Jump to content
Football Manager Balkan | Forum

[PROJEKAT] SFRJ Liga


iluzionista
 Share

Recommended Posts

Imam cast da najavim da je u pipremi SFRJ liga, koju ce da cine klubovi iz bivse jugoslavije. SFRJ ligu ce da cine klubovi iz danasnjice, raznim istrazivanjem napravljena je tebela po kojoj su poredjani klubovi po svojim kvalitetima i od toga je napravljeno 7 liga plus 8 ligi dodato je 7 klubova ostaje jos 13 klubova da se upotpuni SFRJ prvenstvo koje ce imati 8 liga.

13 klubova namerno fali jer zelimo da vi ipredlozite, zasto , recu vam zasto postoje klubovi iz vaseg grada, klubovi sa velikom prosloscu , klubovi za koje cemo tek cuti u buducnosti, klubovi koje smo zaboravili i klubovi koji su iz cuvenih gradova a svi ti klubovi ne takmice se u prvoj i drugoj ligi od navedenih zemalja. Znam da postoje klubovi sa kojima ste zeleli da igrate a niste imali priliku i sad cete je dobiti i to sa velikim zadatkom da svoj manje poznati omiljeni klub uvedete u prvu ligu gde ih cekaju klubovi kao sto su zvezda, partizan, dinamo zagreb , hajduk split , maribor i drugi , da li ste dorasli zadatku i koliko ce vam trebati godina....da li ce premijer SFRJ liga dobiti svoj Hofehajm....

Danas je ovo nemoguce a nece ni sutra biti moguce zato ce u SFRJ ligama jedino cinjenica da postoji nece biti realna a sve ostalo u SFRJ ligama bice realno i stvarno.

Nije sve sjajno postoje pravila po kojim cete predlagati klubove:

1. birate klub koji nije clan prve i druge ( srpske, hrvatske i slovenske) lge

2. napisete ime kluba i odakle je ( mozete da napisete objasnjenje zasto bi izabrali vas klub moze samo da pomogne)

3. svako ima pravo da predlozi dva kluba smeju da budu ista to bi znacilo dva poena za vas klub

4. mozete poceti da predlazete a ja da menjam pravila kako bi bilo lakse da izaberemo 13 klubova

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

Mačva iz Šapca (mog grada). Stabilan drugoligaš, tj jedan od najuspešnijih drugoligaša u bivšoj SFRJ a sada član Srpske Lige grupa "Zapad".

sto se tice srbije sledeci klubove ne morate nabrajati macva sabac, mladi radnik pozarevac, hajduk lion i zemun ne morate predlagati oni su pomoc vajld karte vec izborili mesto , ja sam zaboravio spomenuti , tako da Slobo sto se tebe tice imas pravo da izaberes jos dva kluba posto ti ovo necemo racunati :)
Link to comment
Share on other sites

Ma može po meni Obilić ali oni bi bili baš slabi i možda još Voždovac ili Železnik.

sto se tice fk vozdovac je u drugoj ligi srbije tako da je vec obezbedio mesto ( ako pratis videces da im ne ide lose , mislim da su na trecem mestu) a sto se tice zeleznika i obilica ako je to tvoj glas naravno da moze , posto si prvi ako oces razmisli jos malo , kako god odlucis
Link to comment
Share on other sites

dva poena za Vinogradar klub iz mog kraja a taj kraj je najviše poznat po motocross stazi koja je među najboljima u europi, klub koji je prije 5 godina bio 4-ligaš a danas je uvijek u vrhu druge lige...inače iz Hrvatske je klub :D

Link to comment
Share on other sites

dva poena za Vinogradar klub iz mog kraja a taj kraj je najviše poznat po motocross stazi koja je među najboljima u europi, klub koji je prije 5 godina bio 4-ligaš a danas je uvijek u vrhu druge lige...inače iz Hrvatske je klub

nece moci ove noci , Vinogradar je clan druge Hrvatske lige tako da je obezbedio kao i svi ostali drugoligasi svoje mesto , tako da racunaj kao da smo ti vec ispunili jednu zelju , a ti mozes da predlozis jos dva kluba :)
Link to comment
Share on other sites

eagles vrlo zanimljiv klub cak ima i trofeje, ali nisam uspeo naci u kom je takmicenju trenutno , videcemo ja imam malo znanja u vezi ovog kluba ali ako je moguce sigurno ce se naci kao prvak u bliskoj proslosti to zasluzuje.

*Mikrofonija-Thad_Castle* to je tri kluba , neka ostane videcemo za svaki avpocecemo od tvog sela :)

za sad samo predlazite i ubedjujte nas, a na kraju cemo videti kako ce 8 liga izgledati , ako do kraja slucajno ne bude slovenacki klubova ja cu nasilno ubaciti jedan , jer u svim ligama ima klubova iz svake zemlje pa da tako ostane i u 8 ligi , ako neko ima neko pitanje kako ce izgledati neka slobodno postavi odgovoricu onoliko koliko treba da znate :)

Link to comment
Share on other sites

videcemo dal moze , ne verujem da ce ti biti izazov da sa svakim klubom pojedinacno, koje si naveo pokusas da udjes u prvu ligu al videcemo na kraju , ova tema je tek jedan dan postavljena, al uzecemo u razmatranje, za sad slusamo predloge :)

rudar kostolac primljeno k znanju :)

Edited by iluzionista
Link to comment
Share on other sites

Ma ok.Nisam ja ove klubove govorio zbog sebe,nego zato sto su zanimljivi za vođenje.

ma sve je u redu , slobodno predlozi ako treba jos koji ako ti je na srcu , gledacemo svima da svima ispunimo zelje... videcemo sta ce biti pravimo kompromise u pokretu :)
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

logo dark full small.png

×
×
  • Create New...

Important Information

Na sledećim linkovima se možete upoznati sa | Pravilima korišćenja - Terms of Use | | Politikom privatnosti - Privacy Policy |