Jump to content
Football Manager Balkan | Forum

Match Engine Update 13.2


Goku
 Share

Recommended Posts

Igra je sad puno bolja i realnija.

 

U pet sezona (koliko vec igram) vidio sam samo dva gola iz slobodnih udaraca (sto nije realno), medjutim sa ovim patchom su to popravili.

 

Centralni vezni igraci sada igraju mnogo bolje i kad imaju priliku zabiju gol, dok su prije meljali loptu bezveze pa ne znaju jesu li dosli ili posli.

 

I kod mene su rezultati sasvim normalni (kao i prrije ovog patcha).

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Igra je sad puno bolja i realnija.

 

U pet sezona (koliko vec igram) vidio sam samo dva gola iz slobodnih udaraca (sto nije realno), medjutim sa ovim patchom su to popravili.

 

Centralni vezni igraci sada igraju mnogo bolje i kad imaju priliku zabiju gol, dok su prije meljali loptu bezveze pa ne znaju jesu li dosli ili posli.

 

I kod mene su rezultati sasvim normalni (kao i prrije ovog patcha).

 

Sto se tice slobodnih udaraca to si odlicno primetio, to me je bas nerviralo i svi su udarci isli putanjom "balon" sada ide kako treba :)

Link to comment
Share on other sites

Sto se tice tih rezultata, nisam bas primjetio da je lagano. Naime, u posljednje 4 utakmice imam 3 poraza i 1 nerjeseno. Jeste da ih je asistent vodio jer sam vec bio rijesio pitanje titule, ali opet... danas cu aktivno da igram par sati, pa cu da vidim kakav je patch.

Link to comment
Share on other sites

Ja sam u nekoliko utakmica primetio pre svega nenormalno visok broj šuteva iz daljine. Zaista. Tamo 10-15. Centralni vezni dobiju loptu i onda odmah šut direktno u ruke golmana. Još jedna malo smešna stvar su šutevi iz prilika 1 na 1. Ne, da oni sad završavaju iznad stative, ne to je prošlost, sad naprave takvu krivulju, da odu direktno u aut.

 

Broj golova i celokupni broj šuteva na gol se kod mene nije nešto povečao, što se broja golova tiče čak je suprotno, sad su rezultati u granici normale (1-0, 2-0, 2-1, 0-0). Malo sam čitao zvanični forum i tamo isto naglašavaju nenormalno visoke rezultate, ali sa top ekipama (Man Utd, Real...) a pre svega visok broj driblinga i "player runs".

 

Dobre stvari, koje sam primetio: popravili su reakcije golmana (obrane); onda slobodne udarce (čak smo postigli jedan gol!) a čini se, da su nestali i strašni ubačaji na drugu stativu od strane AI-a.

Edited by ales_pfc
Link to comment
Share on other sites

ma ja sam znao kad su bili slobodnjaci da nece bit gola sigurno...meni Sommer u Monacu dvije utakmice zaredom imo istu grešku, ispala lopta iz ruku...A jel se obrana malo popravila, inace bekovi ko da ih nema u igrici

Link to comment
Share on other sites

Ja upravo doveo Sommera, nemoj da baksuziraš. :D

Za bekove sam hteo malo pre da kažem, ali zaboravih. Dosta bolje odrađeni, imao sam problem a verovatno i većina kada ide po liniji i isprati ga protivnički igrač on se ukopa u mestu i ne može ni da centrira ni da vrati povratnu, sada je to dosta bolje odrađeno.

Sviđa mi se ovaj dodatak, dosta je bolje nego na početku.

Link to comment
Share on other sites

Fala Bogu...tolko sam naživciro dosad radi obrane..sva sreća pa mi Dijon nije pobjego skroz ;)

 

A Sommera sam ja doveo na neciji prijedlog i prodo Subasica al Oke je osim te dvije greške ;D

Edited by Hugo Boss
Link to comment
Share on other sites

Odigrao još nekoliko utakmica. Zapravo sad puno teže postižem golove, dok je obrana veoma dobra. Nije granitna, ali braniči barem rade svoj posao. Bekovi na ofanzivnim zadacima pretrče 12-13 km na utakmici. Centralni vezni: kod mene nakon patcha neprepoznatljivi, kao i poacher(i). Nekoliko puta sam bio prisiljen koristiti AMC-a i on mi je delovao puno bolje. Iz slobodnjaka do polusezone smo zabili više golova nego u 5 godina zajedno!

 

Zanima me, da li još koga nerviraju potpuno pogrešna 30-40 m dodavanja? Nisu to ubačaji, ni centaršuti, meni više liči na bowling.

 

http://i.imgur.com/v1G1D.jpg

Edited by ales_pfc
Link to comment
Share on other sites

jebem mi sve mogli su ostavit kako je bilo sad ću izgubiti volju za igranjem -.-

 

prevršena svaka mjera ne igram FM do daljnjeg dok ne poprave ovo...

 

http://i1299.photobucket.com/albums/ag79/ZakNik/ManUtdvManCity_OverviewOverview_zps62411c9a.png

ne znam jel su sa ovim patchem olakšali FM skroz...da zanemarimo ovaj poraz na SS moj tim zabija ko blesav već u par utakmica...i to od 6 pa do 10 golova...

 

http://i1299.photobucket.com/albums/ag79/ZakNik/ManchesterUnited_FixturesSchedule_zpscbc47e42.png

definitivno , gluopost živa :S dajem realu na bernabeu 6 komada , zatim atl-madridu na now campu 9 komada , sve pobjedujem nije fazon preglupo :S
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

logo dark full small.png

×
×
  • Create New...

Important Information

Na sledećim linkovima se možete upoznati sa | Pravilima korišćenja - Terms of Use | | Politikom privatnosti - Privacy Policy |