Jump to content
Football Manager Balkan | Forum

[Nove lige]BiH by FM-Balkan ReSearch Team


prodo
 Share

Recommended Posts

  • 4 weeks later...

Ja kol'ko sam primjetio a odigro sam 3 sezone, 1 na tebali ide u LP, a drugi u EL, i pobjednik kupa u EP, a 3 na tabeli ne ide nigdje ? Po pravilu i on ide u prvo pretkolo EL.

 

Takodjer novcane nagrade se ne znaju tacno al' vi dodajte pa kako da zaradimo neke pare sa minimalnim nagradama ?

 

stavite realno nekako :

 

1. 500 000k

2. 300 000

3. 150 000

 

Da imamo neke koristi ha ya

Link to comment
Share on other sites

to ko ide u europu je do koeficijenta koji nije diran nego je ostavljen kako je na originalu napravljen. taj se koeficijent s godinama mijenja ovisno o rezultatima klubova u europi pa se broj klubova u europi povećava ili opada...dedo ubaci mu nagrade slobodno thumbup

Link to comment
Share on other sites

Budući da se svi žalite da nema trećih liga BiH koje su igrive, odlučio sam ih napraviti.

 

Dodao sam neke klubove u treće lige BiH (2. lige FBiH i RS), ubacio podatke dostupne na internetu. Bit će detaljnije sa vremenom.

Sada slijedi testiranje pa, nadam se, objava na forumu.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Evo operativne verzije, mislim da je to to, najveći problem je bio prelazak drugoligaša iz RS u FBiH da se izjednači broj timova facepalm

 

Sada ću pomalo dodavati prave stadione svim timovima, kapacitete, godine osnivanja, pa čak i posjete.

 

Ovo je rađeno na file koji je Sema post<vio, uradite merge pa bi trebalo biti ok.

Link to comment
Share on other sites

Može li mi iko pomoći, dati neke igrače lokalnih klubova? Ubacio sam neke sa stranica klubova i transfermarkta. Trebaju mi finansije klubova, jedino što sad znam je da Maestral B.S.I ima background SD. Ako mi pomognete puno lakše i brže ćemo doći do kvalitetnog filea i za ovaj, a i za naredni FM.

Ako ne možete ništa od ovoga, bar testirajte. Kreću karijere sa BiH drugoligašima, pa zašto ne bi i za trećeligašima neki LLM?

 

Za administraciju: Molim vas da mi odobrite file sa trećim ligama BiH. Hvala.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 5 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

logo dark full small.png

×
×
  • Create New...

Important Information

Na sledećim linkovima se možete upoznati sa | Pravilima korišćenja - Terms of Use | | Politikom privatnosti - Privacy Policy |