Jump to content
Football Manager Balkan | Forum

Želim u novom Football Manageru..


Dino151
 Share

Recommended Posts

Volio bih da ne terenu kada je neki tezi start na igraca, da dode do nekih iskri između igraca, iako to 99% nece napraviti. Da je bolji 3D. Da ima par novih driblinga. Da koji put igrac "poludi" na suca

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Da financijski bude puno zahtjevnije i da bolje prikupe podatke o plaćama igrača. Ne sumnjam da će se potruditi da umanje bugove u ME, to je čak najbitnije. Treninge malo doraditi...

Da naprave uigravanje prekida, to sam zaboravio.

Edited by Bili Tić
Link to comment
Share on other sites

Da napokon poslušaju moj prijedlog koji šaljem već 6 godina.

 

A to je da u slučaju obranjenog penala ne pišu da je igrać promašija. Ako će već tako pisat onda barem nek dadu golmanu ocijenu na račun toga jer mi se znalo događat da mi golman skine 3 penala, a ima ocjenu 6.9 jer je primija gol ili dva ne svojom krivicom. Također da maknu da igrač koji skrivi ili promaši penal ne padne odma ocjenom na neigirvo.

Isto tako da nakon pobjede nakon penala ne bude team talk kao da je bija remi ili kao da se loše odigralo, a igračima i golmanima da to izvođenje utječe na ukupnu ocjenu u utakmici.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Da smanje broj apdejtova, sto znaci da smanje bagove koji su im postali karakteristicni otkako su presli na 3D. facepalm

Da se manje bave sminci, a vise gameplay-u.

Cesti apdejti znace da mi beta testeri dobro radimo nas posao i da se bagovi otklanjaju za kratko vreme.
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Želim bolji 3D...želim da prikazuju snimku zaledja jel mi se masu puta dogodilo da vjerojatno nema zaledja...želim da poprave kretnju igraca, da ne skacu ko neboderi u nazad i prema naprijed koji put zna izgledat nerealno, isto tako vrijedi i kad su po zemlji da se ne krecu onako glupo unazad, želim da se ne vucu onako kad prime loptu pa se logicno desi da mu igrac uklize i ode sve u k*rac...želim da igrači počnu slušat i da ne bude više onoga da pucaju bezveze sa distance pa lopta u najboljem slucaju ode u aut blize korneru, želim bolji team talk, neki put ne kuzim neke igrace bez obzira na njihov karakter, želim da Lampard nikad ne fula penal (mozda jednom) u igrici jer bi to bilo sasvim realno...želim da neke igrace poboljsaju tipa Mandzo, Mata, Luiz...da dalje ne nabrajam, takodje neke igrace su precijenili da ne nabrajam sad...neznam dal sam to napiso al želim puno bolje i ralnije kretnje igrace i takodjer da se golmani ne bacaju ako lopta nejde u okvir, želim više pogodaka iz slobodnih udaraca, želim da igrače koje platim 50mil da tolko i golova zabijaju( ako je napadac)...želim da ima značaja na igrace sta im stavim na PI a i cak na TI ...želim da kad su zadnje minute meca da probaju napravit sve samo da dodju do gola a ne da mi se secu po terenu...želim sakupljače lopti koji ce skupljat lopte a ne da mi igrač troše vrijeme dok dodju do lopte...želim poboljšane udarce i dodavanja takodjer, želim ona magicna dodavanja odnosno da im se istakne kreativnost, passing i flair... jos bi mogo pisat al mi se neda vise.

 

Takodjer želim i da kad se ozljede igrači da krivac dobije karton..

 

Takodjer zelim vise opcija u team talku, odnosno razgovora...nekad zelim im rec nesto sto nema u team talku

Edited by Hugo Boss
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

- dodati više opcija u team talk i da bude funkcionalniji naravno

- na konferencijama za štampu isto..

- dodati dosta opcija u taktički deo, kao što je neko i rekao to je smisao igre

- o treninzima i da ne pričam, ovo mi se nikako ne sviđa i mora tu da ima dosta poboljšanja još

- možda nešto zanimljivo, da se bar iz onih derbija, u fm preslikaju međusobni rezultati, dakle ne baš koliko je bilo u utakmicama, nego koliko ko ima pobeda, nerešenih.. bar za derbije da to urade.. mislim da bi to bilo baš dobro..

- da stave predsednike fudbalskog saveza i da može sa njim da se priča i neke važnije ljude još

- realnije napraviti oko povreda bar.. jer desi se da se bar meni pred kraj sezone dosta igrača povređuje..

- ubaciti mogućnost da mogu da se biraju dva omiljena kluba i grad iz koga dolaziš, ili bar za ovo prvo jedan omiljeni i jedan omraženi tim (koji ne voliš)..

 

Ako se setim još nečega dodaću. :)

Edited by SlobaGrobar™
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Da menadzer moze da izabere svoje omiljene trenere/igrace. Iliti favorite person.

Jes da zelim manje sminke, ali ovo bi bilo sjajno, da kada se osvoji neki trofej, na stadionu bude animacija dodeljivanja pehara. :D

Da fudbalski savezi(reprezentacije kada pozivaju) plate odstetu, ako se na nekom prvenstvu povredi vas igrac.

Uvedu prava imena menadzera igraca. :D

Da golmani ne plivaju! Ne znam ovo kako drugacije da objasnim. Tj. da napisem.

 

Kada birate na pocetku klub. Da vam taj klub ponudi ugovor, lupam, stavite interest ili tako nesto. I taj klub kao slucajno bas vas izabere.

I onda vi pored minimum expecting, stavite vasa obecanja.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

1.Da se poboljsa 3D koji je ocajan i o njegovim manama bih mogao da pisem do sjutra, a najbitnije da se popravi pas u prostor kojeg skoro i da nema tj.koji je ocajno odradjen na ovom menadzeru...

2.Da se izbace regeni,tj.da se pocnu pojavljivati tek nakon 4-5 sezona

3.Da se prosire opcije u team talk i da se poboljsa

4.Da se napravi golmanima ocjena za odbranu penala npr.penalty save 15

5.Da se neki igraci naprave realnije a ne da igraci iz Santosa,Flamenga...budu bolji od vec dokazanih igraca

6.Da se treninzi malo dorade

Link to comment
Share on other sites

2. omladinci dolaze svake sezone a ne za 5-6 godina od sad tako da to nije realno.

4. kada bi golman svaku utakmicu branio penale onda bi ovo imalo smisla, u suprotnom ubacivati ocenu zbog par odbranjenih penala po sezoni nema smisla.

5. ocene tih igraca najvise zavise od objektivnog izvestaja brazilskih researchera.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

3D me iskreno ne interesira. Nikad ne igram 3D tako da to može ostati kak i je. Nego bih htio da ubaci i Japansku ligu. Tamo je liga jako zanimljiva ima dosta natjecanja i ako ništa drugo da barem ubace da mogu aktivirati samo u editoru sam naravno "club information". Vidim cgbg da si napisao bez regena. Mislim da je to loša ideja. Očito da ne igraš dulje od 3 do 4 sezone s jednim klubom. Pojavljivanje regena je normalna stvar i mislim da bi tu moglo biti bolje. I neka više srede da igrači zabijaju barem 80 % CCC šansi. Ovo sa promašajima sa crti je debilana totalna. Jeb dogodi se da sam zbog toga u deficitu 30-tak golova pa makar mi napadač imao "finishing" 18. Znam da ne ovisi samo o tome ali opet je jadno da igrač toliko mrtvaca fula...ako se još čega sjetim napisat ću.. :wink:

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

. Vidim cgbg da si napisao bez regena. Mislim da je to loša ideja. Očito da ne igraš dulje od 3 do 4 sezone s jednim klubom. Pojavljivanje regena je normalna stvar i mislim da bi tu moglo biti bolje.

 

 

Naravno da igram duze od 3-4 sezone ali me nervira da se za kratko vrijeme pojavi toliko extra kvalitetnih regena da to nije normalno...Jer smatram da ima dosta kvalitetnih mladih real igraca ...I u potpunosti se slazem sa madridistom da za jednu godinu izadje samo par njih koji odskacu po kvalitetu

Link to comment
Share on other sites

Inače na editoru za ovaj serijal možeš složit kakvi da ti regeni izlazi u nekoj naciji...i sad to ovisi kakvu klub ima akademiju i trenere i itd. Ugl poanta je da ima puno klubova i puno nacija i regeni jednsotavno izlaze kako je složeno. E sad da bi neki regen bio ekstra mora se dosta toga poklopiti. Kolko sam vidio na ovom serijalu nekih 30% dobrih regena propadne tako da mislim da je ovo oko toga kakvi regeni dolaze je nebitno. Kvalitetnih mladih real igrača ima dosta i sad je tu na tebi da li češ dovest regena ili nekog real igrača. Ogroman je to DB tako da se kroz 10 sezona igranja 75% toga bazira na regenima...

Link to comment
Share on other sites

Pa ti nisi u obavezi da dovodis regene prve sezone. Dovedi te stvarne igrace, oni su i dalje tu :)

@almighty problem japanske lige je licenca. Kao i svaka liga i tu se vrte velike pare a da bi se do toga doslo predhodile su sezone i sezone ulaganja. Sad ako hoces da koristis nasu ligu u igri ti lepo plati licencu.

Link to comment
Share on other sites

Pa ti nisi u obavezi da dovodis regene prve sezone. Dovedi te stvarne igrace, oni su i dalje tu :)

@almighty problem japanske lige je licenca. Kao i svaka liga i tu se vrte velike pare a da bi se do toga doslo predhodile su sezone i sezone ulaganja. Sad ako hoces da koristis nasu ligu u igri ti lepo plati licencu.

 

Ali onda te regene dovede klub protiv kojeg igram i onda me njegovi regeni razbiju, nigdje veze -.-

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Pa što se mene tiče, regeni nisu loši, ali da budu onakve kvalitete, to je glupo...neka svake godine izađe jedan, dva pa i tri jača, a da ostali budu normalne jačine, a ne 190ca svaki -.-

 

190! sto meni nece niti jedan takav?

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Tribaju uvesti golmanima atribut za Penalty Saving jer ovo bude smišno kad neki bagavi golman skida penale jednom rukom, a moj za klasu jači nemore k obranit.

Link to comment
Share on other sites

Championship manager ima uigravanje prekida, više varijanti, gdje će se tko postaviti, kako će se kretati, jako zanimljivo i korisno.

Ali sve ostalo na stranu, samo da porade na realnosti. 3% igrača ima plače kao i u RL, mnogi 5-10x veću ili manju nego u RL. Da smanje bugove u ME! I da prilagode cijene transfermakrtu, da nije pravilo da moraš dati za igrača više nego što je procijenjen. Puno je slučajeva da su igrači plaćeni manje nego što su cijenjeni na transfermarktu...

Link to comment
Share on other sites

Tribaju uvesti golmanima atribut za Penalty Saving jer ovo bude smišno kad neki bagavi golman skida penale jednom rukom, a moj za klasu jači nemore k obranit.

Mislim da nema svrhe uvoditi ovu ocenu za par penala godišnje. A i koliko često u rl sreća odluči ishod penala.

3% igrača ima plače kao i u RL, mnogi 5-10x veću ili manju nego u RL.

E baš me interesuje kako si došao do ovog podatka. Zar ti misliš da su plate igrača javno dostupan podatak pa da ih ubaciš u igru? Ili pak da sarađujemo sa poreskom upravom pa da nam šalju te informacije i da odradimo patch sa pravim platama :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

logo dark full small.png

×
×
  • Create New...

Important Information

Na sledećim linkovima se možete upoznati sa | Pravilima korišćenja - Terms of Use | | Politikom privatnosti - Privacy Policy |