Jump to content
Football Manager Balkan | Forum

Kupiti/prodati igrača


Dino151
 Share

Recommended Posts

Los je, ima jos gore ocene od Tomica, a ima 24 godine. Mislio sam nekog mladjeg. Ali mogao bi i da ga ostavim. Pa ako stigne ponuda za njega, videcu sta imam za te pare. Za sada mi desni bek gori pod nogama. Mislio sam Milana Obradovica da dovedem dok ne dodje Romario, ali je otisao u drugi klub... Desni bek za 600k. Jel ima tako neki? Ili da se zaduzujem, tj. da probam na rate Petkovica da dovedem?!

Link to comment
Share on other sites

Dobar je igrač Luka, čudi me da ga tako loše odrade.. Onda ostavi Tomića dok ne naiđeš na neku bolju opciju, ovako možeš da izvisiš da ga prodaš, a ne nađeš zamenu, kada si tanak sa budžetom.

Što se tiče desnog beka, niko mi ne pada na pamet za male pare da bi mogao doći.. hmmm

Link to comment
Share on other sites

Da, i stize u januaru. Inace sam pristao za 2m, Petkovica da pazarim. 1m odmah, i jos toliko na 48 rata. Isao sam na adjust budget, posto nije trazio veliku platu, a kazu za njega da je veliki potencijal.

 

Kad sam rekao za promaju, mislio sam na Miljka i nekog klinca (koga sam prekomandovao iz omladinskog pogona), jer je Pauljevic povredjen, a i tako mi se ne svidja...

Edited by Dzoni
Link to comment
Share on other sites

Video sam da mali Romario može za džabe da se dovede, što mi se sviđa, e sada ne znam kako je orađen na ovom novom FM-u, na prošlom je bio ubica.

Nisi previše platio, mogao si to smanjiti na 500k u kešu, a ostalo na rate, ali oke. Nadam se da će biti oke pojačanje, slabo sam gledao naše igrače kako su odrađeni.

Link to comment
Share on other sites

Znači ti si bio ponudio 1.6M, a oni su tražili 2M. Trebao si samo izmeniti, staviti 500k, a 1.5M na rate, što znači ukupno 2M i oni bi pristali, jer su tražili te pare, a ti si pre toga nudio manje. Ali nema veze, gotovo je sada, reko mogao si tako zbog budžeta..

Link to comment
Share on other sites

Desava se to i meni, pazi kada prodajes igrace, lakse ga je prodati u Transfer periodu, meni do sada cak ni za dz nisu htjeli kupiti igraca van transfer perioda. Dosta teze se prodaju igraci, valja naci dobrog sportskog direktora da se brine oko toga, sa dobrom reputacijom. Meni je sve rasprodao :D

Link to comment
Share on other sites

Desava se to i meni, pazi kada prodajes igrace, lakse ga je prodati u Transfer periodu, meni do sada cak ni za dz nisu htjeli kupiti igraca van transfer perioda. Dosta teze se prodaju igraci, valja naci dobrog sportskog direktora da se brine oko toga, sa dobrom reputacijom. Meni je sve rasprodao

 

kako to ide sa sportskim direktorom? da li prodaje samo igrače sa transfer liste ili i one koji nisu na transfer lisiti, a on smatra da ih treba prodat? nemam još novi fm pa da se upoznam sa ovim dok ga nabavim :)

 

skeptičan sam sa tim direktorom, sve volim imat u svojim rukama i kontrolirat pa tako i transfere

Link to comment
Share on other sites

jednom kad stavim da igrača prodajem,direktor se pobrine da mu trazi novi klub ak je na transfer listi

 

odlično, pretpostavljam da ne prodje one koji nisu na transfer listi? samo mi još treba da mi napravi haos sa kadrom :ohmg:

 

Samo da se ubacim, dovodite obavezno Romaria, desni bek, mlad, igrac zver!

 

meni je on bija odličan i odlično se razvija i na 12-ki, nadam se da se na novom fm-u razvija još i bolje

Link to comment
Share on other sites

Casillas,on se pobrine za one igrače koje ti stavis na transfer/loan listu..ti kazes koju cijenu zelis da proda i on trazi..takodjer imas tu listu gdje ga mozes stavit..to je jos nesto vise nego transfer lista :D

 

i jos jedna stvar..mozes nekog igrača stavit kao transfer target i onda se director upusti u pregovore s njim..mada jos nisam skuzio to,niti jednog igrača kojeg ja nisam mogao dovest, nije ni on nagovorio ;D

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

logo dark full small.png

×
×
  • Create New...

Important Information

Na sledećim linkovima se možete upoznati sa | Pravilima korišćenja - Terms of Use | | Politikom privatnosti - Privacy Policy |