Jump to content
Football Manager Balkan | Forum

Koristite li Save/Load i kada?


Target Man
 Share

Recommended Posts

nikog moderatori ne podržavaju što se tiče toga...svako igra kako hoće..ako radi bilo kakvi oblik varanja sebe vara,ako mu je to gušt  nek radi.U takve stvari nije potrebno ulaziti jer svatko igra kako hoće..kod online natjecanja toga naravno nesmije biti
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 39
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

VILLA I MIKROFONIJA vi ste ovde MODERATORI... Kako vas nije sramota da promovisete load/save????  :ban?:  Smatram da je SRAMOTA za igraca da se koristi time. To je klasican cheat ili VARANJE... Ja sam sa Werder-om 2 puta gubio prvenstvo u poslednjem kolu i nisam se bavio time. Da sam ADMIN brisao bih i ove TEME i POSTOVE... Nisam to ocekivao od ADMINA na forumu... Pa gde je smisao za pobedu/poraz ako cemo svaku snimiti i uci u istoriju kao tim koji nije izgubio ni jednu utakmicu... SRAMOTA!!!!! :vanteme:

 

Čekaj malo, zašto bi ja trebao dobiti ban? I pročitaj malo bolje šta sam rekao... I uz alt+F4+Enter ide šaka+miš/tipkovnica=komadići miša/tipkovnice na podu.. I da, može se imati 100 tekmi bez poraza u ligi.. Bez sejv/loada. BOKICIC

Link to comment
Share on other sites

Čekaj malo, zašto bi ja trebao dobiti ban? I pročitaj malo bolje šta sam rekao... I uz alt+F4+Enter ide šaka+miš/tipkovnica=komadići miša/tipkovnice na podu.. I da, može se imati 100 tekmi bez poraza u ligi.. Bez sejv/loada. BOKICIC

 

Istina,može se,nikada mi se to nije dogodilo ali sam viđao skrinove. :)

Link to comment
Share on other sites

Ja sam imao sa Bayerom 79 zaredom, ali sam izbrisao sejv. Nisam imao inspiracije više.. Inače, sejv/load je konstantno izlaženje igrača iz FM-a nakon gubitka ili nhepovoljnog rezultata i ponovo igranje te utakmice/ca, a ne jednom u sezoni. :crvenikarton:
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 1 month later...

Mnogo puta i mnogo vremena sam razmisljao o tome. Pogotovo kada i sam ponekada, ponovim utakmicu i nakon toga dobijem. Gubi se odjednom u realnosti. Najvise sam razmisljao kako to spreciti i da li je moguce uopste to spreciti, nekako mi najvise pada na pamet neki autosave nakon zavrsene utakmice, pa ti onda u periodu izmedju utakmice snimaj normalno i ucitavaj, ali kad se odigra utakmica onda automatski ti se snimi i jeb se :odvala:

Imate li vi neke ideje kako bi se to izvelo i da li je to realno nekada ocekivati da bude uradjeno. Mislim da bi tada bilo mnooogo teze ali bi bilo extra i svi bi se mogli hvaliti nekim svojim realnim i pravim uspesima :thumbup:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Ranije jesam ali sad ne , jednostavno izgubim volju za igrom posle save/load-a..

 

Takodjer, ja jesam ranije sa Fifa Managerom, ali ove godine sam presao na Football i ne koristim to vec nekih 2 godine :D, jer sada znam kad osvojim neki trofej ili nesto da sam to ja sam udradio i budem ponosan na sebe xD  :famous: :famous: :famous:

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...
Na ovom fm-u ne nikada to sam koristio dok sam bio manji ali samo nekada. Naravno dosta puta mi je doslo pogotovo kad sam igrao sa Shakhtarom vodim celo prvenstvo i Dinamo me prestigne u predposlednjem kolu ali ipak ga nisam koristio i pobedio sam ufff lepsi osecaj nisam imao i puno je lepse kad nesto osvojis realno-odnosno kad ti se igrac povredi realno nego kada to radis pomocu save/loada... :thumbup:
Link to comment
Share on other sites

 

Također nisam nikad koristio Save/Load , jer nemam onda volje za igrom , isto mi je kao da sam uključio FMRTE sa Torinom , nabio reputaciju klubu , pare uzeo i doveo velike igrače i osvajo , i hvalio se po forumima.Jednostavno FM je igra u kojoj ti pokazuješ svoje menadžerske sposobnosti , nema veze izgubiš li 3-0 od Man.Utd sa Arsenalom , jednostavno takav si ti menadžer , nekad češ ti njih pobijedit' njih 3-0 i bit' će ti veoma drago jer nisi koristio neke čiterske programe i kad ti vide SS Fixtures-a da misle da si koristio editor , a zapravo nisi. :) Meni je pohvala kad mi neko kaže , imaš čit ili nešto si radio preko čita , a ja znam da nisam i to znači da sam onda veoma dobar igrač ove igrice. :bo:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share




logo dark full small.png

×
×
  • Create New...

Important Information

Na sledećim linkovima se možete upoznati sa | Pravilima korišćenja - Terms of Use | | Politikom privatnosti - Privacy Policy |