Jump to content
Football Manager Balkan | Forum

[PROJEKAT] SFRJ Liga


iluzionista
 Share

Recommended Posts

Gle frende nije stvar u tome što se to tebi ne sviđa, nego jer sereš kako je to nerealno, kako ima firmi u ex-yu koje su sranje i nema se para. Pa jel se YU liga na ovom forumu radila zbog firmi koje su u stvarnom svjetu? :wtf: To se radilo zbog zabave i da se malo promjene uvedu. Ljudi žele isprobat nešto novo. Ne moraš igrati tu ligu ali ako nisi igrao nemoj ni kritizirati. Kažem ti ako imaš ideju, imaš editor, ostvari ju i pridruži se RSH teamu. Ovako sa nikim neznanjem tako kritizirat je poprilično jadno od tebe...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

svak ima pravo dati kritike i pohvale ali isto tako mora bit svjestan da se iste ne moraju uvažiti. isto tako iluzionista je dao argumentaciju zašto ima toliko para, irilov zašto nebi trebalo biti toliko para i ne odstupaju od svojega. ostalo je preseravanje, a ako bude vrijeđanja bit će sankcionirano :thumbup:

 

sama ideja sfrj lige je nerealna i ko je radi, radi je iz gušta i da se zaigra, za sebe ili druge. irilov je mogao nastupit malo drugačije i reć da bi po njemu bilo dobro da se u idućoj verziji malo smanje nagrade i mislim da bi to ekipa koja je radila i napravila ako bi bilo sljedeće verzije. ovako je ispalo da si im radi cifre nagrada što je promijenit posao od 30 sekundi napao cijeli koncept lige i zato se ušlo u raspravu. nemojte se više prepucavati. irilov daj cifre kakve misliš da bi trebale bit, a ekipa koja je radila će ih prihvatit ili ne ako bude iduće verzije i gotovo.

 

netko je pitao oko "moje" sfrj lige. za ovaj fm je neće biti. nemam vremena, a imam još 100 problema tako da ću je vjerojatno napravit za fm14. a i ona je imala mušica i nju je ovako neko moga posrat pa eto opet ima nekih kojima se sviđala.

Link to comment
Share on other sites

svak ima pravo dati kritike i pohvale ali isto tako mora bit svjestan da se iste ne moraju uvažiti. isto tako iluzionista je dao argumentaciju zašto ima toliko para, irilov zašto nebi trebalo biti toliko para i ne odstupaju od svojega. ostalo je preseravanje, a ako bude vrijeđanja bit će sankcionirano :thumbup:

 

sama ideja sfrj lige je nerealna i ko je radi, radi je iz gušta i da se zaigra, za sebe ili druge. irilov je mogao nastupit malo drugačije i reć da bi po njemu bilo dobro da se u idućoj verziji malo smanje nagrade i mislim da bi to ekipa koja je radila i napravila ako bi bilo sljedeće verzije. ovako je ispalo da si im radi cifre nagrada što je promijenit posao od 30 sekundi napao cijeli koncept lige i zato se ušlo u raspravu. nemojte se više prepucavati. irilov daj cifre kakve misliš da bi trebale bit, a ekipa koja je radila će ih prihvatit ili ne ako bude iduće verzije i gotovo.

 

netko je pitao oko "moje" sfrj lige. za ovaj fm je neće biti. nemam vremena, a imam još 100 problema tako da ću je vjerojatno napravit za fm14. a i ona je imala mušica i nju je ovako neko moga posrat pa eto opet ima nekih kojima se sviđala.

prodo ja ne zaboravljam da si ti ucestvovo u pomoci i dao doprinos za sfrj , ali imam jednu primedbu procitaj moj komentar i njegov na kulturan nacin sam mu odgovorio i plus objasnio deo koncepta sfrj na cemu se zasniva i ako je objasnjeno na pocetku i plus nekoliko puta i rekao da problem nisu dorade , on nije sankcionisan za svoj nacin izjasnjavanja, mene to ne zanima ali nemoj da poredis moje i njegovo obracanje vredjas mi inteligenciju, u sustini isto mislimo prodo , inace irilov pre kritika je reko da nije ni probao jer se razocarao a u toku teme ja sam dosta puta napominjo pisite zelje i zamerke jer je cilj da napravimo sto bolje..

Almighty decka ne poznajem ne znam ni dal mu se svidja sfrj liga ali normalno komentarise, i ako mi se obrati sa nekom idejom bilo cim ja cu sigurno videti dal mogu nekako pomoci .

pozdrav prodo nadam se da smo se rzumeli jer prema tebi imam respekt jer si zasluzio.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

ne znam oće li post proć cenzuru, ali pokušaću.

dakle, spominje se nekakvo sankcioniranje mene?! "moje obraćanje" u usporedbi s iluzionistovim vrjeđa njegovu inteligenciju? ja serem, i to šta pišem tu je jadno. nekulturan sam i lažno se predstavljam?! i mene bi trebalo sankcionirat?!

aj sad pročitajte opet moja dva posta, stvarno nema puno, pa mi recite, molim vas, budući jadno serem, obraćam se kako se već obraćam(?!), nekulturan sam, lažno se predstavljam i tako to, čime? čime sam ja to u svoja dva posta ikoga uvrijedio? budući vi mene vrijeđate(gore navedeno, ponad svega- da se lažno predstavljam!), smatram da imam pravo na to.

prodov post je nešto šta bez problema potpisujem- apsolutno sam svjesan da se moji prijedlozi i kritike ne moraju uvažit, šta se vrlo lako da iščitat i iz moga postića u kojem kažem da je to što sam napisao samo moj sud i ako se većini sviđa- nek ljudi igraju. čak bih otišao i korak dalje, pa bih rekao da je ono improvizirano glasanje o tome koje klubove uvrstit u koju ligu totalni promašaj- svede se na to čijih će navijača tu bit više. fino neko među vama izanalizira više konkretnih aspekata s kojih klubovi danas funkcuioniraju, te njihove rezultate i odaberete najrealniju opciju, pa kome se sviđa- sviđa. kome se ne sviđa, nek ne igra. ko šta je slučaj sa mnom. jer ja uopće nisam ni imao iluzija da bi itko od vas mijenjao stvari na projektu zato jer ja želim da bude drukčije.

da ste tako odmah napisali- mi smo te stvari koje ti se ne sviđaju napravuili tako i tako jer se nama tako sviđa, jer je to naš projekt i tako želimo- ja vam slova ne bih rekao.

ili da ste fino napisali, mišljenja ne može pisat nitko ko i sam ne sudjeluje aktivno u stvaranju projekata na ovom sajtu. ili mišljenje ne možete pisat ako nije pozitivno. ja sam stvarno mislio da slobodno mogu napisat šta mislim. očito nije baš tako.

jer ako jest koji penis ima veze to jel neko sudjelovao u nekom projektu ili ne s tim smije li reć šta o tom istom projektu misli ili ne?!

na koncu, pa pohvalio sam i trud i ideju.

 

još bih se samo osvrnuo na prodovu tezu da regionalna liga nije realna ideja- nimalo se ne slažem- imaš ih u sva 4 ostala timska sporta, doć će i u nogometu, čim najvećim lešđinarima koji vode igru na ovim prostorima ponestane izvora prihoda. možda ne u bliskoj budućnosti, ali doći će.

ono šta smatram da treba razlikovat- jest kolika je realnost same ideje o nekom natjecanju i uvjeta u kojima bi se isto odvijalo. apsolutno se slažem da se možemo igrat natjecanjima i pravit lige ovakve i onakve, i to jest nerealno, ali natjecateljski, nogometno, ima smisao, isti je kontekst kao i u stvarnom životu- jer igrali bayern i barca u istoj fiktivnoj ligi ili ne odnos snaga između te dvoje ekipe ostaje isti. a s promjenama napravljenima na konto uvjeta natjecanja(financije, reputacija) vi te odnose bitno mijenjate, i tako stvari činite posve nerealnima u samoj srži stvari, a ne formi unutar koje se sve to i odvija(ona pričća o nekoj fiktivnoj ligi u koj bi zajedno nastupali primjerice i barca i bayern).

a sve to mi izgleda poprilično djetinjasto, jer se radi tako da nam svima bude lakše- pa šta ako ja s ovakvim hajdukom nakon 4 sezone uzmem l.p., šta će mi ovo? i da jest realno, a pogotovo jer nije. nema šanse da me neko uvjeri da je toliki nagradnoi fond realan u situaciji kad je glavni prigovor drugoliogaša u hrvatskoj taj da im je preskupo plaćat putovanja i to po zemljici ko hrvatska.

 

međutim, poanta je slijedeća- nekome se sviđa i arkadna igra. ponacvljam, ako većina voli tako- tako će i bit. ili će naprosto bit kako tvorci lige kažu- da sam ja realizator projekta, ja bih tako postupio. ali mi ne bi palo na pamet napadat nekoga ko bi napisao svoje mišljenje koje mi ne bi baš izlo niz dlaku.

elem, molim vas- čime sam ikoga uvrijedio? kad mi kažete, odmah se ispričam. a budući smo već krenuli s takvom retorikom, onda i ja čekam ispriku jer me etiketiralo nekultutrnim, reklo mi da serem, da mi je postupak jadan, da je moje obraćanje takvo da u usporedbi s iluzionistovim vrijeđa njefgovu 8inteligenciju, te povrh svega da se lažno predstavljam.

čekam.

Link to comment
Share on other sites

ja kao moderator ovog dijela foruma se obraćam irilovu i iluzionisti i ubuduće u vašoj međusobnoj komunikaciji na ovoj temi ćete koristit ovaj formular kad ne znate drugačije i s obzirom na to da bi prepucavanja išla u nedogled, ili će tema biti zaključana, a onaj od vas dvojice tko ne bude poštivao sankcioniran. krunu niste slušali mene bome hoćete:

irilov:

predlažem da napravite: x, y, z

 

iluzionista:

prihvaćam / ne prihvaćam

 

...nema više zašto, kako, ovo, ono, on mi je ukra lizalicu, ja ću te reć mami itd. iluzionista pazi hoćeš li nastaviti s prepucavanjem jer po nekoj logici sad on čeka tvoj odgovor. nadam se da ćeš bit pametniji i da neće bit potrebe za sankcijama i ključanjem...

Edited by prodo
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

ja kao moderator ovog dijela foruma se obraćam irilovu i iluzionisti i ubuduće u vašoj međusobnoj komunikaciji na ovoj temi ćete koristit ovaj formular kad ne znate drugačije i s obzirom na to da bi prepucavanja išla u nedogled, ili će tema biti zaključana, a onaj od vas dvojice tko ne bude poštivao sankcioniran. krunu niste slušali mene bome hoćete:

irilov:

predlažem da napravite: x, y, z

 

iluzionista:

prihvaćam / ne prihvaćam

 

...nema više zašto, kako, ovo, ono, on mi je ukra lizalicu, ja ću te reć mami itd. iluzionista pazi hoćeš li nastaviti s prepucavanjem jer po nekoj logici sad on čeka tvoj odgovor. nadam se da ćeš bit pametniji i da neće bit potrebe za sankcijama i ključanjem...

 

ma nema problema, neću više smetat.

Link to comment
Share on other sites

Dajte ljudi iskulirajte. Procitao sam celu temu od prvog posta i nalozio sam se na ligu kao mali majmun i onda se na kraju vi tu posvadjate oko gluposti. Svaka cast momcima na trudu, a kasnije cu napisati i svoje utiske o samoj igri. Inace i moje misljenje je da su nagrade malo prevelike jer i ja volim da se "mucim i grcam" u problemima. B)

Pocinjem pa javljam utiske posle prve sezone...

 

ako moze samo neko da okaci link za one logoe posto prethodni ne radi.

Edited by brambulas
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

posto je moja odgovornost na ovoj temi , pozivam sve koji su zainteresovani i igraju sfrj ligu sto je najvaznije da pocnemo da saradjujemo kako bi se pojavio v3 .

birali ste klubove za 8 ligu , pa onda izmedju neki klubova itd.. sto bi dalje piso zainteresovani sve znaju jer su pratili temu , znate koliko sam se trudio na obavestanju.

nek svako napise svoje utiske iz nase lige

prvo cu ja poceti stigo sam do 10 decembra (prva sezona) do derbija sa olimpijom koja je verovali il ne prva trenutno na tabeli, pre pet kola bio je rudar iz plevlja a posle prva 4 kola vodila je buducnost sa maksimalni 12 bodova a hajduk je tad bio poslednji na tabeli, trenutno su 5, sve u svemu svako moze svakog pobediti. sto se tice evrope partizan je bio najblizi ligi sampiona ne znam dal je prosao nisam obraco paznju na ligu sampiona , jos se slabo snalazim na fm 13. sto se tice lige evrope zvezda i dinamo kidaju oba predstavnika su prosla grupe, ja sam gubio od napolija jedan nula a bajkovic branio kao lud al jedan je ipak usao , nisam se video na mecu , onda je doslo do nervoze napolija zahvaljujuci bajketu i prva ozbiljna kontra dauda jedan jedan da bi do kraja meca dauda postigo jos jedan gol sve to bilo na stadionu sao paolo zvezda se osvetila maradoni :) , iskreno ne znam kako je uspelo , a kavanija je cuvao mali spajic i sacuvao novinari poludeli najmanja ocena u mom timu je bila preko 7. inace pred poslednji mec u evropi bio je sa napolijem i pred mec se pojavila statistika daude i kavanija otprilike na isti broj utakmica dauda je imao gol vise ( mislim na sve utakmice u toj sezoni) poceo je kao rezerva sad igra kao ludak , doneo pobedu na maksimiru i na marakani protiv hajduka, pored njega laza i milijas kidaju, milijasa je napokon pristao da produzi ugovor da ne ode za dz , a petkovic jos nece. luka milivojevic igra na roli od gola do gola toliko je dobar da ja ne znam sta da kazem , mijailovic takodje.

posto ja igram sa zvezdom sve sto vas zanima pitajte sad bi bilo super da se javi neki partizanovac , dinamovac , hajdukovac i itd pa da napise nesto slicno..

igrajte sa januarskim promenama jer je puno teze , svi dobri i jeftini igraci koji su predlagani u sekciji treba mi igrac su poskupeli i verujte to je mucenje pa cak i za zvezdu koja je imala oko 5 miliona za transfere, u fm 12 si mogo sve na rate ovde mora nesto unapred a nekad i skoro sve.

postava moja

Bajkovic

mikic spajic jovanovic petkovic

mijailovic

luka milivojevic milijas rola (ap)

lazovic rola (ap) kasalica (jos pokusavam naci pravu rolu najcesca je (if)

dauda (p) ( ocene nisu neke ne znam kako to radi ali tako dobro radi :) )

najvec posledice snosi mudrinski koji je ispo iz prve postave jednostvano nista se ne pita pored daude. e sad ovo mi je najaca postava a vazne rezerve su :

daniel karvaljo dosao kao slobodan podseca me na milijasa ( nekadasnja velika nada brazilskog fudbala igrao u rusiji za cska i mislim da je nesto malo bio u anziu vratio se u brazil atletiko mineiro potpiso jednogodisnji ugovor koji posle isteka nije produzen verovatno kriv bernard koji proslu sezonu imao za pamcenje , pratio sam ovog momka of fife 2006 znam koliko je bio dobar i kolika je bio nada.

kadu ono sto sam primetio kod njega zna da se sndje na poziciji luke milivojevica od gola do gola al samo ako ga ubacim poslednji 20 ili 15 minuta posto mu kondicija nije za pohvalu

tom de mul belgijanac takodje slobodan i nekada velika nada belgijskog fudbala dao sam mu novu sansu da izgradi novu karijeru uglavnom sluzi kao bekap za lazovica , laza je fantastican i to je njegov problem a on ne koristi dobro svoje sanse

ajozi spanac prvi put cuo iskreno ali isti fazon kao karvaljo i tom de mul dosao kao slobodan , kasalica mi je mozda najslabija karika a on prosto ne koristi svoju sansu , bolja alternativa mi je luka milunovic

tomson je skot doveden da igra na poziciji mijailovica kao prva opcija al mijailovic je toliko dobar da je tomson postao je njegova alternativa

vesovic i mladenovic (bekovi) odlicne alternative i kup utakmice su njihove

a pare sam potrosio na karlosa fiera, ademilson i andrade iz santosa koji za godinu ipo dana puni 18 godina i tad dolazi a vec u prvom timu santosa 650 000 evra me kostao.

maribor je doveo simona vukcevica (omiljen klub partizan) prava investicija i najbolja koju sam primetio

u koka kola kupu me izbacio zmaj makarska na penale ( to je bio predlog koliko se secam jednog korisnika za klubove iz osme lige)

ja trenutno nemam zamerke niti nesto sto ubada oci ,sto se tice love ne znam dal sam samo kruni reko ili i na sajtu nagrade su podeljene na fazon premijer lige , posto sam imao podatke kako se deli novac u premijer ligi , sad ne drzite me za rec u engleskoj prvak dobije oko 40 miliona evra a ja sam valjda stavio da nas prvak dobije 10 ili 15 miliona ali nije problem ni to da se smanji, a ni kupovi.

Eto pisite iskustva kako vam ide , sta vam ubada oci pa da prodiskutujemo i promenimo ako treba

ako zelite tesko uzmite abdejt posle januara i bice teze , ako nije dovoljno uzmite iz druge lige klub jer ima jako dobri timova, pa iz trece, ako bas zelite tesko uzmite klub iz 8 lige mozda neki koji ste preporucili sami, pisite sta god zelite i o bilo kom klubu iz ovi 8 liga, ja sam malo pisao o zvezdi a mozete i vi o zvezdi ili...

sto se tice problema na mojoj stranici necu komentarisati kao ni sta je prikladno a sta nije nek radi svako svoj posao moj posao je da sfrj bude sto bolja, sto je bilo bilo je necu dalje polemisati , ako bude problema zalicu se iskljucivo admistratorima ali necu ulaziti u neprikladne rasprave ali cu rado raspravljati o razlicitim stavovima dok god se sa druge strane nalazi dobar covek ( imam jako dobre drugare partizanovce raspravljamo do jutra al nigde ne postoji zloba ni ruzna rec vec cisto i zdravo raspravljanje i imaju moj respekt)

sfrj je napravljen je na nekim stavovima da lici na premijer ligu , zasto je ovo ovako a ono onako slobodno pitajte za sve postoji razlog moje je da bude valjan razlog :)

Edited by iluzionista
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1. Da li ti se Evropa Liga igra i posle sezone 13/14? Ja sam prvo pustio na holiday i vidim da je isti problem kao kod YU lige SlobeGrobara, a to je da se EL ne igra posle druge sezone (on je cuo za to, ali ne zna kako bi ga resio). Pise da EL treba da pocne 03.07.2014. ali se nista ne desava.

2. Na pocetku sam primetio da su se u EL medjusobno sastali Celje-Skendija, pa se pitam da li postoji mogucnost da se to i kasnije dogodi?

3. Vidim da je prve sezone 2.kolo EL igralo 13 timova iz YU, a 3.kolo 16 timova, dok je u LS nastupilo 6 prvaka bivsih drzava. Reci mi samo da li si to namero tako stavio u prvoj sezoni?

4. Takodje gledao sam malo u editoru sta si sve menjao pa sam primetio da je youth rating za YU 0. Ne znam da li si namerno zaboravio pa kao kontas ostali su youth rejtinzi za sve bivse drzave?

5.Moje vidjenje je da je liga malko prejaka jer ispada da je jaca od Ruske (a svi znamo kolika je razlika u igracima tamo i kod nas), dok je Prva Jelen liga jaca od Prve Belgijske, Rumunske, Svajcarske...

6.Takodje neko moje misljenje (sto naravno ne znaci da je ispravno :wink:) je da su koeficijenti za YU preveliki, jer su klubovi ostali na istom nivou pa po sezoni ostvaruju koeficijene 5/6 max 7, sto mi je mnogo realnije.

 

Eto to je nesto od mene za pocetak. Naglasavam, sve ovo su licne sugestije, nikako kritike. ;)

Link to comment
Share on other sites

1. Da li ti se Evropa Liga igra i posle sezone 13/14? Ja sam prvo pustio na holiday i vidim da je isti problem kao kod YU lige SlobeGrobara, a to je da se EL ne igra posle druge sezone (on je cuo za to, ali ne zna kako bi ga resio). Pise da EL treba da pocne 03.07.2014. ali se nista ne desava.

2. Na pocetku sam primetio da su se u EL medjusobno sastali Celje-Skendija, pa se pitam da li postoji mogucnost da se to i kasnije dogodi?

3. Vidim da je prve sezone 2.kolo EL igralo 13 timova iz YU, a 3.kolo 16 timova, dok je u LS nastupilo 6 prvaka bivsih drzava. Reci mi samo da li si to namero tako stavio u prvoj sezoni?

4. Takodje gledao sam malo u editoru sta si sve menjao pa sam primetio da je youth rating za YU 0. Ne znam da li si namerno zaboravio pa kao kontas ostali su youth rejtinzi za sve bivse drzave?

5.Moje vidjenje je da je liga malko prejaka jer ispada da je jaca od Ruske (a svi znamo kolika je razlika u igracima tamo i kod nas), dok je Prva Jelen liga jaca od Prve Belgijske, Rumunske, Svajcarske...

6.Takodje neko moje misljenje (sto naravno ne znaci da je ispravno :wink:) je da su koeficijenti za YU preveliki, jer su klubovi ostali na istom nivou pa po sezoni ostvaruju koeficijene 5/6 max 7, sto mi je mnogo realnije.

 

Eto to je nesto od mene za pocetak. Naglasavam, sve ovo su licne sugestije, nikako kritike. ;)

1.sto se tice prvog , na zalost nista ne znam , imam fm par dana stigo do 10 decembra prva sezona , na testiranju je bilo u redu nista nismo primetili a sad ja cu to licno proveriti al treba ce mi vremena najbolje za sad da ostane neodgovoren ili me mozda kruno dopuni sa objasnjenjem

2. da ja sam se sastao sa vojvodinom , ako se to pojavi naredne sezone onda je greska al sto se tice pocetka skoro da mora tako , jer mesta u evropi su obezbedjena preko posebni liga i sad nasa jugoslavija tom zaslugom ima vise predstavnika od najaci liga zajedno , ja ne znam tacan broj al otprilike imamo najmanje 20 predstavnika pa smo mislili da nije u redu jos da utice na zdreb.

3. nisam nesto posebno pratio broj predstavnika , meni je zvezda pocela od prvog kola za kvalifikacije ne znam sto nije bila povlascena i u prvom kolu igrala sa vojvodinom, ja cesto se zbunim kazem 5 a ustvari je 6 zemalja i svi predstavnici su obezbedili svoju sansu da igraju u evropi kroz svoju zemlju i tu nista nije dirano , tako pocinje a od sledece sezone bore se kroz sfrj ligu a za evropu je obezbedjeno 6 mesta prvi 5 i osvajac kupa ( ne znam tacno koji je sad kup al pise na temi ) jedina zelja je bila da ekipa koje su obezbedile evropu u svojim ligama dobije tu sansu, narocito oni 6 ekipa koje su obezbedile kvalifikacije za ligu sampiona mislim da je to posteno.

4. na 4 ce kruno odgovoriti ako ne vidi ja cu ga licno obavestiti :)

5. puno sam razmisljo koliki da bude rejting i pitao druge za misljenje jer je tesko pitanje zasto od toga zavisi i broj predstavnika u evropi a mislim da bi manje od 6 predstavnika u evropi bilo manje narocito ako se uzme u obzir da odvojeno imao preko 20 klubova. znam da nam je fudbal sugav ali u prvoj ligi imamo 6 sampiona , 6 vice sampiona i klubove poput vose jos neki koji koji su dosta jaki , u srbiju ide zvezda partizan onda razmak vosa razmak pa onda neki redosled pa onda se postavi pitanje ko ce ispasti ? koji je najlosiji ? jedno znamo nijedan klub iz prve lige u svojoj ligi se ne bori za opstanak vec za titulu ili evropu, pa smo odlucili da napravimo koficijent slican portugaliji , zasto jer kad iz portugala izbacis porto , benfiku i sporting dobijemo jednu jako skromnu ligu poput nase spske, hrvatske , bosanske itd.. sto se tice smanjenja koficijenta nek se smanji koliko moze a da se ne narusi 6 mesta u evropi , inace po meni je ruska liga jaca od portugalske bez dileme portugalsku ligu jednino porto i benfika vuku. sto se tice druge lige u pravu si to bi trebali smanjiti , nisam proverio moj predlog je bio da druga liga bude jaca po rejtingu od hrvatske , srpske i slovenske jer mislim da ima dovoljno kvaliteta nemaju zvezdu partizan, dinamo i hajduk ali su izjednaceni takodje nema slabi klubova ni klubova koji se bore za opstanak u srpskoj , hrvatskoj itd ( kad su lige zasebne)

6 pretpostavljam da sam vec odgovorio....

nisam ja babaroga sasvim normalan komentar i pristojan , radicemo na koficijentima i nagradama , nek se jave i ostali

Edited by iluzionista
Link to comment
Share on other sites

OK, ovo prvo je jako bitno, ocekujem odgovor... :)

Voleo bih da cujem i druga misljenja u vezi sa visinom nagrada. Evo posle dve sezone Dinamo ima budzet 35milki, a Zvezda i Partizan po 20milki. A da im ne pricam o finansijskom balansu, ogromni su. Meni je najlakse da sam ispravim to u editoru, ali eto zbog drugih, nekih detalja i sto realnijeg osecaja mislim da bi trebalo razmotriti tu opciju.

Razumem za koeficijente. Delimicno se slazem, mada se kasnije koeficijenti svakako smanje pa se sve to izbalansira. ;)

Link to comment
Share on other sites

OK, ovo prvo je jako bitno, ocekujem odgovor... :)

Voleo bih da cujem i druga misljenja u vezi sa visinom nagrada. Evo posle dve sezone Dinamo ima budzet 35milki, a Zvezda i Partizan po 20milki. A da im ne pricam o finansijskom balansu, ogromni su. Meni je najlakse da sam ispravim to u editoru, ali eto zbog drugih, nekih detalja i sto realnijeg osecaja mislim da bi trebalo razmotriti tu opciju.

Razumem za koeficijente. Delimicno se slazem, mada se kasnije koeficijenti svakako smanje pa se sve to izbalansira. ;)

i meni je prvo najvaznije, pa ti ces pre mene videti to za evropu , ja sam na temi napisao spisak i raspored nagrada , pogledaj i posalji na privatnu poruku isti taj spisak sa svojim promenama i ostali isto ako zele , ja sam vam reko na koji spisak sam ja gledo kad sam napravio i ne da sam duplo smanjio vec i vise a nije problem ni da se umanji zato pisite na privatnu poruku a ja cu posle objaviti pa cemo opet diskutovati,

brambulas probaj da igras sa januarskim abdejtom bice teze veruj mi ( primera radi doria ima klazulu 600 000 evra a posle abdejta ima klazulu 25 miliona evra al da ce za upola cene )

Edited by iluzionista
Link to comment
Share on other sites

Ma ja sam vec proverio to prvo i kod mene ne sljaka EL od 03.07.2014. Mislio sam da jos neko pusti na holiday pa da javi da li mu radi. Poslacu ti ovo za nagrade.

 

Ne mogu da ti posaljem poruku, kaze da ne mozes da primis vise poruka.

Izvini, a gde mogu da skinem taj januarski update, nikako ne mogu da nadjem.

Evo postavicu listu ovde:

 

Lista otprilike ovako:

1. 3m

2. 2.6m

3. 2.3m

4. 2m

5. 1.75m

6. 1.5m

7. 1.25m

8. 1m

9. 900 000

10. 800 000

11. 700 000

12. 600 000

13. 500 000

14. 400 000

15. 300 000

16. 200 000

17. 100 000

Mogu i za drugu ligu ako hoces? :)

Edited by brambulas
Link to comment
Share on other sites

Ma ja sam vec proverio to prvo i kod mene ne sljaka EL od 03.07.2014. Mislio sam da jos neko pusti na holiday pa da javi da li mu radi. Poslacu ti ovo za nagrade.

 

Ne mogu da ti posaljem poruku, kaze da ne mozes da primis vise poruka.

Izvini, a gde mogu da skinem taj januarski update, nikako ne mogu da nadjem.

Evo postavicu listu ovde:

 

Lista otprilike ovako:

1. 3m

2. 2.6m

3. 2.3m

4. 2m

5. 1.75m

6. 1.5m

7. 1.25m

8. 1m

9. 900 000

10. 800 000

11. 700 000

12. 600 000

13. 500 000

14. 400 000

15. 300 000

16. 200 000

17. 100 000

Mogu i za drugu ligu ako hoces? :)

sad ce moci pobriso sam dosta poruka, ima jedna greska , bilo koje vrste takmicenje bilo koja zemlja bilo koji sport sampion pobednik uvek dobija duplo ili skoro duplo vise od drugog uglavnom je velika razlika ( 99 posto tacno u svetu ) ako budes listu hteo da redukujes posalji na privatnu poruku , sto se tice liste ok i moze za drugu ligu tu ne moras da pazis na razliku izmedju sampiona i vece sampiona, sve moze ja ne uskracujem prava :)

Edited by iluzionista
Link to comment
Share on other sites

sad ce moci pobriso sam dosta poruka, ima jedna greska , bilo koje vrste takmicenje bilo koja zemlja bilo koji sport sampion pobednik uvek dobija duplo ili skoro duplo vise od drugog uglavnom je velika razlika ( 99 posto tacno u svetu ) ako budes listu hteo da redukujes posalji na privatnu poruku , sto se tice liste ok i moze za drugu ligu tu ne moras da pazis na razliku izmedju sampiona i vece sampiona, sve moze ja ne uskracujem prava :)

 

izgleda da nije do tebe,evo sta mi zibacuje:

The following errors were found

 

The member iluzionista cannot receive any new messages

 

Ni kod tebe nije neka drasticna razlika nagradama, ali ajde....uglavnom evo moj konacni predlog pa ti kasnije koriguj kako mislis. ;)

1. 3.5m

2. 2.7m

3. 2.3m

4. 2m

5. 1.75m

6. 1.5m

7. 1.25m

8. 1m

9. 900 000

10. 800 000

11. 700 000

12. 600 000

13. 500 000

14. 400 000

15. 300 000

16. 200 000

17. 100 000

 

E da, i reci mi gde mogu da nadjem ta januarski uptdate?

Edited by brambulas
Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
  • 5 weeks later...

Kada dolaze regeni, i da li su ako dodju jugoslovenskog drzavljanstva ili su rasporedjeni po drzavama (slo, bih, srb, hrv) i ima li neke sanse za v3 ? SUper odradjeno sve pohvale :respekt::bravooo:

Link to comment
Share on other sites

Kada dolaze regeni, i da li su ako dodju jugoslovenskog drzavljanstva ili su rasporedjeni po drzavama (slo, bih, srb, hrv) i ima li neke sanse za v3 ? SUper odradjeno sve pohvale :respekt::bravooo:

Svi su Jugosloveni. Edited by Dejan92
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

logo dark full small.png

×
×
  • Create New...

Important Information

Na sledećim linkovima se možete upoznati sa | Pravilima korišćenja - Terms of Use | | Politikom privatnosti - Privacy Policy |