Jump to content
Football Manager Balkan | Forum

FM 13 DEMO


Ling^2
 Share

Recommended Posts

I meni smeta Team talk , ne znam da li je bug ili nesto drug , ali kad ih pohvalim posle pobede od 3-0 odlican pobeda oni se kao iznerviraju, inace bice ovo mnogo tezak Manager i sezone ce trajati dosta dugo , sto mise i svidja :)

Link to comment
Share on other sites

assisten manager stalno nesto tavrlja,prvo mi veli kako sissoko se nemre klopit u ekipu zbog jezika tj da ima probleme s komunikacijom,i onda mi taj isti sissoko zabije dva i asistira za treci,i na kraju veli kak dominra u veznom redu,fora mi je transfer deadline zadnji dan,sa odbrojavanjem,zanimljiv dodatak

Link to comment
Share on other sites

Downloadao sam sad Demo.. ali igra mi je još uvijek beta. Zašto? Naravno nemam ništa kontra tega ali ...

Ima li koji patch da ispravi te bugove i taj Runtime etc..?

Beta ti se danas trebala sama updateati. ;)

Link to comment
Share on other sites

Ja sada skidam, za nekih 35 minuta bi trebalo da se skine, brzina oko 400+, a došlo je do 36%. :)

 

Elem to u vezi asistenta nebi trebalo da smeta meni. :D Ja nikada ne puštam asistentu da igra utakmice umesto mene (i ne idem na go on holiday), a na konferencije uvek i na svaku. :D

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

logo dark full small.png

×
×
  • Create New...

Important Information

Na sledećim linkovima se možete upoznati sa | Pravilima korišćenja - Terms of Use | | Politikom privatnosti - Privacy Policy |