Jump to content
Football Manager Balkan | Forum

Prijedlozi i zahtjevi za opise klubova


Dino151
 Share

Opisi klubova  

13 members have voted

  1. 1. Koji klub želite da opišem ovaj tjedan?

    • Genoa
      8
    • V. Plzen
      5
    • Aek
      0


Recommended Posts

Ti kao član foruma koji ima više od 100 bodova, može reći 4 opisa koje ćemo sigurno ispuniti, naime takva su pravila. Piše također i da obrazložiš zašto taj klub da opišemo, inače ti brišem i svima post idući puta.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Portsmouth - Nemaju love, treba ih vratiti gdje su prije bili-EPL

1860 Muchen - Biti glavni u gradu, imaju dobru ekipu za ligu

Lokomotiv Moscow - I nisu baš neka ne znam kakva ekipa, ali Rusi su to, imaju love za pojačanja

Derby - Odlična momčad, imaju jednog lika, mali je zvijer

 

Fala Dino ;)

Edited by Madridista
Link to comment
Share on other sites

Evo Fulham opisite. Mali klub iz Londona, preko 100 godina u sjeni Arsenala, Tottenhama i West Hama. Klub radnicke klase, imaju jako dobre navijace i solidnog igraca na svakoj poziciji. Mozda ih izvuci iz sjene gradskih rivala, a znamo da njih ima dosta.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Ruski klubovi su itekako zanimljivi za opis. Nisu nešto što ćete naći na raznim stranicama posvećenim FMu, koje se bave ovom tematikom, a mogu zanimati igrače koji nemaju izazov. Englezi nisu nešto čega se trebate doticati (barem po meni). Premiership, Championship su dosta jasni, tu imate mnogo dostupnih informacija, svaki dan se piše, bruje mediji. A i stranice posvećene FMu pišu o njima najviše, upravo zbog ovih stvari. Rusi su manje više zapostavljeni, osim priče o parama i tu je neki kraj. A liga je moćna i jaka.

Uz opise klubova, približit ćete rusku ligu.

Zenit St Petersburg, Rubin Kazan, CSKA Moskva, Anji, možete napraviti paralelu. Svi imaju novac, svi imaju kvalitetne igrače. kako uvezati, gdje ulagati, šta skautirati, koga dovesti. Stroga ruska pravila, kako se izboriti s tim. Imate silni novac, a ne možete ga nemilice trošiti na super kvalitetne igrače. Rusi vole vidjeti domaćeg igrača u svom klubu, ma kakav on bio.

Imam iskustva, velikog, sa ovakvim stvarima jer sam odradio stotine opisa, što igrača, što klubova i znam šta ljudi vole vidjeti i čitati. Kroz tri/četiri tima iz iste lige, napravite presjek i same lige. Vidio sam da ste opisali Twente, da ste ubacili Ajax, PSV i Feynord dobili bi ekstra cjelinu, gdje bi ljudi čitali sve opise, a ne samo jedan.

Možda je post dug, možda se nekima ne sviđa ali je dobronamjeran i iskren savjet. Nekog ko ima iskustva.

Edited by Astorre
  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

Samo polako. Cjenim post, ali nama je cilj približiti klubove iz cijelog svijeta i dotaknuti se nečega što većina igrača ne zna, tipa ovog sa Midtjallandom. Sigurno ćemo opisati Lokomotivu, barem po zahtjevu, imam plan još jedan klub iz Rusije,ali polako, krenuti smo u posao tek tri dana.

Link to comment
Share on other sites

Evo npr.mogao bi da opises Palermo u svojoj dugoj istoriji nista znacajno nisu napravili,nezgodna sredina(Grad)za svakog trenera.Uvijek velika ocekivanja od strane predsjednika Zamparinija a ulaganja mala...Tim u kojem nemaju mnogo strpljenja za trenere i svaka manja greska se skupo placa

Edited by cgbg11
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Saint Etienne - Klub koji ima najvise titula prvaka Ligue 1. Dugo ih nema u vrhu, konacno imaju nekakve igrace, imaju zanimljivu boju kluba, igraju zaista odlicno u zadnje vrijeme. I jos da napomenem da je tu igrao nekada i Michel Platimi. Evo mislim da bi njih mogli predstavit javnosti u na Fm Balkan :D

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Trenutno smo u manjku sa ljudstvom, vjerovatno ćemo tražiti još jedno pojačanje u timu. Ali sigurno da ćemo do kraja mjeseca srediti još minimalno 5 klubova, 7 imamo u planu..

 

Pratite nas, komentirajte jer nam to najviše znači..

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Malo smo zapeli sa ovim. Ja sam glavni krivac jer sam krivo procjenio svoje vrijeme i obaveze na forumu, dok pomoći ni za lijeka. Nastaviti ćemo svakako sa ovim, iako nema baš komentara, vjerujem da ima osoba kojima je drago pročitati koji opis.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

logo dark full small.png

×
×
  • Create New...

Important Information

Na sledećim linkovima se možete upoznati sa | Pravilima korišćenja - Terms of Use | | Politikom privatnosti - Privacy Policy |