Jump to content
Football Manager Balkan | Forum

Predložite tim (13)


Debeli Ronaldo
 Share

Recommended Posts

ja praktikujem da dok se ne upoznam sa novim FM-om krećem sa jačom ekipom, baš tipa Tottenhem, Everton, Fiore, Roma, Atletico, Valencia.. I onda kad mi dosadi krenem sa Zvezdom ili u tvom slučaju sa Partizanom. Jer kapiram da ti je najvažniji sejv na menadzeru sa Partizanom. Zato se prije tog sejva dobro upoznaš sa novim menadzerom, skineš sve dodatke (skinove, face, logos..), vidiš koji su igrači slobodni, sastavljaš uporedo transfer listu potencijalnih pojačanja i onda kreneš dobar sejv sa Partizanom. Ja tako radim nekoliko zadnjih godina.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

ae molim dok cekam da mi stigne Key da skinem fm , neka mi neko prelozi neki tim iz Engleske ili Nemacke sa kojim da krenem i zasto. A onda kad udjem malo u manager cepa se partizan bas kao sto je rekao Youri :)

Link to comment
Share on other sites

Evo da i ja predložim klub :)

 

I ne znam po koji put već, preložio bi Hoffenheim :D Ekipa im baš i nije nešto jaka, ali to je skup mladih igrača, koji bi uz dobre treninge sigurno mogli postati odlični igrači. Eh sad ne znam kakva je situacija na FM13, nisam ga još počeo igrati.

 

Iza svega stoji multimilijarder Dietmar Hopp, kojem par miliona ne predstavlja problem :D

 

Kad nabavim igru, prvi save sigurno ide Hoffenheim ili Partizan :)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Chelsea - najdraži klub

Monaco - Poslije Chelsea

Feyenoord - Najomiljeniji u nizozemskoj i imaju dobre talente

Porto - S njima uvijek igram i imaju najjače skaute

Dinamo - Moj klub, prije Chelsea zbog toga što sam ipak hrvat

BVB - Najomiljeniji u njemackoj i imaju dobre talente

Malaga - ni barca ni real nego oni i to od ove sezone

Juventus - sjajni igrači a i dragi su mi

Spartak - nisu mi najdraži u rusiji al imaju zanimljive igrače

Metalist - ne volim ni šahtar ni kyev

 

E sad pitanje je koji klub da odaberem za početak? sigurno je da cu u godinu dana sa svima igat...

Link to comment
Share on other sites

Šta mislite o Dnipru? Meni su oni dobri a i imaju fin uspjeh u Ligi Evrope. 3 pobjede i poraz.

 

Igrački kadar skroz solidan. Konopljanka je trenutno možda i najbolji ukrajinski fudbaler. Na golu Lastuvka, golman koji je branio u Engleskoj (Fulham), Bohumu, Šahtjoru.. Ima 30 godina i bolji vam golman ne treba. Tu je kapiten Rotan, dobar vezni igrač. U odbrani Strinić, Inkoom, Odibe.. U vezi brazilac Guliano, Boateng, Aliev.. U napadu Kalinić, Zozulin, Seleznev... Jaka ekipa, možda konačno da probiju taj dvojac u Ukrajini: Šahtjor-Dinamo Kijev.

Link to comment
Share on other sites

Ajmo predlozi sa kojim klubom da krenem jer kad mi malo dosadi sa partizanm da igram neku drugu karijeru.

 

-Dortmund

-Atl. Bilbao

- Napoli

-Everton

- Totenham

Edited by Keot
Link to comment
Share on other sites

najkompletniji klub ovog menađera je po mom mišljenju newcastle prvo zbog dvije lude špice ba i cisse,dobru obranu imaju uz taylora i coolochinia a ni sredina nije loša ako se dovede dva dobra igrača može i pod loan prvu sezonu tako da je to moj prijedlog za sve koji počinju fm2013

Edited by ZakNik
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

logo dark full small.png

×
×
  • Create New...

Important Information

Na sledećim linkovima se možete upoznati sa | Pravilima korišćenja - Terms of Use | | Politikom privatnosti - Privacy Policy |