Jump to content
Football Manager Balkan | Forum

Match Engine Update 13.2.1


Goku
 Share

Recommended Posts

Thank you all for your feedback on the last ME 1324, we've made the changes listed below and have now released ME 1325.

 

Please provide any thoughts and feedback on the new match engine in this thread.

 

ME 1325:

  • Further refined engagement of ball player
  • Toned down speed players can run with ball a little
  • Slight toning down of run with ball probability
  • Fine-tuned kick and header accuracy a little further

These changes should help to fix the following issues;

  • Players dribbling through the middle of the pitch too easily, too often
  • High number of goals per game
  • Teams winning games by margins of 5+ goals far too often

Link to comment
Share on other sites

neću ni patchirat dok se ne vidi šta je sa ovim ozljedama. nek stoji steam offline. ionako nemam baš čudnih rezultata osim možda jedne pobjede od 5:1. na drugim utakmicama bude max do 3-4 gola. inače i meni su stvarno dokurčili s ovim patchevima. al lako to da svake godine nisu potpuno iste greške. pa jebemu mogu li provjerit prije nego nešto izbace jesu li zasrali samo 2 stvari: ozljede i prelagane utakmice. eto samo to. ne virujen da je to toliki problem, pogotovo sad kad im je i više ljudi počelo plaćat igru

Link to comment
Share on other sites

daj može neko prevest prve 4...prevoditelj nezna prevest "Nadalje rafinirani angažman košarkaše"

"Smirio brzinom igrača može pokrenuti s loptom malo"

"Lagano toniranje dolje vožnji s loptom vjerojatnosti"

"Fino udarac i header točnost malo dalje"

 

i šta sad da ja iz ovog shvatim :LooL:

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • Further refined engagement of ball player-ovo ti je (valjda) poboljšana prosudba igrača kod dodavnja kolko sam ja shvatio
  • Toned down speed players can run with ball a little-ovo dragi Bog ne bi preveo al mislim da je smanjena brzina kako bi se vidjele kretnje igrača s loptom(znaš da inače proleti kroz sve igrače u jednoj sekundi xD)
  • Slight toning down of run with ball probability-smanjena brzina pri driblingu
  • Fine-tuned kick and header accuracy a little further-poboljšana preciznost pri šutevima na gol tu spada sve glava,noga,slobodnjaci...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1) Redefinisano razmisljanje igraca sa loptom

2) Smanjena brzina igraca koji trci sa loptom

3) Smanjena mogucnost trcanja sa loptom kada igrac to nema u PI

4) Zaknik objasnio pravilno.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

ovaj patch niej ništa promjenio osim što je smanjio brzinu makasimalnoj brzini...ja igram na 2D i na najvećoj brzini prije je to išlo ko ludo a sad ide koda igram na srednje postavljenoj brzini higlights-a

 

i dalje meljem protivnike tako da tu ništa nisu popravili...evo prve

dvije utakmice sa tim novim patchom...

 

http://i1299.photobucket.com/albums/ag79/ZakNik/ManUtdvDynamoKyiv_OverviewOverview_zpsd8ecd4b5.png

http://i1299.photobucket.com/albums/ag79/ZakNik/ManUtdvMillwall_OverviewOverview_zps57a99613.png

napravili su samo da je igra sporija iako igraš sa maksimalnom brzinom kako bi mogli vidjeti išta al pošto ja igram na 2D ja vidim ionako sve...sad će mi samo utakmice duže trajat...

Link to comment
Share on other sites

nije to ling...ako si vidio pobjeđivao sam arsenal,man.utd,bayern sve po 6-0 skroz su igru zajebali...znaš kako kad igraš protiv jačih klubova evo protiv barce onako razmišljaš kako ćeš pobjediti tj. koju taktiku odabrati da ih dobiješ čak i kad vodiš man.utd e vidiš poslije ovoga patcha tj. prijašnjeg a ni ovaj nije ništa bolji ja samo stavim da utakmica ide i uopće nemam brige jel znam da će moj tim dobiti :) al ima i istine u tome što kažeš bude i to uskoro ;)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

logo dark full small.png

×
×
  • Create New...

Important Information

Na sledećim linkovima se možete upoznati sa | Pravilima korišćenja - Terms of Use | | Politikom privatnosti - Privacy Policy |