Jump to content
Football Manager Balkan | Forum

Koristite li Save/Load i kada?


Target Man
 Share

Recommended Posts

Pitanje na mestu.Ja da budem iskren,koristim,ali isključivo retko i to kad je neka bitna utakmica,npr. polufinale i finale Lige Šampiona,finale Nacionalnog kupa,i polufinale i finale Svetskog i Evropskog prvenstva ukoliko vodim reprezentaciju.Ipak,izbegavam da koristim,jer onda to nije potpuna draž ove igre.
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 39
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ako je sejv/load izlaženje usred utakmice kada primiš gol u 90+6 a nadoknada 90+2 i ponovo igranje te utakmice onda koristim... Inače nikada.

 

ovako nekako i ja. Ili kad iman 29 udaraca na gol, a oni 2 i dobiju me 2-1 iako san ja vodija.

Samo u ovin situacijama i nikako više

Link to comment
Share on other sites

A ako daš pogodak u 90+4,a nadoknada 90+2 jel bi opet koristio save/load? KAVA

 

ne. :D

 

 

 

ovako nekako i ja. Ili kad iman 29 udaraca na gol, a oni 2 i dobiju me 2-1 iako san ja vodija.

Samo u ovin situacijama i nikako više

 

WEEEER

Link to comment
Share on other sites

Više ne!!!

 

Sječam se svog prvog menagera, CM 00/01, na kojem sam varo da bolje nisam mogo, trenirao sam Inter Milan i otišao sam na add manager da si dovedem dream team, uzmen što veče pare...

Još sam igro savea s Hajdukom, al nisam korista save/load nego sam išo na add manager, i uzo klub s kojim sam igro sljedeću utakmicu...

Čak i u HNL-u :pras:

Znam, prejadno, al šta češ bilo mi je tek neznam kolko godina hmm

uglavnom, sad više nikad ne varam, jednostavno nema potrebe za tim, uzmem neki prosječan klub u kojem je poraz sasvim normalna stvar i ako pobjedim je super a ak izgubim onda je OK

 

Zato sam krenuo s Dinamom (znam jači je 100X od HNL-a) al zato sam u LP autsider i ako izvučem bod iz utakmice je dobro, a ako izgubim isto je dobro...

jednostavno ne gubim živce kada sam autsider

A HNL- je stvarno prelagano osvojit, i ak izgubim mi je sasvim sve jedno, jer več u 10. kolu imam >10 bodova prednosti.

Link to comment
Share on other sites

Koristio sam na ovom FM-u sa Napretkom, i to samo u Evropi, u ligi nikad, a trenutno vodim Vojvodinu u 1/2 sam LE nikad nisam koristio, ustvari jesam jednom i to kad mi se povredio Hucisvili na 7 meseci, a on mi je kljucan igrac u Evropi inace nijednu utakmicu nisam ponavljao, to sam radio kad sam imao 10 godina.
Link to comment
Share on other sites

bilo kakvi oblik cheat-anja sam prestao koristit za vrijeme serijala fm 2005 (znači do je bilo oko 2005-e)...dok sam bio manji znao sam što god radit jer bi to onda nije kvarilo igru...Znao sam protivničkom timu stavljat igrače na gol a golmane u igru i ostalo..bilo je svega al od fm 2005 ne koristim više ništa,sejvam samo kad izlazim iz igre i to je to
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

Save/load ne koristim od mog prvog menadžera,Fudbal Menadžer 2008. Što se tiče editora koristim ali onaj običan,kada mi dosadi da igram normalno onda odigram jedan sejv iz zezanja sa Partizanom i dovedem sve najbolje igrače. FMRTE sam koristio da dodam sebi omiljene osobe i omiljene klubove u profil. Idenje na odmor ne koristim,samo kada igram sa reprezentacijom pa između mečeva onda idem.

 

Činjenica je da editore ne treba puno koristiti bar ne FMRTE,može lagano da vam se dogodi crash dumps.

Link to comment
Share on other sites

VILLA I MIKROFONIJA vi ste ovde MODERATORI... Kako vas nije sramota da promovisete load/save????  :ban?:  Smatram da je SRAMOTA za igraca da se koristi time. To je klasican cheat ili VARANJE... Ja sam sa Werder-om 2 puta gubio prvenstvo u poslednjem kolu i nisam se bavio time. Da sam ADMIN brisao bih i ove TEME i POSTOVE... Nisam to ocekivao od ADMINA na forumu... Pa gde je smisao za pobedu/poraz ako cemo svaku snimiti i uci u istoriju kao tim koji nije izgubio ni jednu utakmicu... SRAMOTA!!!!! :vanteme:
Link to comment
Share on other sites

Lose je to sto je to klasican CHEAT... Neka ljudi instaliraju FIFA2010 tamo besplatno u CZV PARTIZAN ili bilo koji klub dovedes messija ili villu i gazi... Al menadzer... To je takmicenje, ne SPRDNJA...
Link to comment
Share on other sites

Darkom je donekle u pravu i 65% se slažem sa njim , ali ovo je forum i treba da se diskutuje o svemu što je vezano za njega. Nije da podržavam taj način igre (save/load) ali svako igra kako voli i niko mu to ne može zabraniti. :thumbup:
Link to comment
Share on other sites

svako igra kako hoce, i sta ima meni da smeta ako neko tamo koristi save/load il isto tako sto bi nekom smetalo ako ja koristim, svako igra za sebe...

 

Ja sam to radio samo kad sam pocinjao da igram fm 2006-ca cini mi se i to ne puno. Od onda ni jednom nisam...

Link to comment
Share on other sites

Ma OK popaje, svako igra kako hoce. Ne ulazim u to... Ali povredilo me to da moderatori promovisu i podrzavaju taj nacin... Kao da podrzavas i pirateriju. Smatram da ADMINI moraju biti suzdrzaniji malo. Zamisli da na CS1.6 serveru ADMIN kaze :"Palite svi AIM i WH!!!!'... Pa gde to vodi? Nadam se da me razumes. Ja sam verovatno stariji od vecine ovde i vise mi to smeta, al nikad NIKAD necu to podrzati ili koristiti...

POZZ svima i ziveli...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share




logo dark full small.png

×
×
  • Create New...

Important Information

Na sledećim linkovima se možete upoznati sa | Pravilima korišćenja - Terms of Use | | Politikom privatnosti - Privacy Policy |