Jump to content
Football Manager Balkan | Forum

[Nove lige]Serbia by FM-Balkan ReSearch Team


SlobaGrobar
 Share

Recommended Posts

File Name: Serbia by FM-Balkan ReSearch Team

File Submitter: SlobaGrobar

File Submitted: 10 Feb 2013

File Category: Nove lige

 

http://www.dodaj.rs/t/i/d2/1m34ZpBR/jelen-super-liga-overvie.jpg

 

- Srpske Lige (Beograd, Vojvodina, Istok, Zapad)

- Zonske Lige (Vojvođanska liga Istok / Zapad, Morava / Drina / Dunav, Niška, Pomoravsko-Timočka, Beogradska)

- Regionalni kupovi (Beograda, Vojvodine, Istoka, Zapada)

- Omladinske lige i kupovi

- CELA struktura takmičenja u Srbiji rađena od početka

- Svi klubovi koji u sebi sadrže č, ć, š, đ, ž imaju ta slova sada, kao i stadioni, gradovi...

- Imena takmičenja promenjena na SRPSKI jezik !

- Izmene u REPUTACIJI

- Izmene u POSETAMA NA UTAKMICAMA

- PREKO 3,500 PROMENA U BAZI !

 

AKO PRIMETITE NEKU GREŠKU POSTUJTE U TEMU ZA V. 2 ! HVALA!

 

Click here to download this file

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Update tj V.2!

 

- Ispravljena greška i sada može da se igra ovo bez problema..

- Sada u Kupu Srbije mesto imaju finalisti kupa Beograda, te pobednici kupova Istočne i Zapadne Srbije i Vojvodine...

 

Ako primetite neku grešku ili imate neku sugestiju.. pišite ovde u temi.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

ps.

 

Evo sta mi pise kad pokusam iz igre da startujem> Warning: Could not process rule group settings in Serbia.dbc

All teams in Zone must be assigned to the parent division or its child division, not both

 

Jel jasnije sad?

 

ps, dodao sam te na skajpu oko takvih sitnica

Edited by dzukis87
Link to comment
Share on other sites

I aj sam bas video da si ispisao da je sve ispravljeno, i udjem u editor da vidim status i tamo ono sto sam ti gore skrinsotovao (prijavljuje u klubovima 5 gresaka). I ispravi kad mi budes pravio da Tansko rajic ima istu reputaciju ko i klub koji menjas, jer trenutno stoji 550 a sa tim nemam sanse za opstanak ni trunku, mada to mogu i ja, ti ga samo napravi da bude funkcionalno sto se liga i pravila tice, ja cu da podesim rep. Moja verzija je 13.3.3, poslednja cini mi se. Mozda zbog toga baguje?

Link to comment
Share on other sites

Šaljem ti u INBOX sada.. izvini što si čekao, ali previše me zovu na sve strane i trudim se da svima izađem u susret što uglavnom nije lako, ali je poenta da sam prezauzet, te se izvinjavam što si čekao, ali nisam imao vremena da ti pre uradim.. :D

Link to comment
Share on other sites

Nece Slobo, prijavljuje mi istu gresku da neki klubovi imaju neku duplu registraciju i zamagli mi Srbiju, ne mogu da krenem nasu ligu :((((((((((

 

Ne znam sto nece, svi ostali pacevi mi rade, i secam se kad je bila ona prva verzija zona, ona mi je tada radila. Ova druga ni kad si je izbacio oko NG nije htela. Prestalo je da mi radi nakon updatea Steama i igre :(

Edited by dzukis87
Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Zasto kad aktiviram zonske lige izbaci i me i blokira mi srpsku ligu ?? u cemu je problem pise ovako Warning: Could not process rule group settings in Serbia.dbc

All teams in Zone must be assigned to the parent division or its child division, not both

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

logo dark full small.png

×
×
  • Create New...

Important Information

Na sledećim linkovima se možete upoznati sa | Pravilima korišćenja - Terms of Use | | Politikom privatnosti - Privacy Policy |