Jump to content
Football Manager Balkan | Forum

Konačna ocjena za FM2012 (1-5 i zašto)


Dino151
 Share

Recommended Posts

1 - nikako da maknu bugove i bila mi je preeeviše šablonska. Svaki save slićan.

 

 

Ocjene prijašnjih:

 

CM 01/02 - 5

CM 03/04 - 3

FM 2005 - 4

FM 2006 - 3

FM 2007 - 4

FM 2008 - 3

FM 2009 - 3

FM 2010 - 2

FM 2011 - 2

Link to comment
Share on other sites

4. Cini mi se, da je FM11 bio bolji, tj. da se vise igrao. Nikad nisam igrao menadzer manje kao sto sam ovaj igrao. Ali neke novine su mi se stvarno dopale, pre svega komunikacija sa igracima po raspolozenju trenera. I uvek sam za motivaciju koristio passionately. Zato sto sam strastven trener. :)

Link to comment
Share on other sites

3 - previše šablonsko. Primer ako gledamo press confrence kad dodjes u klub - uvijek ista pitanja. Onda prebrzo se moštvu smanje morala (5 utakmica zmagaš onda izgubiš 2-0 i moral pade na poor..). I ovi bugovi i ovo.. Pa ajde bilo je dobro, lakše je bilo pobjedit Barcelono, Real i ove velike klubove.. :rolleyes: Neznam, imaju dosti rezerv.. Možda letos sa temi "Challengli" bude puno bolji...

Link to comment
Share on other sites

3.5,dobre stvar su svakako da se može naći neki solidan klub,igra je sada puno detaljnija,3d je bio solidan,taktički dio vrlo dobar.

 

Minusi- isti sejvovi,ne znam kako drugačije objasniti,najboljih regeni postaju besplatni,ukoliko ne stavite na MP da treniraju prekide,odma pljušte golovi iz kornera,ili iz skraćenog.

Očekujem da toga nema,da mogu sa užitkom igrati FM,ne da brinem hoće li mi sutra(u igri),pasti neki bug,ili izgubiti golom iz kornera,itd.

Link to comment
Share on other sites

2

jedan od losijih FM-ova. Pozitivan je pomak odredjene inovacije ( talk tone), ali match engine nikada nije bio manje tacan, regeni su stvarno prejaki, a i izbacili su advanced editor. FM13 ce da bude odlucujuci hocu li uzimati FM14 ili ...

Link to comment
Share on other sites

3/4, odličan je ali ponekad pre lagan tj. nerealan (npr. u dinamo je bia tek u sredini tablice kad sam igra hajduk, bayern u njemačkoj loš kad sam igra s hoffeinhom i pre lako je s osrednjim klubom bit prvi). naravno ima i bugova i drugih mana ali ovo prvo je glavno, da je realnije bila bi čista 4-vorka možda čak i 5

Edited by ja13
Link to comment
Share on other sites

Igram menadzer od 97-godine,igrao sam razne verzije.LMA,Premier Manager,neki njemacki zaboravio sam mu ime.Prava stvar je pocela sa Championship Manager 00/01.Jedinu verziju koju nisam igrao je fm2008.Da se vratim na temu,OVO JE NAJGORI MENADZER koji sam igrao.

Igrivost jedna velika 0.Ne mogu da vjerujem koliko je los,stvarno sam neprijatno iznenadjen.Cini mi se da prebrza pojava dobrih regena ubija draz ove igre.Bolje mi je bilo kada su neki igraci koji postoje u stvarnosti bili malo vise napucani nego ovako,samo cekas iz Senegala kad ce se igracina pojaviti,uzmes ga i rasturas.Jos jedna stvar,evo zavrsio sam sezonu sa Partizanom,uzeo dve duple krune,igrao dva puta grupe lige sampiona,ispao od Juventusa u sesnestini finala lige uefa.Ekstra mladu ekipu imam,i za dve godine nisam dobio nijednu ponudu za nekog igraca.Mislim na nosioce igre.Isto tako i na proslom sejvu sa Radom,sa kojim sa u prvoj sezoni bio sampion.Igrao sam na razlicitim pecevima,tako da nije do toga ili nesto slicno.Katastrofa

Link to comment
Share on other sites

igram ga od 99,po meni je onaj fm08 najbolji dosad,u fm12 taktice opcije su dosta dobro odradjene,scouting pomalo nije realan jer scout u 95% slucajeva pogodi igraca tj kako ce se on razviti i sl. au praksi se pokazalo da i najveci talenti koji obecavaju propanu cesto..zatim 3d solidan,bolji nego od predhonih godina sto je i za ocekivati,idu mi na zivce kad u sezoni primim po 7-8 golova sa 35-40 metara i to budu golcine od igraca koji ima ocjenu long shots-8...press konf.su predosadne i predvidive,regeni pomalo prenapucani...sve u svemu nadam se boljem u fm13 i za ovaj dajem solidnu 3....

Link to comment
Share on other sites

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share




logo dark full small.png

×
×
  • Create New...

Important Information

Na sledećim linkovima se možete upoznati sa | Pravilima korišćenja - Terms of Use | | Politikom privatnosti - Privacy Policy |