Jump to content
Football Manager Balkan | Forum

Zanima me (treba mi pomoć)


Dino151
 Share

Recommended Posts

hmm, izgleda da ti se u jednom prozoru otvorila dva ( news i homepage).

1) Probaj da promjenis rezoluciju

2) Uradi ovo:http://www.fm-balkan.com/forum/topic/6316-xml-parsing-errors/

 

Ako ne upali, javi da ti pokusam jos nesto naci.

Link to comment
Share on other sites

Ovako. Crash dump se najcesce desava jer FM nije 100% saglasan sa nekim programom instaliranim na kompu. Kojim ne mogu ti reci jer ne postoji nacin da to saznas. Drugi razlozi su da si ubacio neku grafiku pa ona smeta FM-u, ili neki drugi dodatak.

Link to comment
Share on other sites

evo mene opet :D pitanje glasi..za one koji su igrali s Dinamom il igraju,jel je ikako moguce dovest vise navijaca na hnl utakmice? i za ove koji su igrali fm 12 dugo,jel se to promjeni nakon par sezona? i jos nesto,tesko motiviram igrace dok dodu utakmice hnl-a,ligu prvaka igraju jako dobro,al onda popusim od jednog splita ili cibalije..ima ko kakav savjet? hvala

Link to comment
Share on other sites

evo mene opet :D pitanje glasi..za one koji su igrali s Dinamom il igraju,jel je ikako moguce dovest vise navijaca na hnl utakmice? i za ove koji su igrali fm 12 dugo,jel se to promjeni nakon par sezona? i jos nesto,tesko motiviram igrace dok dodu utakmice hnl-a,ligu prvaka igraju jako dobro,al onda popusim od jednog splita ili cibalije..ima ko kakav savjet? hvala

Na FM 12 sam igro jako dugo sa Dinamom i radio sam ekspanziju stadiona jer su trbine bile stalno pune. Europski uspjeh je povećao reputaciju kluba i navijači su dolazili.

Za kikseve u prvenstvu bih mogao okriviti nedostatak match preparationa?

Link to comment
Share on other sites

ahaaa :D :D

nego,sta se tice navijaca,kazes da ce kroz par sezona pocet dolazit vise? zasad sam u europi bio treci u skupini lige prvaka pa prosao u europskoj ligi tottenham i ispao u četvrtfinalu..a uvezi ovog TT prije utakmice,ako ja njima stavim da igraju zbog navijaca,mozda se dvojica motiviraju,kad stavim da igraju opusteno,cesto su nezainteresirani..

Link to comment
Share on other sites

Nisi trebao betu da brises. Ukoliko ti sam nije Steam update-ovao na Full verziju, onda bi mozda trebao da provjeris mail/steam da nisi dobio neki kljuc, tj. kljuc za full verziju. Nejasan mi je SI ovdje skroz, tako da ne znam sta drugo da ti predlozim. Probaj da reinstaliras Steam.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

logo dark full small.png

×
×
  • Create New...

Important Information

Na sledećim linkovima se možete upoznati sa | Pravilima korišćenja - Terms of Use | | Politikom privatnosti - Privacy Policy |