Jump to content
Football Manager Balkan | Forum

prodo
 Share

Recommended Posts

Prijatelju nečeš verovat opet ista priča, uvek mi ubace samo helsingborg i malmo, a u teams tamo imam da idu 3 ekipi iz scandinavia u champions league,....i pošto sam išao is početka i kreirao potpuno novo takmičenje u igri imam sad, fifa champions league, uefa champions league i euro league....neznam više šta da radim..

Link to comment
Share on other sites

pa jesi nakon toga obrisao champions league i europa league? i kako misliš 2 tima iz skandinavije? tamo u teams ti stoji x timova iz sweden, ne razumijem kako si to izveo. trebao bi ti još neki file uz onaj ako hoćeš skandinaviju

Link to comment
Share on other sites

Napravio sam više ''fantasy liga'' , ussr, skandinavian, i tako dalje...znači, recimo pod ''sweden'' sam napravio skandinavian league i tako dalje, onda sam kreirao posebno fifa champions league...a da odgovorim na pitanje u vezi brisanja champions league i europe league,..nisam.

Link to comment
Share on other sites

normalno da moraš obrisati inače je logično da se pojavljuju. jesi siguran da su ti drugi fileovi (skand, sssr) dobro napravljeni i jel ih uključiš sve zajedno s ovim? jer sumnjivo mi je malo da ti uzima uvijek iz "skandinavije" samo švedske klubove...

Link to comment
Share on other sites

ahaa. sjetio sam se tek sad. sigurno nisi u fantasy ligama napravio ovo:

 

http://i.imgur.com/Cf2ZIbu.jpg

 

tu ćeš za svaki nešvedski klub koji si stavio u skandinaviju (čitaj švedsku) morat promijeniti mislim sve 3 stvari (nisam siguran jel sve 3 ili samo 2-uglavnom nation i continental cup nation moraš sigurno promijenit, čekaj da ti kruno odgovori ako vidi, on je to radio za jugoslaviju) da piše sweden...

to ćeš isto morat napraviti za sve "nedomaće" klubove u svim fantasy ligama.

Edited by prodo
Link to comment
Share on other sites

Skinuo sam pec za Premier ligu BiH sa ove str i predobro je fakat uredjen, al hocu da promjenim posjetu na sarajevskom derby-u tj nesto slicno kao i u srpskoj ligi, posjeta na standardnim tekmama je slabija a na derbyu je bas velika.

U BiH npr Zeljo ima prosjek od 5 000 navijaca, Sarajevo nesto manje, al na derbyu bude dosta veca posjeta, na zadnjem je bilo blizu 20 000.

Sad glupo mi je da mi bude protiv Borca 6 000 a protiv Sarajeva 7 000

Postoji li kakvo rijesenje da napravim to u editoru ?

Link to comment
Share on other sites

Evo mene opet:)...pitanje, normalno..partizan osvoji prvo mesto u ligi i osvoji kup, a u kupu je u finalu igrao sa zvezdom..kako sprječiti da bude partizan plasiran i u (moj kreiran) fifa champions league i u fifa cup winners cup? Jer normalno bi bilo da se u CL plasira partizan, a u cup winners cup ide zvezda (i ako nije pobjedila finala kupa)...ako neko zna, puno hvala.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

logo dark full small.png

×
×
  • Create New...

Important Information

Na sledećim linkovima se možete upoznati sa | Pravilima korišćenja - Terms of Use | | Politikom privatnosti - Privacy Policy |