Jump to content
Football Manager Balkan | Forum

[Nove lige]Azijske Lige


SlobaGrobar
 Share

Recommended Posts

File Name: Azijske Lige

File Submitter: SlobaGrobar™

File Submitted: 13 Feb 2013

File Category: Nove lige

 

Dugo mi je trebalo da kreiram sve ove Azijske države i da ih malo uredim. Iako isti broj država sam aktivirao kao i u Evropi odjednom ovde ipak i zbog raznih pravila. Velikog broja kupova i nezgodnog sistema takmičenja u većini zemalja trebalo mi je duplo i više vremena da aktiviram Azijske države. U ovom dodatku ima ukupno 15. novih država iz Azije.. ni jedna zemlja nije tek tako aktivirana.. na svakoj je rađeno bar nešto i svaka ima neku svoju zanimljivost. Recimo Tajland (Thailand) je najbolje odrađen. Tri igrive lige po realnom sistemu početka i završetka prvenstva, razni kupovi i realne novčane nagrade.. Iran ima isto tri igrive lige, dobro je odrađen kao i Emirati (U.A.E.), Saudijska Arabija (Saudi Arabia), Katar (Quatar) i Kuvajt (Kuwait).

 

 

http://www.dodaj.rs/f/Y/z3/1tpKu9g2/1/untitled.png

 

SADRŽAJ DODATKA:

- Afghanistan

- Bahrain

- Iran

- Iraq

- Kuwait

- Kyrgyzstan

- North Korea

- Pakistan

- Qatar

- Saudi Arabia

- Syria

- Thailand

- U.A.E.

- Uzbekistan

- Vietnam

 

Click here to download this file

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

da ja odgovorim mikro dok slobo ne dođe. mislim da nisu. nema nekog internet izvora koji će dat takve podatke za više natjecanja i zemalja odjednom nego su takve stvari opisane u službenim dokumentima određenog saveza i takvi dokumenti imaju uglavnom po 100+ stranica. sad bi slobo trebao skinuti takve dokumente pa ih vući kroz google translate (koji dio prevede, dio ne, dio nema smisla) i tako za svaku zemlju posebno što je ogroman posao i skoro ne moguće odradit. ovo govorim iz iskustva jer znam koliko sam stranica prelista dok nisam sredio takva pravila za aktivirat ove neaktivne lige sa prostora ex yu (znači samo 3 lige) gdje su jezici bili razumljivi (osim makedonskih dokumenata)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

da ja odgovorim mikro dok slobo ne dođe. mislim da nisu. nema nekog internet izvora koji će dat takve podatke za više natjecanja i zemalja odjednom nego su takve stvari opisane u službenim dokumentima određenog saveza i takvi dokumenti imaju uglavnom po 100+ stranica. sad bi slobo trebao skinuti takve dokumente pa ih vući kroz google translate (koji dio prevede, dio ne, dio nema smisla) i tako za svaku zemlju posebno što je ogroman posao i skoro ne moguće odradit. ovo govorim iz iskustva jer znam koliko sam stranica prelista dok nisam sredio takva pravila za aktivirat ove neaktivne lige sa prostora ex yu (znači samo 3 lige) gdje su jezici bili razumljivi (osim makedonskih dokumenata)

 

Ma mislim najviše o pravilu za strance jer malo koja azijska zemlja ima pravilo za više od 3 stranca van azije i 5 stranaca sa azijskim igračima a na većini liga kad se aktivira takvih pravila nebude pa se lako dade dovest veliki broj stranaca, koji jesu bagavi ali su za ove lige bogovi.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

logo dark full small.png

×
×
  • Create New...

Important Information

Na sledećim linkovima se možete upoznati sa | Pravilima korišćenja - Terms of Use | | Politikom privatnosti - Privacy Policy |