Jump to content
Football Manager Balkan | Forum

Tehnička pomoć sa Steamom - Football Manager 2013


Dino151
 Share

Recommended Posts

nz jel sam pitao u dobroj temi,tak da ispricavam se ak sam fulao..zanima me jedna stvar..planiram kroz par narednih dana reinstalirat windowse..a posto mi je ovo prva igra preko steama,zanima me jel cu morat ponovno skidat managera ili mogu nekako prebacit na vanjski hard disk? jer imam ogranicen net pa mi je malo zeznuto..takodjer,kako da save spremim..samo kopiram file i to je to ili? hvala unaprijed :)

Možeš napravit back up, podatke od igre spremiti na disk i onda sa diska opet instalirati igru. Ako trebaš detalje rado ću objasniti.

Link to comment
Share on other sites

Instalirao sam kod druga sve bez problema,onda pokusao kod sebe ali nisam uspeo,kada udjem da aktiviram code pojavi se ovo?

 

 

 

http://postimage.org/image/tgvvovl3f/

Steam Code radi samo na jednom Accountu. Ukoliko zelis da igras na dva kompa/dijelis sa prijateljem, moracete da dijelite i Account s tim da ce jedan morati igrati u offline modu.

Link to comment
Share on other sites

Znaci jedini nacin da instaliram igru i ukucam isti taj code kod sebe je da recimo on bude offline a ja online?

Ne. Moras uzeti od njega steam account, tj. podatke, i sa svog kompa se ulogovati na njegov account i onda skinuti FM13 na svoj komp.

Link to comment
Share on other sites

Koliko sam shvatio može se! Ali na foru da se igra na jednom računalu i da doneseš svoj exportan tim

To je opet na fazon duplog menadzera (tj. add new manager). Samo sto sada ces moci da igras tako sa dva tima iz razlicitih sejvova. Ali opet nece moci igrati 1-1 preko IP-a ili Hamachija.

Link to comment
Share on other sites

To je opet na fazon duplog menadzera (tj. add new manager). Samo sto sada ces moci da igras tako sa dva tima iz razlicitih sejvova. Ali opet nece moci igrati 1-1 preko IP-a ili Hamachija.

 

Da ali igraš preko Versus moda što je isključivo 1 vs 1 . U prijašnjim serijalima se nije moglo tako. MOgao si igrati karijeru na istom kompu i kroz karijeru napraviti prijateljsku. Ali nije moguće bilo ovako. Naravno neće moći preko ipa jer je ustvari jedan Steam acc.

 

Kod mene i buraza je naprimjer riješeno tako da sam mu dao podatke i instalirao je na svoj komp,i kad ja neigram on igra i obrnuto

Link to comment
Share on other sites

Da ali igraš preko Versus moda što je isključivo 1 vs 1 . U prijašnjim serijalima se nije moglo tako. MOgao si igrati karijeru na istom kompu i kroz karijeru napraviti prijateljsku. Ali nije moguće bilo ovako. Naravno neće moći preko ipa jer je ustvari jedan Steam acc.

 

Kod mene i buraza je naprimjer riješeno tako da sam mu dao podatke i instalirao je na svoj komp,i kad ja neigram on igra i obrnuto

Mozete obojica igrati u isto vrijeme FM ( ako imate dva kompa naravno), samo sto jedan mora imati steam u offline modu.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Patch ti se automatski skida kada pokrenes FM. Ukoliko ti se kojim slucajem ne skine sam, onda izadji iz FM-a, restartuj kompjuter, i ponovo udji u FM i trebao bi da se skine. Ukoliko ni tada ne bude simao najnoviji patch, otidji na SI forum i tamo to prijavi. Ali veoma rijetko se nece nakon restartovanja skinuti patch.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

logo dark full small.png

×
×
  • Create New...

Important Information

Na sledećim linkovima se možete upoznati sa | Pravilima korišćenja - Terms of Use | | Politikom privatnosti - Privacy Policy |