Jump to content

Welcome to Football Manager Balkan | Forum
Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, post status updates, manage your profile and so much more. If you already have an account, login here - otherwise create an account for free today!
Photo

da li igrate fm 2008

fm 2008

• Please log in to reply
26 replies to this topic

Dzoni

Dzoni

Vitez mekog srca

• Super Moderator
  • 4,956 posts
  • :dzonipa
  • Formacija:za gol više
I to za smesne pare oko 300k cini mi se, cak i manje. A tek Christian Nazarith, u pocetku nije za prvi tim, ali ga dovedes za 30k. A kasnije prodas za 25m. lol Takodje Toto Tamuz. :aaa

Dj Dino ( Techno House )

Dj Dino ( Techno House )

Početnik

• Član foruma
  • 2 posts
Ma imao sam ponuda da dobijem i 11,12,13 menadzer,ali sam rado odbio,jer vec duze vreme igram Menadzer 8,jer je ubedljivo najaci Fm!
Vodio sam Chelsea 10 sezona sigurno,presao puno toga,naucio mnogo toga.. ;)
Evo vam neke moje predloge za napadace od kojih mozete ocekivati dosta golova :

Obafemi Martins -> jako dobar igrac,puno golova daje,moze se dovesti za prosecan novac...
Edison Cavani -> od njega ocekujte svaku utakmicu bar po 2 gola,tako je kod mene radio,extra igrac ! :)
Goran Pandev -> njega puno klubova trazi,ali ako ga dovedete,imacete razlog da bude sretni,u jednoj sezoni moze dati preko 30,40 golova,previse dobar napadac i vredi ga dovesti !
David Villa -> Njega je previse tesko dovesti,ali za recimo 100 miliona dosao bi,ali vredelo bi za ovakvog igraca,u Spaniji je uvek prvi na listi za najboljeg strelca,FINISHING - 20 !!!! Vredi ga dovesti thumbup
Claudio Pizzaro ->ako nemate bas puno novca,on vam moze doci za male pare ali davace puno golova,dovodio sam ga u par klubova za male pare,najbolji strelac Lige je jednom bio,Majstor Pizzaro thumbup

Toliko od mene,Pozdrav za sve Menadzere:)

Edited by Dj Dino ( Techno House ), 21 August 2013 - 05:54 AM.

• eagles likes this

drull_mbombo

drull_mbombo

Papa Štrumf

• Grafičar
  • 3,416 posts
  • Formacija:WM

Vratila mi se želja odigrat koju sezonu, a kako sam prekrižio FM 14 rješio sam vratiti se staroj ljubavi, Osmici. Obzirom da razmišljam o dužoj karijeri, ako me bude držalo, ona će biti čisti Llamaistički pristup pa sam tako riješio, čini mi se prvi put ikad, krenuti nezaposlen.

Ako će biti pisanja karijere ona će bit isključivo nakon tri sezone i vjerovatno samo da Llama forumu. Ovde budem tu i tamo izbacio koji SS.

Učitane Lige

Posted Image

Obzirom da sam krenuo nezaposlen odlucio sam se da učitam ove Nordijce jer im sezona kreće u 4. mjesecu pa bi moglo bit otkaza odmah u startu da nebi holidejiro do Božića. I dobro da sam ih učito jer sam imo namjeru hvatat poso u Engleskoj, a nisam učito sve divizije. Inače u igri sam Irac imena Drull Corr. Ošo na holliday i sa namjerom preuzimanja prvoga kluba koji mi ponudi poso stigao je kraj 8. mjeseca i sjedanje na klupu tada fenjeraša švedske lige, kluba zvanog Degerfors IF.

Posted Image

Osnovan 1907 i iako stoljetan klub u povijesti nikada prvak Švedske nije bio. Najbliže su bili 1941 i 1963 kada završavaju drugi. Istina bog osvojili su Kup 1993 godine ali premalo je to. Stadion je kapaciteta 15K, a rekordna posjeta se desila 1963 kada su ganjali naslov i tada se na stadion nakrcalo 21,065 duša. Zadnji put su prvoligaši bili 1997 godine.

31.08.2007

Posted Image

Četiri boda nije previše, 7 utakmica do kraja mislim sasvim dovoljno. Eh sad da je ovo FM 14 vjerovatmo bih bio osuđen na propast u startu, al ovo je Osmica, my playground i mislim da je ostanak sasvim moguć al nikad ne znaš. Znam samo da u ovo neću uć bahato, podcjenjivački i mentaliteta lako ćemo.

League Rules/Mini Spoiler

Posted Image

Posted Image

:sesir:

• Ichigo, Flekica™, Kruno™ and 3 others like this

Madrac

Madrac

Tvrd je orah voćka čudnovata, al' je čekić sprava zajeba

• Urednik
  • 2,396 posts
  • Formacija:Bunker
Svaka cast, treba se vratiti na starije serijale. :sesir:
Praticu ovo.
  • drull_mbombo likes this

Ichigo

Ichigo

Forza Milan

• Super Moderator
  • 7,476 posts
  • Formacija:4-2-3-1
  • Trenutno vodim:A.C Milan
Po meni najbolji fm :srecan: , kad se sjetim micah richards i arshavin u zenit tad bio :aaa:

PS. Odo i ja poceti ovaj fm :D

Edited by Ichigo, 03 May 2014 - 01:38 PM.

drull_mbombo

drull_mbombo

Papa Štrumf

• Grafičar
  • 3,416 posts

Posted Image

Kraj sezone 2007.

Posted Image

Prezeo sam momčad taman nakon što su poraženi od Ljungskilea i vatreno se krstio porazom protiv tada vodećeg, kasnijeg prvaka lige.

Dobar otpor smo pružili čak i napadali na 1:1, desio se poraz no ne i spuštanje gaća. Krenulo je izvrsno poslje toga, vjerovatno šok terapija uslijed promjene menađera jer taktički ja nisam ništa revolucionarno donio. Možda baš taj frigidni pristuo gdje je tek jedan prvotimac imo neke kreativne slobode je "krivac" za uspjeh i opstanak.

Posted Image

Možda tablica sugerira da je bilo lako no nije. Dva kola prije kraja išli smo u goste kod Silvije i pobjedom, pa i remijem čini mi se mogli osigurat opstanak. Tako je i krenulo, dva puta smo vodili, ja fešto, a Silvija utrpala dva i dovela nas u situaciju da radi gol razlike ne ovisimo samo o sebi.

Zadnje kolo ja doma protiv zadnjeg,a Silvija na teško gostovanje, reko pa neće valjda. Bolji smo, ide šansa za šansom, a na Live tabeli ja u crvenom - Silvija vodi. A u kurac. Drugo poluvrijeme opet šansa za šansom i naš albanski napadač koji nas je vuko kroz ovu fantastičnu seriju rezultata ne može zabit ništa. Live tablica - opet sam na sigurnom, Silvija gubi, ja pobkeđujem autogolom. Uff!

Financije

Posted Image

Nije mi dugo trebalo

Posted Image

• Madrac and Uncle Creepy like this

drull_mbombo

drull_mbombo

Papa Štrumf

• Grafičar
  • 3,416 posts
Smori me ligaška pauza. Skoro 6 mjeseci traje. :blink: