Jump to content

Welcome to Football Manager Balkan | Forum
Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, post status updates, manage your profile and so much more. If you already have an account, login here - otherwise create an account for free today!
Photo

Kako vam ide? (13)

* * * * * 9 votes

• Please log in to reply
6179 replies to this topic

Debeli Ronaldo

Debeli Ronaldo

Pozdravite Vašu mamu :)

• Chairman
  • 10,005 posts
  • :skipperfmb
  • Formacija:Jaka
  • Trenutno vodim:2:0 18. minut
...

Dozvoljena dva posta zaredom tek kada prođe sat vremena za prvim.
  • SlobaGrobar likes this

RedHill

RedHill

Youngster

• Član foruma
  • 298 posts
  • :redhillunited
  • Formacija:4-3-3 ili 4-4-2 ili 4-4-2 Diamond
  • Trenutno vodim:Coventry City
Prvo kolo i pobijeda protiv prvaka :D

Posted Image
  • SlobaGrobar, marik22 and DexteRR like this

Pobeda

Pobeda

Hot Prospect

• Član foruma
  • 925 posts
  • Formacija:4-1-2-2-1
  • Trenutno vodim:Ima vremena..
Posted Image
taktika i prva postava koja ce igrati,tim se gradi,NEMA nikakvih pojacanja,Liverpool je ekipa koja se sama po sebi usavrsava kakve talente ima :)
  • EnzzoLFC likes this

Dino151

Dino151

Al' uvijek kaži ponosno, volim te Slavonijo

• Legenda
  • 16,493 posts
  • Formacija:4-5-1
Uzeo sam naravno Ajax,jer mi je najdraži klub uz Dinamo i Inter,i obavezan klub u demu,već je tradicija.

Par rošada u timu da vidim kako i gdje stojimo- odlasci Sulejmanija,Enoha i Vermera da bi lakše disali u momčadi.

4-3-3 naravno

Cillesen je preuzeo ulogu vratara

Odlaskom Van der Wiela njegov nasljednik je Van Rhijn,malo slabiji trenutno igrač,ali vjerujem da će stići momka koji je otišao u Pariz. Tu je još i Kenny Tete,megatalent koji tek dolazi
Lijevo je najveći problem,Boilesen je ozljeđen na 4,5 mjeseci,znači praktički do kraja dema,u RL igra Blind koji je osigurač i prva zamjena za više pozicija
Mladi Dijks i Koppers su prve opcije
Stoperi su Moisander,možda i jedina zamjena za Verta,kapetana,i vođu prošlogodišnjeg Ajaxa,jer je točno taj tip igrača,Toby ima problem jer ima natural fitnes nizak,te ćemo tu morati nalaziti nova rješenja,mladi Bonevacia i Veltman su prva rješenja.
Zadnjeg veznog igra Poulsen,prekanjezi veznjak,koji će mislim odlično odigrati ulogu korektora vezne linije i tutora za dalje.
Nema Vurnona Anite i Thea Janssena u sredini više,dva centralna su naravno Siem de Jong i Eriksen,impresivni igrač,koji vrijedi čak 11 miliona eura.
Zamjene su im Lucas Andersen,kojeg više nećete moći dobiti "za male" pare,jer je sada član Ajaxa.
Druga je mladi 16-šnji Branco van den Boomen,ili nadimkom Novi Sneijder,već ima odlične ocjene za tu dob.
Treća je Šene,na kojeg ozbiljnije ne računam
Krila su možda i dio momčadi u kojem imam najveći izbor igrača, u RL u Erdivisii najčešće igraju Lukoki i Sana,koji je do jučer bio rezerva u Goteborgu,danas moram reći odlično mlado krilo,jer sam gledao par utakmica.Lukoki je strašno brz,Sterling najsličniji igrač njemu,u FMu to još nije toliko izraženo.
Boerigter,i Babel se bore za lijevo krilo,mada mislim da je tu Babel prva opcija,Kishna je ipak još premlad.
Napad je vrlo zanimljiv,Koblein ima sigurno prednost,ali također mali natural fitnes,što je poveća mala za nekog ko bi trebao odigrati više od 40 utakmica po sezoni.
Uz njega tu je još i svojevrsni talent Danny Klaasen,te Viktor Fischer,ako budemo zaigrali sa trequartistom.
Može naravno tu odigrati kapetan Siem,Babel,ali ovo su moja rješenja.

Pojačanja nebi trebalo biti,barem na ovom prvom upoznavanju.

Ventus

Ventus

Воля и труд!

• Administrator
  • 15,233 posts
  • :ventus20
Uzeo Partizan, formacija 4-5-1, plan je forsiranje domacih mladih igraca uz dovodjenje par kvalitetnih stranih igraca. Za sada to funkcionise vrlo dobro, sve pobede u ligi, i igram protiv Maribora kod kuce za plasman u grupnu fazu LS, prva utakmica 3-3.

Otisao: N. Tomic u Ajax za 4.7M, kao zamena doveden Tom de Mul na free, uz to klub su pojacali Chidi Odiah, I. Gnanou, stara musterija jos sa FM12 redovan u skoro svakom save-u :D, Spas Delev, levo krilo, solidan igrac. Problem su jedino napadaci, M. Scepovic povredjen, dok mu je burazer operisan od fudbala facepalm

Prva ekipa, kada je na okupu: Stojkovic-Odiah, Ivanov, Gnanou, Volkov, S. Markovic, Medo, Tom de Mul, N. Ninkovic, Sasa Ilic, L. Markovic.
  • Dzoni , Александар and Filkaja™ like this

Dzoni

Dzoni

Vitez mekog srca

• Super Moderator
  • 4,956 posts
  • :dzonipa
  • Formacija:za gol više
Ne igra ti Aleksandar Mitrovic? Jesi li ga probao? Jel moze ss od Jojica?
Ja planiram kada budem dosao do menadzera, da igram mod- coach. Tj. onako kako je i u stvarnosti u Srbiji. :D Kako li tada funkcinisu transferi, i da li se uopste tu pitam nesto. Lupam, posaljem direktoru listu pozeljnih igraca? :D

Ventus

Ventus

Воля и труд!

• Administrator
  • 15,233 posts
Nisam ih prodao, prebacio u rezerve. SS-ove ne mogu da postavljam pre 2.11.

Dzoni

Dzoni

Vitez mekog srca

• Super Moderator
  • 4,956 posts
  • :dzonipa
  • Formacija:za gol više
Ne prodao, nego proBao!!! lol Ok.;)

Ventus

Ventus

Воля и труд!

• Administrator
  • 15,233 posts
Ne daj boze da sam ih probao lol

aLeen72

aLeen72

Početnik

• Član foruma
  • 133 posts
A druga utakmica protiv Maribora? :D

Ventus

Ventus

Воля и труд!

• Administrator
  • 15,233 posts
2-0 za Partizan, strelci L. Markovic i S. Scepovic.

Bili Tić

Bili Tić

Hajduk Split

• Član foruma
  • 4,311 posts
Evo ukratko:Vodim Arsenal,doveo Schmelzera,Medela i W.Nema...Prodani izmedu ostalih Gervinho,Arshavina,Chamakh,Santos.
3 prijateljske,remi(Arsenal rezerve),pobjeda(SLB) i poraz(Levante)..1 prevnsteveno kolo-gostujuca pobjeda protiv S'hamptona.
Formacija 4-5(baklava)-1,pokusaj nekog sitnog veza(zasad ne uspijeva,S'hampton imao 60% posjeda...) :)

DraganR

DraganR

Youngster

• Član foruma
  • 366 posts
  • Formacija:4-2-4
  • Trenutno vodim:cekam FM 13
Vodim Newcastle trenutno 6 pozicija 4-1-2:Otisli Maveraux,Perch,Ameobi i Teylor a dosli Miroslav Stoch i Ademilson.Usao u ligu evrope dobio atletiko madrid 2:0 nerijeseno sa Serifom 2:2 facepalm i poraz od Stutgarta vodio do 91 minuta i primim dva gola 91 i 94 minuta :pras:
  • Stanojevic likes this

Madridista

Madridista

No lajfer!

• Legenda
  • 19,174 posts
  • :julac1234
Znači imamo i prvi 'pucanj u živac 2013' lol
  • Dzoni and DraganR like this

Dino151

Dino151

Al' uvijek kaži ponosno, volim te Slavonijo

• Legenda
  • 16,493 posts
  • Formacija:4-5-1
Ima i kod mene,ne mogu dobiti kući den Haag,2-2 završilo,dva smiješna gola sam primio,Cillesen očajan na kvadrat.Imam u 4 utakmice 1-1-2,što znači da bez volje da radim svaki dio ne moram ni igrati FM.
Nije dobro,postavio sam mladog golmana na gol,pa ćemo vidjeti da li škripi u tom dijelu. Ne mogu Eriksena proigrati nikako,Siem je sada utrpao dva,a Babbel isto loš na početku,ne vjerujem da ću se puno truditi i raditi sve stvari dok ne dođe full,jer ne mislim nastavljati igru.

Ling^2

Ling^2

How do you own disorder?

• Admin
  • 16,603 posts
  • :Ling^2
  • Formacija:Bunker
  • Trenutno vodim:Fondaciju za FM16
Ja koga kod uzmem uvijek izgubim prvu utakmicu 1-0 nakon dominacije lol
Poprilicno sam se upoznao sa funkcijama, sada cekam 2.11. da krenem sa nekim ( ne znam sa kim, mozda cak uzmem i PSG ili Newcastle). Ben Arfa je jedan od najboljih Inside forwarda u igri.

Hugo Boss

Hugo Boss

Rotation

• Član foruma
  • 1,218 posts
  • Formacija:4-2-3-1 Deep
  • Trenutno vodim:Šampione

Ja koga kod uzmem uvijek izgubim prvu utakmicu 1-0 nakon dominacije
Poprilicno sam se upoznao sa funkcijama, sada cekam 2.11. da krenem sa nekim ( ne znam sa kim, mozda cak uzmem i PSG ili Newcastle). Ben Arfa je jedan od najboljih Inside forwarda u igri.

za koju stranu koristis ben arfu na if?

Ling^2

Ling^2

How do you own disorder?

• Admin
  • 16,603 posts
  • :Ling^2
  • Formacija:Bunker
  • Trenutno vodim:Fondaciju za FM16
Amr - inside forward.

Ventus

Ventus