Jump to content
Football Manager Balkan | Forum

Regeni općenito


Dino151
 Share

Recommended Posts

  • 3 weeks later...

jedno pitanje vidio sam da se postavljaju u tema impresivni regeni i decke od 20 godina pa mene zanima do kad je regen moja pretpostavka je do 18g kad napuni 18 postaje mladi igrac volio bi da mi netko to objasni ko je siguran bez da nagada

regen je regen cijelo vrijeme to je igrač koji nije real :)

Link to comment
Share on other sites

jedno pitanje vidio sam da se postavljaju u tema impresivni regeni i decke od 20 godina pa mene zanima do kad je regen moja pretpostavka je do 18g kad napuni 18 postaje mladi igrac volio bi da mi netko to objasni ko je siguran bez da nagada

Onaj tko ima sliku-skužiti ćeš,on je regen.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

http://i.imgur.com/FG7i79C.png

 

Evo jednog regena kojeg sam ubo preko agenta. Naravno ima tek 15 god i dolazi za 2 sezone ali šta mislite kakav će biti??? Čudno malo kako je na free transferu bio...i na kraju agent ga ponudi, mali potpiše ugovor i mali otpusti agenta ???

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Ne volim regene niti ih dovodim u svoje klubove...I zao mi je sto se regeni ne pocnu pojavljivati tek kroz 4-5 god jer smatram da ima dosta dobrih mladi real igraca...A ne kroz pola god.mi se pojavi neki regen od 19-20god koji ima bolje ocjene od 70% real igraca.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Ne volim regene niti ih dovodim u svoje klubove...I zao mi je sto se regeni ne pocnu pojavljivati tek kroz 4-5 god jer smatram da ima dosta dobrih mladi real igraca...A ne kroz pola god.mi se pojavi neki regen od 19-20god koji ima bolje ocjene od 70% real igraca.

 

da, ni kod mene nemaju mjesto dok ne budem primoran na dovodjenje istih... ne svidja mi se to sto je rijetko koji kompletan za neku rolu... npr. ako je poacher, imace brzinu, zavrsnicu i sve, ali ce mu faliti, recimo anticipation... vise bih volio da su im ca i pa nizi a da ih mozes koristiti na nekoj roli za koju su najbolji

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Rijetko kada mozes naci kompletnog regena, da ima dobre ocjene za svoju poziciju, da nema problema sa povredama, ili da su mu consistency i im. matches losi. Nikada nisam imao regena koji je imao ocjene za Bwm, uvjek fali neka ocjena, i ajde da je ta ocjena 9 ili 10, sipak, obicno bude 2 ili 3. Prosle godine nisi mogao naci regena sa visokim flairom. Ili je to FM11. Mogu oni te igrace mnogo bolje da urade. Ne mora u prvih par sezona da bude igraca preko 180pa, tacnije, neka sansa za to bude ekstremno mala..

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

da, bilo je na prethodnim toga sa flairom... ne razumijem kako igrac moze imati dribbling, technique, first touch, creativity 15+, a flair 5?! bwm je posebna prica, ma nema ga sa positioningom uknapovanim s ostalim ocjenama da je*e rak raka! imao sam i jednog strasnog bbm u zvezdi na 12-ci... sve ocjene za bbm preko 13-14, a bravery 4! obicno ima onih operisanih od fudbala da mi ne bi igrali u jedinstvu iz vrbanje, a za izvodjenje kornera, slobodnih i penala da mu juninho skida kapu, sve bar 18 lol

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Ono sto je mene razocaralo i sto me nervira, jeste da u ovom fm-u, se pojavljuju vec iskusni regeni. sa 30+ To pre nisam primecivao. tj. prethodnim verzijama.

Znaci, ako neku ligu nisam ucitao, pa je naknadno ubacivao, pojavice se i takvi regeni...facepalm. A cak mislim da sam jednu ligu imao vec ucitanu, i da se u njoj takodje pojavio takav regen.

Link to comment
Share on other sites

Meni su se tako pojavili regeni dok sam aktivirao hrvatske niže lige. žešći regen sa 28 god i kupi ga hajduk ono za 10000€. lol i frajer prvi strijelac lige... A stavio sam "add players....." jer sam igrao s varteksom malo pa da nemoram dovoditi 35 igrača da igraju...

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 2 weeks later...
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

logo dark full small.png

×
×
  • Create New...

Important Information

Na sledećim linkovima se možete upoznati sa | Pravilima korišćenja - Terms of Use | | Politikom privatnosti - Privacy Policy |