Jump to content
Football Manager Balkan | Forum

Prijave za Tekstopisce


Dino151
 Share

Recommended Posts

ime: Eden Hazard

biografija Rodjen 7.1.1991. godine u La Louviere(Belgija), profesionalnu karijeru je poceo u Francuskoj u Lille-u za koji je odigrao 147 utakmica i postigao 36 golova. Trenutno igra u Chelsea... Za Belgiju je odigrao 36 utakmica, prosao je sve mladje reprezentativne selekcije svoje zemlje.

pozicija: Prirodna pozicija mu je levo krilo ali se vrlo dobro snalazi i odmah iza spiceva tj. na ofanzivnom veznom...

Dobre strane: tehicki dobro potkovan igrac, kreativnost i pas na visokom nivou kao i brzina...

Lose strane: ako mozemo da mu zamerimo nesto to je teamwork i work rate, koji i nisu tako losi kao i centar sut koji je solidan ali moze da napreduje jos... najlosije se snalazi u skok igri koja mu i nije potrebna za svoje pozicije...

licno misljenje: jedan od boljih mladih igraca na svetu, svaka ekipa bi bila srecna da ga ima u svojim redovima, Chelsea je u narednih 10ak godina miran za poziciju koju ovaj igrac pokriva...

Edited by visic93
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Koliko vremena imate dnevno: Za forum imam negdje 2-3 sata,petak,subota,nedelja malo vise.

Vas MSN/Skajp/FB Profil: Imas Dino

Koliko poznajete igru Football Manager: Prvi susret sa Managerom je bio u 2006g. kada sam igrao istoimeni Manager koji moze potvrditi moja tema Prvi Susret sa Managerom tj. clanak koji sam napisao.Prijavljujem se za Opisi igraca.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Nisi se pokazao nešto ozbiljan, ali ako si za, dobiti ćeš priliku.

 

 

Otvoreno je par mjesta, rad će vam biti fokusiran na pravljenje taktika, opisa igrača, FM izazova, i LLM prijedloga, tko voli, može dobiti priliku.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...

Dino je u vijestima najavio bum u taktičkom dijelu foruma tokom ljeta, a na članovima support tima i eventualno Vama koji želite učiti mnogo, učiti brzo i dijeliti naučeno je da to pokušamo ostvariti. Veliki zadatak je stavljen na leđa ovog tima tako da nam je pomoć svih onih koji vole taktiziranje, znaju nešto o njemu i najbitnije imaju volju za radom itekako dobrodošla. S prijavom dobijate lijepu šansu da se dokažete forumu i u konačnici zaslužite neke od privilegija kojima administracija daruje najaktivnije i najkvalitetnije članove.

Broj prijava i vrijeme za prijave je neograničeno.

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Trebamo nove članove koji žele biti dio našeg tima i kako napraviti prvi korak da budu urednici na forumu.

 

Što se tiče poslova, čeka vas pomaganje oko FM kvizova, opisi klubova i igrača, te dva nova projekta o kojem ćete više saznati kada vidite dio za tim.

Link to comment
Share on other sites

Koliko vremena imate dnevno: Kad sam kuci cijeli dan +8h

Vaš MSN/Skype/Facebook profil: https://www.facebook.com/blaz.balkovec

Koliko poznajete igru Football Manager: Poznajem dobro. igram od 05. zadnije 2 godine i kupujem igru

ako moze mogu pomoči k opisu igrača i klubova. a u kvizove samo ako nujno :D

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

logo dark full small.png

×
×
  • Create New...

Important Information

Na sledećim linkovima se možete upoznati sa | Pravilima korišćenja - Terms of Use | | Politikom privatnosti - Privacy Policy |