Jump to content
Football Manager Balkan | Forum

Match Engine Update 13.2.1


Goku
 Share

Recommended Posts

ja vodim dosta slabiji klub u odnosu na ZakNikov Man Utd i po utakmici max bude 4 gola sa obe strane pa skontaj do čega ti je...naravmo da ćeš zabijat sa njimauzmi Milwall pa vidi :P

evo pa vidi :P

 

http://i1299.photobucket.com/albums/ag79/ZakNik/ManchesterUnited_FixturesSchedule_zpsf8e5f443.png

Link to comment
Share on other sites

Zaknik možda je vrijeme da otkriješ čari živciranja i mučenja sa FM-om.

 

Mene najviše muči skraćeni korneri,tj ubacivanja iz sredina prema golu,svaka druga gol. I ono kada netko sa boka ubacuje,odma znam da će biti gol.

 

Ali da je bolje,je.

Link to comment
Share on other sites

imam još dinamov sejv budem to sad opet počeo. idem probat osvojiti ligu prvaka u 3 ili 4 sezoni...i meni krila zabijaju stalno pogodke sada više oni zabijaju nego napadači i uz to haddad moj AMR ima u 7 utakmica 15 asistencija svi golovi dolaze preko asistencija krila ili ih oni sami zabijaju...

 

dok fergusona pređem u svim hall of fame onda idem na neki slablji klub iz 3 engleske lige..

Edited by ZakNik
Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

imam još dinamov sejv budem to sad opet počeo. idem probat osvojiti ligu prvaka u 3 ili 4 sezoni...i meni krila zabijaju stalno pogodke sada više oni zabijaju nego napadači i uz to haddad moj AMR ima u 7 utakmica 15 asistencija svi golovi dolaze preko asistencija krila ili ih oni sami zabijaju...

 

dok fergusona pređem u svim hall of fame onda idem na neki slablji klub iz 3 engleske lige..

 

 

 

mislis da mozes osvojit ligu prvaka za 4 sezone??

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

logo dark full small.png

×
×
  • Create New...

Important Information

Na sledećim linkovima se možete upoznati sa | Pravilima korišćenja - Terms of Use | | Politikom privatnosti - Privacy Policy |