Jump to content

Welcome to Football Manager Balkan | Forum
Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, post status updates, manage your profile and so much more. If you already have an account, login here - otherwise create an account for free today!
Photo

Predložite tim (13)

* * * * * 1 votes

• Please log in to reply
769 replies to this topic

Ling^2

Ling^2

How do you own disorder?

• Admin
  • 16,603 posts
  • :Ling^2
  • Formacija:Bunker
  • Trenutno vodim:Fondaciju za FM16
Slazem se ja da je to prevelik novac za igraca, zbog toga ga i necu dati na njih. A da te pitam, kada vodis neki tim, i imas nekog igraca svjetske klase, ti ces uciniti sve da ga zadrzis, zar ne ? To i oni rade, ukoliko igrac ne zeli da ide iz kluba, a tebi ne trebaju pare - a bas taj igrac ti je potreban, onda ga neces prodati ni pod koju cjenu.

Youri Djorkaeff

Youri Djorkaeff

Početnik

• Član foruma
  • 102 posts
  • Formacija:4 - 4 - 2
  • Trenutno vodim:unemployed
slažem se, ali zavisi koji je igrač u pitanju. Shvatam ja da je njima Rossi glavni igrač ali sada da ponudiš Villarealu 40 miliona oberučke bi prihvatili. Zbog toga kažem, tu odstupa od realnog života. Npr. Shvatio bih kada Porto ne bi pustio Rodriqueza za 40 miliona ili Fiorentina Jovetića ili Everton Fellainija. To su igrači koji još mogu da napreduju. A Rossi je svoje odigrao, sklon je povredama i ne može sezonu da sastavi bez njih. Igraču kada ispadne iz prve lige drastično pada cijena i zbog toga mi je cijena od 60 miliona nerealna. E sad, uvijek imaš nekog ludog predsjednika koji neće da pusti igrača, vjerovatno je gazda Villareala jedan od njih.

Dino151

Dino151

Al' uvijek kaži ponosno, volim te Slavonijo

• Legenda
  • 16,493 posts
  • Formacija:4-5-1
Prebacite se u Kupiti ili prodati igrača.

Pobeda

Pobeda

Hot Prospect

• Član foruma
  • 925 posts
  • Formacija:4-1-2-2-1
  • Trenutno vodim:Ima vremena..
Ajde koga da krenem da vodim od jacih ekipa...
Krenuo sam sa LFC-om,sa kojim uvek prvi save igram,sve lepo napravim,al onda izadje update,i sad opet sve sa njima ne mogu..
Takodje slicna prica sa Zvezdom s kojom uvek igram drugi save...
Sta mislite: Arsenal,Atletico,Roma,Olympiakos ili neko 5 ?

Edited by Ling, 30 October 2012 - 09:23 PM.
Probaj da ne pises skracenice vrv, nmg i sl. jer nisu priznate niti jednim zvanicnim pismom.

Kevin Prince Boateng

Kevin Prince Boateng

Početnik

• Banovan član
  • 29 posts
  • Formacija:4-3-3
  • Trenutno vodim:Ajax
Zašto zbog updatea ne možeš, samo lijepo nastaviš, ništa se u bazi nije mjenjalo, a popravci bugova se vide i na staroj igri ;-)

Pobeda

Pobeda

Hot Prospect

• Član foruma
  • 925 posts
  • Formacija:4-1-2-2-1
  • Trenutno vodim:Ima vremena..
Znam da mogu da nastavim,nije to problem,ali nisam znao da se vide popravci bugova..

Youri Djorkaeff

Youri Djorkaeff

Početnik

• Član foruma
  • 102 posts

Sta mislite: Arsenal,Atletico,Roma,Olympiakos ili neko 5 ?

Ja krećem sa Romom, ali sve stvar ukusa. Nije loše probati ni Atletico. Vjerovatno ću se probati i u Južnoj Americi..

Keot

Keot

Čudan tip

• Član foruma
  • 1,010 posts
  • Trenutno vodim:Zenu na Havaje
Samo da pitam cisto ovako , sta mislite da je pametno da krenem sa nekim manjim klubom tipa partizan , ili nekim osrednjim tipa totenham, everton ...?

Youri Djorkaeff

Youri Djorkaeff

Početnik

• Član foruma
  • 102 posts
ja praktikujem da dok se ne upoznam sa novim FM-om krećem sa jačom ekipom, baš tipa Tottenhem, Everton, Fiore, Roma, Atletico, Valencia.. I onda kad mi dosadi krenem sa Zvezdom ili u tvom slučaju sa Partizanom. Jer kapiram da ti je najvažniji sejv na menadzeru sa Partizanom. Zato se prije tog sejva dobro upoznaš sa novim menadzerom, skineš sve dodatke (skinove, face, logos..), vidiš koji su igrači slobodni, sastavljaš uporedo transfer listu potencijalnih pojačanja i onda kreneš dobar sejv sa Partizanom. Ja tako radim nekoliko zadnjih godina.
  • Flekica™ and Keot like this

Keot

Keot

Čudan tip

• Član foruma
  • 1,010 posts
ae molim dok cekam da mi stigne Key da skinem fm , neka mi neko prelozi neki tim iz Engleske ili Nemacke sa kojim da krenem i zasto. A onda kad udjem malo u manager cepa se partizan bas kao sto je rekao Youri :)

Ibra11

Ibra11

Početnik

• Član foruma
  • 5 posts
  • Formacija:4-2-2-2
  • Trenutno vodim:Ac Milan
Probaj sa Fiorentinom ili Laziom..Fiorentina ima dosta solidne igrače i dovedi još par i imačeš dobru ekipu,a u Laziu imaš Klosea,Hernanesa i Lulića uz još koji transfer bili bi dobri..

Keot

Keot

Čudan tip

• Član foruma
  • 1,010 posts
Rekao sam ako si procitao Nemacku ili Englesku , Ne volim italijane , samo Napoli tamo gotivim :)

Keot

Keot

Čudan tip

• Član foruma
  • 1,010 posts
Evo napravio sam uzi izbor. Totenham, Newcastle,Bayer leverkusen, Athletic B. ili Malaga i molim vas obrazlozite zasto ? :)

Madridista

Madridista

No lajfer!

• Legenda
  • 19,174 posts
  • :julac1234
Ja bi probao Bayer Leverkusena...Imaju dosta jaku ekipu i može se konkurirati Bayernu u derbiju i Borrusii Dormund ;)
  • Keot likes this

bodybuilder

bodybuilder

Hot Prospect

• Član foruma
  • 744 posts
  • Formacija:4-3-3
  • Trenutno vodim:GNK Dinamo Zagreb
evo jedan moj prijedlog za klub, s kojim sam i osobno krenuo..Rangers, svi znate kako su oni zarvsili zbog bankrota, igraju 4 škotsku ligu, te ih probajte vratite na dane stare slave :))

luckystrike

luckystrike

Početnik

• Član foruma
  • 3 posts
Jel može tko predstavit NK RIJEKU...da vidimo malo financije,sastav,uvjete i mogucu kupnju :)
Hvala

bŁast€r

bŁast€r

Hot Prospect

• Član foruma
  • 521 posts
  • Formacija:4231
  • Trenutno vodim:Everton
Koja ekipica od navedenih bi bila najbolja za upoznavanje sa ovim FMom?

Juventus, Napoli, BVB, Everton, Ajax, Hajduk ili nešto od južnoamerikanaca (River, Boca, Santos)?

Madridista

Madridista

No lajfer!

• Legenda
  • 19,174 posts
  • :julac1234
Ja bi uzeo Everton zbog Jelavića i Fellainia,ali opet,Juve gotivim jer imaju nekoliko fantastičnih mladih igrača i već dobro izbalansiranu momčad ;)

Ramsey

Ramsey

Početnik

• VIP Član
  • 83 posts
  • Formacija:4-2-3-1
Evo da i ja predložim klub :)

I ne znam po koji put već, preložio bi Hoffenheim :D Ekipa im baš i nije nešto jaka, ali to je skup mladih igrača, koji bi uz dobre treninge sigurno mogli postati odlični igrači. Eh sad ne znam kakva je situacija na FM13, nisam ga još počeo igrati.

Iza svega stoji multimilijarder Dietmar Hopp, kojem par miliona ne predstavlja problem :D

Kad nabavim igru, prvi save sigurno ide Hoffenheim ili Partizan :)
  • Ling^2 likes this

Hugo Boss

Hugo Boss

Rotation

• Član foruma
  • 1,218 posts
  • Formacija:4-2-3-1 Deep
  • Trenutno vodim:Šampione
Chelsea - najdraži klub
Monaco - Poslije Chelsea
Feyenoord - Najomiljeniji u nizozemskoj i imaju dobre talente
Porto - S njima uvijek igram i imaju najjače skaute
Dinamo - Moj klub, prije Chelsea zbog toga što sam ipak hrvat
BVB - Najomiljeniji u njemackoj i imaju dobre talente
Malaga - ni barca ni real nego oni i to od ove sezone
Juventus - sjajni igrači a i dragi su mi
Spartak - nisu mi najdraži u rusiji al imaju zanimljive igrače
Metalist - ne volim ni šahtar ni kyev

E sad pitanje je koji klub da odaberem za početak? sigurno je da cu u godinu dana sa svima igat...

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users