Jump to content
Football Manager Balkan | Forum

Kada povedete, idete na drugi gol ili čuvate vodstvo?


Dino151
 Share

Recommended Posts

Na jedan gol razlike nejčešće ostavim napadaćku taktiku jedino pret kraj stavim kontre ako protivnik počme napadat, a protiv jačih je zadjih 15 minuta najčešće kontre.

 

Ako je veća prednost onda već na poluvremenu ide control ili kontre a zadnjih 10 minuta defense.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Sve ovisi od protivnika , ako vidim da dominiram cijelu utakmicu te je protivnik slabiji nastavljam sa napdaima i pokusavam doci do 2 gola. Ukoliko je situacija obrnuta tj. protivnik je taj koji diktira tempo utakmice i stvara prilike onda cu se pokusati odbraniti ici na time wasting i pokusati nesto preko kontre napraviti ako je moguce

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

U većini slučajeva volim imati vodstvo od minimalno dva gola razlike, ali ako ne ide, povući ću se natrag i čekati svoje prilike koje će doći same od sebe...

 

Protiv jačih ekipa ako zabijem, okrenem se kontrama i derem polako jer znam što će oni raditi, isto što bih i ja kada gubim - napadao...

Link to comment
Share on other sites

mrzim igrati obranu čak i kada vodim sa 2,3 razlike nekada znam staviti overload kako bi zabio još 1,2 gola i potpuno potopio tu momčad kojoj je pao moral nakon ova prva dva pogodka...jednostavno volim pobjeđivati sa što većom gol razlikom tako da igrati povučeno nije moj stil...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Nimalo ne mijenjam taktiku tokom susreta jer to jednostavno ne štima. Ako se 2 ili više puta mjenja taktika igrači su manje više zbunjeni i tek dobim katastrofalan rezultat. Uvijek igram na 2 gola minimalno. pa neka je i jači protivnik, rijetko kad sam izgubio sam 3+ gola. Ako se i to dogodila bilo je zato jer sam imao greške igrača. Radije ću napravit 2 zamjene na poluvremenu (nikad 3) nego 10 puta taktiku ili ići na kontre ili "time waste".

Link to comment
Share on other sites

ako povedem u prvom dijelu igram i dalje napadacki...u drugom poluvremenu sve zavisi od ekipe i važnosti te utakmice...kad igram protiv slabijih klubova logicno igram dalje napadacki, no ako je jaci ili iste jacine zadnjih 25 minuta stavim u obranu sve ;)

Link to comment
Share on other sites

Uvek isto. Napadacki. Trpaj koliko mozes! I protiv malih i protiv velikih. Ne mogu da svarim cuvanje rezultata. Cak i kada stavim na controll, igraci su mi napadacki orijentisani.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Sve u zavisnosti od protivničkog kluba, i mjesto odigravanja meča, kod kuće ili gost. Ako igram na svom stadionu, uvijek je prioritet dati što više golova, imati inicijativu, odnosno biti bolji, dok u gostima ako napravim dobar rezultat, protiv teškog protivnika, znam se zatvoriti, sasvim dovoljno da ne primim 2 ili više golova.. Rijetko kada idem na teški bunker..

Link to comment
Share on other sites

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

logo dark full small.png

×
×
  • Create New...

Important Information

Na sledećim linkovima se možete upoznati sa | Pravilima korišćenja - Terms of Use | | Politikom privatnosti - Privacy Policy |