Jump to content
Football Manager Balkan | Forum

prodo
 Share

Recommended Posts

advanced editor nećeš osposobiti kao prethodnih godina preko mijenjanja xmlova nego je već ugrađen u editor i vrlo ga je jednostavno aktivirati. samo poništi sve promjene koje si dosad napravio pa mi se javi porukon. a jesi i naša di ćeš pomoć tražit. baš je SI u interesu da široke mase koriste advanced editor i mijenjaju njihove licencirane lige :D

Link to comment
Share on other sites

onda si prebacio i više od 90% klubova. u svakoj od država je prošle godine trebalo ostaviti minimalno po 4 kluba da bi europska natjecanja radila pa je valjda tako i ove. i tim državama i tim klubovima koje si ostavio rušiš euro koeficijente na 0. probaj tako

 

i paziš da tim ostavljenim klubovima lijepo stoji npr. za hrvatsku pod nation croatia, based nation croatia i continental cup nation (tako nešto) croatia, a klubovima koje si stavio u jugu da pod sva ta 3 stoji yugoslavia

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...

Da li neko zna cemu tacno sluzi opcija "Federation financial power"?

Imam i ja neku svoju logiku,ali eto ako neko bas zna neka kaze. Primetio sam da npr Holandija,Spanija,Italija,Poljska,Hrvatska.... imaju 0 kod te opcije,dok Srbija ima 13 sto je bolje od Portugalije,Svajcarske,Rusije,Poljske,Belgije cije lige su realno jace od nase. Zbog toga mi je ova opcija bas zbunjujuca.

Link to comment
Share on other sites

onda si prebacio i više od 90% klubova. u svakoj od država je prošle godine trebalo ostaviti minimalno po 4 kluba da bi europska natjecanja radila pa je valjda tako i ove. i tim državama i tim klubovima koje si ostavio rušiš euro koeficijente na 0. probaj tako

 

i paziš da tim ostavljenim klubovima lijepo stoji npr. za hrvatsku pod nation croatia, based nation croatia i continental cup nation (tako nešto) croatia, a klubovima koje si stavio u jugu da pod sva ta 3 stoji yugoslavia

 

Druze,hvala ti mnooogo za ovo! Imao sam isti problem i uopste nisam mogao da skontam jer je test rules bio OK,kao i validation.

 

Kazi mi da li postoji mogucnost da se napravi blakanska liga,ali da reprezentacije ostanu originalne-nesto kao Jadranska u kosarci.

Npr da se naprave 4 Jadranske lige sa izmesanim klubovima. U originalnim drzavama neka igraju neki levi klubovi i neka im budu snizeni koeficijenti,ali da reprezentacija ostane. Dakle da ne bude YU reprezentacija kao sto je to neko vec odradio u editoru.

Link to comment
Share on other sites

trebalo bi značiti nešto poput financijske moći saveza pa bi se to u igri moglo odrazit kao koliko veliku plaću mogu ponudit izborniku i sl. čim nije uneseno za neke države pretpostavljam da nema neku veliku važnost u igri

 

edit:

 

Druze,hvala ti mnooogo za ovo! Imao sam isti problem i uopste nisam mogao da skontam jer je test rules bio OK,kao i validation.

 

Kazi mi da li postoji mogucnost da se napravi blakanska liga,ali da reprezentacije ostanu originalne-nesto kao Jadranska u kosarci.

Npr da se naprave 4 Jadranske lige sa izmesanim klubovima. U originalnim drzavama neka igraju neki levi klubovi i neka im budu snizeni koeficijenti,ali da reprezentacija ostane. Dakle da ne bude YU reprezentacija kao sto je to neko vec odradio u editoru.

 

postoji mogućnost ali će se morati raditi preko neke od postojećih država. evo ti primjer moga rada za fm12 gdje je rađeno preko srbije

http://www.fm-balkan.com/forum/topic/7097-sfrj-lige-by-prodo-v40/

Edited by prodo
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

auuuu,svaka cast na ovome sto si odradio prosle godine. Bas mi je krivo sto tada nisam imao zelju da igram tako nesto.

Dobro,dakle moguce je,ali iz svega procitanog u tvom linku zahteva ogromno vreme,kao i znanje. Cim nisi tako nesto napravio i za FM13 mogu da predpostavim koliko vremena treba za tako nesto. :(

Edited by brambulas
Link to comment
Share on other sites

Opet ja. Pustio sam na holiday 2 sezone nakon sto sam ispravio za sve klubove nation/based nation/continental cup nation, ali ponovo se ne igra kup uefa posle druge sezone. Sada stvarno ne kontam u cemu je greska. Prodo ili neko drugi molim za pomoc! :S

Edited by brambulas
Link to comment
Share on other sites

možda ovo, jesi ovako napravio?

 

...u svakoj od država je prošle godine trebalo ostaviti minimalno po 4 kluba da bi europska natjecanja radila pa je valjda tako i ove. i tim državama i tim klubovima koje si ostavio rušiš euro koeficijente na 0. probaj tako...

 

znači u svakoj od bivših država moraš imat po minimalno 4 kluba ostavljena. ne smiješ ih baš sve prebacit u jugoslaviju/srbiju/preko čega već radiš...

Edited by prodo
Link to comment
Share on other sites

možda ovo, jesi ovako napravio?

 

 

 

znači u svakoj od bivših država moraš imat po minimalno 4 kluba ostavljena. ne smiješ ih baš sve prebacit u jugoslaviju/srbiju/preko čega već radiš...

 

naravno da sam ostavio,cak su i igrive jer je prosao onaj validation za sve drzave.

Link to comment
Share on other sites

ne mogu onda ovako napamet znat do čega je. probaj još nešto ako ne bude išlo prije nego odeš uploadaj negdje file pa ostavi ovdje link pogledat ću sutra. trenutno sam u nekom poslu

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

logo dark full small.png

×
×
  • Create New...

Important Information

Na sledećim linkovima se možete upoznati sa | Pravilima korišćenja - Terms of Use | | Politikom privatnosti - Privacy Policy |