 744 posts
  • Formacija:4-3-3
  • Trenutno vodim:GNK Dinamo Zagreb
dajte prijedlog nekog tima, lige petice, sa dobrim igračima..neznam, nekako mi se neda počinjati s dinamom jer i ligi ubijam a LP banana split..dajte neki dobar prijedlog i naravno obrazložite, možda krene i neka karijera

Dino151

Dino151

Al' uvijek kaži ponosno, volim te Slavonijo

• Legenda
  • 16,493 posts
Hannover- ekipa podlijeljena na Njemce i strance,vrlo klasni Njemaci u rangu svoje repke-Stindl,Zieler,Schulz, i stranci koji su veoma kvalitetni,od onog Norvežanina,Dioufa,Konea..

Drugi prijedlog je ekipa Fiorentina,strašno pojačana,ekipa za vrh,uloženi su milioni braće vlasnika,i pretendiraju na vrh Serie A

Treći prijedlog je Španjolski "Inker Zaprešić",tj Getafe,klub koji odgaja igrača Reala,i onda im to 5-struko naplati. Dovedi igrača sa TL i sastavi solidnu momčad za najjaču ligu svijeta.

Što se tiče Engleske- QPR,nešto slično kao Viole, ali ipak moj prijedlog bi ti dio iz druge lige netko tipa Leicester,ili ti City druge lige,to dovoljno govori.

bodybuilder

bodybuilder

Hot Prospect

• Član foruma
  • 744 posts
  • Formacija:4-3-3
  • Trenutno vodim:GNK Dinamo Zagreb
mislim da cu krenuti sa getafeom, igraju li oni prve sezone europsku ligu mozda? mozda bude i neka karijera..svakako hvala na prijedlogu

Posljednji Boem

Posljednji Boem

Rotation

• Član foruma
  • 1,591 posts
  • Formacija:4-2-3-1
  • Trenutno vodim:telefonsku liniju za samoubojice
moj prijedlog saint etienne, vrati ih na vrh gdje su bili. imaš talentiranih mladića u ekipi

dex6®​

dex6®​

You'll never walk alone!

• Legenda
  • 7,034 posts
  • Formacija:4-4-2
  • Trenutno vodim:Gubim
Wolfsburg je primamljiv. Liga je izjednačena, imaš para za razliku od ostatka ali imaš i dobar kostur momčadi. Benaglio, Kjaer, mali Švicarac, Diego, Vierinha, Olić, Dost,...

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users