Jump to content
Football Manager Balkan | Forum

Tehnička pomoć sa Steamom - Football Manager 2013


Dino151
 Share

Recommended Posts

  • 2 weeks later...

Ja koliko sam procitao ovdje si napisao da nudis pomoc oko steam-a, i ja sam se javio da sam skinuo steam, samo sto mi treba pomoc oko instalacije i skidanja, to jest treba mi kod za skidanje, a moze i onaj gift ako vam je lakse, uglavnom steam imam, a vi se nemojte nuditi ako necete da pomazete... tako! :boks:

Link to comment
Share on other sites

Ja koliko sam procitao ovdje si napisao da nudis pomoc oko steam-a, i ja sam se javio da sam skinuo steam, samo sto mi treba pomoc oko instalacije i skidanja, to jest treba mi kod za skidanje, a moze i onaj gift ako vam je lakse, uglavnom steam imam, a vi se nemojte nuditi ako necete da pomazete... tako! boks.gif.pagespeed.ce.H3HVtgjLEV.gif

Treba ti kod ? Ok, ako zelis, dam ti podatke na PP da mi uplatis na racun 35 evra i dobijes kod sutra-prekosutra.

Link to comment
Share on other sites

Ne ljutim se ? Ne mogu na svaki post da stavim smajl. Ne znam koji ce ti skinuti patch, odlucio sam da ne igram demo uopste. Sada nastojim da nabavim full verziju. Jednostavno je demo los, ocajan... ne znam..

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

I had the same problem until i noticed that even after uninstalling and reinstalling from my disk, it still said I had beta. Thats why you dont have it in the Tools section. What you need to do is use the code you got with the game, activate it on Steam and then let it install the remaining files. Then you can see Editor in Tools section and you have noticed that when you enter the game, the BETA letters in bottom right corner have disppeared aswell.

Nista vise nisam nasao, ovaj je rijesio na taj nacin koji sam ti erkao..

EDIT:

Ne znam da li si citao, ali svi koji su uzeli BETU su dobili jos jedan Steam key. Sa tim drugim se otkljucava full verzija.

Link to comment
Share on other sites

 

EDIT:

Ne znam da li si citao, ali svi koji su uzeli BETU su dobili jos jedan Steam key. Sa tim drugim se otkljucava full verzija.

 

Nije baš tako....ja sam dobio i betu i full s istim ključem..ima par verziaj ključeva

Link to comment
Share on other sites

nz jel sam pitao u dobroj temi,tak da ispricavam se ak sam fulao..zanima me jedna stvar..planiram kroz par narednih dana reinstalirat windowse..a posto mi je ovo prva igra preko steama,zanima me jel cu morat ponovno skidat managera ili mogu nekako prebacit na vanjski hard disk? jer imam ogranicen net pa mi je malo zeznuto..takodjer,kako da save spremim..samo kopiram file i to je to ili? hvala unaprijed :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

logo dark full small.png

×
×
  • Create New...

Important Information

Na sledećim linkovima se možete upoznati sa | Pravilima korišćenja - Terms of Use | | Politikom privatnosti - Privacy Policy |