Jump to content
Football Manager Balkan | Forum

Regeni


Bob0
 Share

Recommended Posts

  • Replies 126
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

jel bi mi netko možda mogao objasniti ovaj post

http://fm-balkan.com/index.php?topic=599.msg6670#msg6670

 

..konkretno..išu kao datumi i države pa me zanima dal to mogu skauta poslati da mi sam traži regene(mada da je tako već bi našli nešt :P)..a ako ne, kako da sam prewtražujem..dal da idem od kluba do kluba il ima neka taktika il nešt?.. ???

Link to comment
Share on other sites

Tih datuma se pojavljuju regeni u klubovima. Ako imaš strpljenja i vremena da satima pregledaš omladince možeš pokupiti pravu armiju supertalenata za male pare. Skaut ti neće pronaći te igrače na vreme jer tog dana regeni potpisuju ugovore i onda je obeštećenje za njih preveliko.
Link to comment
Share on other sites

jel bi mi netko možda mogao objasniti ovaj post

http://fm-balkan.com/index.php?topic=599.msg6670#msg6670

 

..konkretno..išu kao datumi i države pa me zanima dal to mogu skauta poslati da mi sam traži regene(mada da je tako već bi našli nešt :P)..a ako ne, kako da sam prewtražujem..dal da idem od kluba do kluba il ima neka taktika il nešt?.. ???

Da Skipper je rekao ono sto cu i ja.Ali mozda ti ovo pomogne. Ja prvo pregledam drzave,mladje kategorije,pa tek onda klubove...  BOKICIC

Link to comment
Share on other sites

još jedno pitanje u vezi tih regena..nisam baš još načisto s tim..na taj dan kao koji piše odem u neki klub u toj državi i recimo nađem nekog lika i stavim scout..al sad za vrijeme kad scut obavi svoj posao većinom prođe dan..pa me zanima dal ga baš moram za malu cjenu uzeti točno taj dan il može recimo 2-3 dana kasnije..
Link to comment
Share on other sites

Evo šta se dobija sa tim dodatkom, jedna učitana liga

[hs width=100 height=100]http://www.dodaj.rs/f/D/S1/1I5gPELX/rp.png[/hs]

 

 

auuu...to znači da sa small datebase imam toliko igrača.....samo regena ili sve :) 

 

P.S. čitam u temi di je pack da ima nekih problema s tim te da ne pokazuje neke klubove tabele i sl..jel to još uvjek ili ?

Link to comment
Share on other sites

To su ti svi igrači sa početka sezone. Kako budeš prelazio dobijaćeš svake sezone sve više regena.

Probleme sa tabelom je pravila huge database. Ja uvek igram sa ovim dodatkom i nisam primetio neki bag osim blagog usporenja igre koje bi se možda više ispoljilo na slabijim računarima.

Inače ovo nije teško napraviti i možeš ga prilagoditi svojim potrebama.

Link to comment
Share on other sites

Ono je jako dobar dodatak, ja ga cesto koristim, a isto kaze skipper nije tesko napraviti, ne treba mnogo vremena i jos jedan dobar predlog za regene vam je da kad ostvarite dobre rezultate, odete u upravu i trazite im poboljsanje za mladje kategorije, tako da kad imate recimo excellent youth facilities i savi ste videli kod mene, onaj klinac tek napunio 16 godina je jedan je od predvodnika ekipe.
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share




logo dark full small.png

×
×
  • Create New...

Important Information

Na sledećim linkovima se možete upoznati sa | Pravilima korišćenja - Terms of Use | | Politikom privatnosti - Privacy Policy |