Jump to content
Football Manager Balkan | Forum

Gubite li vremenom inspiraciju?


cgbg11
 Share

Inspiracija  

17 members have voted

  1. 1. Pa momci pisite kakva su vasa iskustva?



Recommended Posts

Pa sta ja znam. Mislim da do zasicenja dolazi odabirom veceg klub tipa Juventus, Barca, Real, Man Utd, itd. Ali evo meni je vec deveta sezona sa Hajdukom i mislim da sam jos gladan trofeja. 8prvenstava, 7kupova, 1 UEFA Europa league, i polufinale LP( izgubio od Barcelone).

A drugi profil sa Arsenalom,sedma sezona( 5prvenstava, 4FA kupa,4LP, i gomila nekih) jos sam gladan.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Nakon dugogodišnjeg igranja FM-a, (od Travnja 2006.), gubim inspiraciju, barem otkako sam na forumima, napraivo sam jedan save sa 20-tak sezona i to je to u 7 godina igranja FM-a, i tad nisam bio na forumu..

 

Meni je dosadno recimo kada u prijelaznom roku ne promjenim nešto, ili igrača, ii trenera, ili oboje. OBavezno prodam nekog tko je na vrhuncu, uzmem novce, i njih uložim u nova 2,3, mlađa uglavnom.

 

Jednostavno kada osjetim da je ekipa došla do vrhunca, neću i ne želim raditi neke stvari, odnosno nastaviti igru ako znam da je ovo maksimum ekipe.

 

To sam uradio sa Svecima, osvojio sve u Engleskoj, ali za nešto više nije bilo realnosti, i tu nisam htio napraviti, mada sam mogao dogurati daleko u Europi, ali to onda ne bi bilo to.

Link to comment
Share on other sites

Meni najveca inspiracija kada vidim da neko od "kolega" igra FM. Npr. Ales ... Kad god smo obojica na steam, obavezno diskutujemo o taktikama, transferima i svemu ostalnom sto prati FM, to mi je najveca inspiracija. Jos ako kaze da je postigao nesto znacajno, eto jos vece inspiracije :)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Najveću inspiraciju dobijem kada gledam utakmicu ili neke isječke.

I onda npr. ja vodim Dnipro gledam Hajduk na TV i onda dobijem želju igrati sa njima, tako je slucaj i sa Ronaldom (kad se samo sjetim koliko sam puta krenio sa Realom i prekinio odmah)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

logo dark full small.png

×
×
  • Create New...

Important Information

Na sledećim linkovima se možete upoznati sa | Pravilima korišćenja - Terms of Use | | Politikom privatnosti - Privacy Policy |