Jump to content
Football Manager Balkan | Forum

Fudbalski Klub Javor ---> Fudbalski Klub Hajduk ---> Fudbalski Klub Radnicki 1923


NemanjaNs
 Share

Recommended Posts

F.K Javor

 

Kao sto i sam naziv kaze. Ooo ljuljaj javore, ooo ljuljaj javore, ooo ljuljaj javore, ljuljaj ljujaj javore. Vrlo cu biti kratak a i jasan. Izabrao sam ovaj tim zato sto me je odusevio svojim pocetkim u sezoni 2012/2013, najvise pobedom protiv F.K Smederevo 5 : 0. Voleo bih sa ovim klubom da napravim nesto u ligi, pa se nadam da ce te uzivati. U nastavku cete videti kojom ce formacijom F.K Javor nastupati u jelen super ligi a i transfere koje je ovaj klub obavio.

 

Formacija i taktika F.K Javor

 

 

Transferi

 

Edited by NemanjaNs
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Obicno u svakoj mojoj ranijoj karijeri sam to radio, ali posto mi se igra sa ovim timom i zelim sto pre da objavim novi izvestaj, sam napravio mali uvod. Inace ko zeli detaljnije da procita o istoriji ovog kluba moze ovde : http://sr.wikipedia....Habitfarm_Javor . A sto se tice mojih ciljeva, voleo bih uspem da se domognem pozicije koja omogucava kvalifikacije za ligu evrope. Eto sad sam malo bolje opisao. Inace jos jednom se izvinjavam. Nadam se da ce te me pratiti.

Edited by NemanjaNs
Link to comment
Share on other sites

Jos malo fali da se zaljulja

 

Naslov vam sve govori. Kako sam bio zadovoljan i iznenadjen, tako sam i razocaran. F.K Javor na polovini polusezone vezao je 5 - 6 pobeda gde sam bio iznenadjen, cak smo pobedili i F.K Crvena Zvezda sa rezultatom od 2 : 0. Ali onda je sve krenulo nizbrdo, izgubili smo par utakmica, i totalno smo stali. Na polusezoni, u prelaznom roku doveo sam par igraca imajuci neku ideju da malo promenim tim. F.K Javor bio je medju prvih 5 - 6 timova na tabeli, ali sada se nalazi na 11. poziciji, mada uz vredan trud i rad, nikad se ne zna, mozda se docepamo lige evrope. Ipak znate kako se kaze : Svet je lep kada sanjamo, kada sanjamo. I da zaboravio sam da kazem da smo u kupu izgubili cini mi se u osmini finala od F.K Rad na penale.

 

Rezultati utakmica prve polusezone

 

 

Tabela Jelen Super Lige

 

 

Transferi

 

Kao sto sam rekao i u uvodu ovog mog izvestaja, F.K Javor doveo je par igraca, kako na poziciji spica tako i na poziciji veznih igraca. Doveden je i Zvonimir Vukic. Poslednji igrac koji je doveden u redove F.K Javora je Nikola Popara.

 

 

 

Trenutni izmenjeni tim F.K Javor

 

 

 

Kao sto i vidite tim je dosta izmenjen, a i formacija je drugacija.

 

 

 

 

 

Prijateljska utakmica sa F.K Partizan

 

 

 

 

P.S Pri utakmici sa F.K Spartak Zlatibor Voda gubio sam 3 : 1, pre kraja mi se ugasio kompjuter, posle toga otisao sam na holiday dok se ta utakmica ne zavrsi.

Edited by NemanjaNs
Link to comment
Share on other sites

F.K Hajduk Kula

 

 

 

Posle otkaza koji sam licno dao u F.K Javor imao sam ponudu od F.K Metalac koji je bio u nizoj ligi od Jelen Super Lige. Bio sam zainteresovan za vise klubova ali sam se na kraju odlucio za ovaj. Pokusacu ono sto nisam uspeo sa F.K Javor. Videcemo nadam se da cu biti uspesniji u tome i da ce te biti zainteresovani da me pratite. Inace ovaj klub sam preuzeo dva kola pre kraja lige.

 

Istorija Kluba

 

Istorijat ovog kluba mozete pogledati na ovoj stranici, hteo sam da ga kopiram ali ima jako puno opisanih detalja :

http://fkhajduk.rs/?page_id=10.

 

Tabela Jelen Super Lige

 

 

F.K Hajduk Kula zavrsio je na 12. poziciji.

 

 

 

Rezultati Utakmica

 

 

Kup Srbije

 

 

 

Transferi i Formacija

 

Doveden je jos jedan golman, Aleksandar Canovic, kao slobodan igrac, to jest nije imao klub.

 

 

 

 

Edited by NemanjaNs
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Vidim da imas ove izmene iz letnjeg prelaznog roka jer su ti Radnički i Donji Srem u JSL.Nije mi jasno onda da su ti u Javoru neki fudbaleri koi su napustili Javor npr Veljovic.. a nemas ni novih fudbalera npr Radivojevic,Lazetic.Mislim da bi u Javoru bilo puno uspesnije da si to imao.Inace svidja mi se kako radis.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Ovog puta sam dobio otkaz, ako treba postavicu posle ss, kad budem dobio novi klub kao dokaz, inace u ligi sam bio medju 10, taman sam poceo da pobedjujem, igrao sam cetvrtfinale kupa sa pazarom izgubio 4 : 2 i dobio otkaz, nazalost. Protiv Partizana sam vodio 2 : 0 ali je bilo nereseno pre kupa. Uskoro novi izvestaj.

Link to comment
Share on other sites

F.K Radnicki 1923

 

Cekao i docekao, dugo sam cekao na pravu ponudu, iako sam cekao da trener F.K Crvene Zvezde dobije otkaz da mozda tu pokusam, uprava Radnickog vise nije htela da ceka pa mi je ponudila poslednji ugovor, koji sam morao prihvatiti. Ovo je jedan kratak izvestaj dok ne bude kraj sezone pa posle ce biti malo opsirniji. Bio sam otisao u F.K Mladost u prvu ligu ali sam odma dao otkaz kako bi sacekao bolji klub.

 

Ugovor

 

http://www.dodaj.rs/f/13/NR/E9ZVqxZ/1/novi-klub.png

 

Formacija

 

http://www.dodaj.rs/f/1J/mu/21wltbRT/1/formacija.png

 

Tabela

 

F.K Radnicki nalazi se na dnu tabele. Moj zadatak je da ga odatle izbavim i odrzim u ligi.

 

http://www.dodaj.rs/f/34/oW/VWq7f3h/tabela.png

Edited by NemanjaNs
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

logo dark full small.png

×
×
  • Create New...

Important Information

Na sledećim linkovima se možete upoznati sa | Pravilima korišćenja - Terms of Use | | Politikom privatnosti - Privacy Policy |