Jump to content
Football Manager Balkan | Forum

Zahtjevi za DB i nove lige


Kruno
 Share

Recommended Posts

Ne funkcionise bas najbolje kod mene. Npr. u reputaciji takmicenja dva puta se javlja JSL. Probao sam i Karnin, isto.

Pa ako mozete da dodate samo treci rang, bez nekih dodatnih sitnica :)

 

Meni Karnin radi kako treba, tako da je do tebe verovatno

Link to comment
Share on other sites

Ovo nije nikakav zahtijev već za kojeg mislimda bi bio zanimljiv.

To je jedan vrsta Ex-Yu lige, ali ne onakva kakva već postoji na forumu. Radi se o tome da bi se, pored te Ex-Yu lige igrala i domaća liga, ali klubovi koji sudjeluju u regionalnoj ligi prvi dio sezone nebi igrali domaću ligu.

Neka od početka u domaćoj ligi igra 12 klubova (ili više, zavisi), ali 12 bez onih koji igraju Ex-Yu. Nakon toga ta se liga od 12 klubova dijeli, grnjih nekoliko igra za prvaka (počinje se od nula bodova), ali bi im se pridružili i "regionalci" dok si ostali igrali za ostanak.

 

Ne znam ima li u advanced editoru mogućnost da se takvo nešto napravi ??

Link to comment
Share on other sites

http://www.dodaj.rs/t/d/uc/1YSoJ7wZ/fk-crvena-zvezda-beograd.jpg

 

Pogledaj gore, ima samo 'Senior squad', nema rezervnog i mladog tima.

 

http://www.dodaj.rs/t/X/zU/12pKyHRy/jelen-superliga-srbije-o.jpg

 

Na ovoj rang listi takmicenja po reputaciiji, nasa liga se javlja dva puta.

 

http://www.dodaj.rs/t/3e/k6/7966lSS/1/fk-sopot-team-players.jpg

 

Svi Zvezdini igraci iz rezervnog i mladog tima su u Sopotu.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Ako bi se nekom dalo zabaviti sa tim malo? :sesir

Mislim da bi bilo zanimljivo tako igrati, tj. veci izazov sa nekom ekipom napraviti nesto s ovako ogranicenim brojem stranaca

Nije problem napraviti takvu ligu, problem je napraviti da sve lige budu sa ogranicenjem za strance. Dosta vremena konzumira jer moram traziti pravila za svaku ligu ponaosob.

Link to comment
Share on other sites

Da li je moguce u editoru "popraviti" postojeće lige tako da u njima bude dozvoljeno samo 3 stranca po ekipi, ili mozda jos bolje 5 stranaca ali samo 3 u isto vrijeme na terenu?

Bez ikakvih EU igraca i pizdarija, old school-stranac je stranac :thumbup:

 

ovo bi trebalo biti vrlo lako napraviti za sljedeće države izmjenom par sitnica u kodu i posao bi trajao cca 5 min:

brazil

bugarska

danska

engleska

španjolska

finska

francuska

južna afrika

škotska

singapur

 

a i za ostale države bi vjerojatno bilo moguće napraviti bez izrade potpuno novih liga ali bi posao trajao malo duže. al ajd najprije izaberi neku od ovih sa liste i kaži kakvo ograničenje u kojoj ligi hoćeš pa da probamo

Link to comment
Share on other sites

ovo bi trebalo biti vrlo lako napraviti za sljedeće države izmjenom par sitnica u kodu i posao bi trajao cca 5 min:

brazil

bugarska

danska

engleska

španjolska

finska

francuska

južna afrika

škotska

singapur

 

a i za ostale države bi vjerojatno bilo moguće napraviti bez izrade potpuno novih liga ali bi posao trajao malo duže. al ajd najprije izaberi neku od ovih sa liste i kaži kakvo ograničenje u kojoj ligi hoćeš pa da probamo

 

ajde Engleska ili Spanjolska...

Link to comment
Share on other sites

http://www.mediafire...dnykh4pw40dvdvd

 

stavi u my documents-sports interactive-fm13-editor data (ako nemaš folder editor data napravi ga) i označi spa (2).xml pri pokretanju nove igre. od sad uvjet u 1. ligi više nije najviše 3 non eu player nego najviše 3 foreign u prvih 11 i najviše 5 foreign ukupno u match squad

:thumbup:

sve funkcionira, odvrtio sam jednu sezonu da vidim kako ce se klubovi ponasati, hoce li prodavati vise strance...i nisu bas :)

Ako ti se bude dalo odraditi tako 10-tak najjacih europskih liga(u Engleskoj mislim da Skoti, Irci i Velsani nisu bili stranci nekada)...nije nista hitno,ako ti se bude dalo i kad budes imao vremena...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

logo dark full small.png

×
×
  • Create New...

Important Information

Na sledećim linkovima se možete upoznati sa | Pravilima korišćenja - Terms of Use | | Politikom privatnosti - Privacy Policy |